robcio3dz

Zakopaliscie sie ostatnio?

Polecane posty

robcio3dz    0

Gdzie się ostatnio zakopaliście i jakim ciągnikiem z jakim sprzętem i czym wyciągnęliście?

 

Ja dawno bo w tamtym roku ostatnio C-330M z przyczepa zbierającą się zakopałem i wyciągałem drugą 30stko ale nawet nie drgnęła i wyciągnąłem ursusem 914 bez problemu nawet biegu nie zdążyłem wsadzić.

;)


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja w tym roku- MF 255 gdy wykańczałem uprawkę koło stawu, na dołku - wjechałem i koniec, do domu trochę było więc poszedłem po sąsiada. Mój MF 255, długa lina oraz Ursus C-360. 1/2 min. i było po wszystkim.

Edytowano przez Nikita_Bennet
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dośc nie dawno bo w sobote, wpadłem Zetorem 7211 z talerzówką... Wpadł odrazy tak, że zawiesił się na zwolennicach. Wyciągnął mnie do tyłu Belarusa 952, do przodu nawet belarus nie pomógł ;) Za mokro poprostu było... dołek czy cos.


Technika Rolnicza! (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja siadałem 2 razy rozrzutnikiem na jednym polu ale sam sobie poradziłem (łańcuch za tylno oś i po kłopocie). Z agregatem siadałem tak że dolny zaczep robił 3 bruzdę ale sam wyjeżdżałem (na 2 kołach ;) ) Dziś musiałem wyciągać tatę który pryskał pszenżyto. Wcześniej na tym samym polu wyciągałem go jak usiadł z kosem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja siadlem 3 razy w czwartek same rollerem zawsze prawie po oś ale od razu jak siadlem to podnosilem agregat i cofalem i zawsze jakos sie udawalo wyjechac a dwa tygodnie wczesniej zakopalem sie na tym samym polu przy bronowaniu ale znowu zatrzymalem sie i zaczalem cofac i udalo sie mialem naprawde szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

U nas w tamtym roku jak sie koles zakopał ursusem 904 z belarko to go rabowali DF 115KM i JD 94KM i ledwo dali rade.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

ja sie jeszcze w tym roku nie zagrzebalem.a propos to gdzie wjechal tym ursusem?do rzeki,rowu?chyba sam komin bylo widac :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Wjechał koło zalewu a tam jes zawsze mieko ja w tamtym roku wziełem siano od wuja a on ma koło nioego i sie tam z ta przyczepa własnie zakopałem beznadziejnie jest miec tam łake.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

witam panowi ja to bym mug godzinami wyliczac jak to sie zakopałe w tym roku to juz ze 4 razy ale najbardzej spektakularnie to w zeszłym roku na wiosne c360 jak sie wpi....liłem to jelonek 6800 miał co robic :rolleyes:


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Moj starszy w tym roku juz kilka razy sie zakopał z kultywatorem, ale Iwan ma podnoszenie w góre i docisk w dół, więc podniósł się na kultywatorze popodkładał pod koła podniósł i wyjechał :blink::D Ale w tamtym roku jak ta wiosna tak późno przyszła jak wszyscy ruszyli w pole to na kazdym ktoś siedział <hahaha> :rolleyes: Nie wim jak Wy ale ja strasznie lubie patrzec na tego typu scenki?? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ale w tamtym roku jak ta wiosna tak późno przyszła jak wszyscy ruszyli w pole to na kazdym ktoś siedział <hahaha> smile.gif

 

heh dobre sobie u nas starsi rolnicy na emeryturze mowia ze juz dawno nie bylo tak wczesnej wiosny, widac co powiat to inne zdanie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

u mnie na jednym polu saczek jest zatkany i miałem sporo roboty przy równaniu kolein z orki troche mna porzucało po kabinie ale w poprzek-w zdłoż i pyłek :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Dziś miałem niezłą akcję przy zbieraniu kamieni :rolleyes:. Chodziliśmy po polu pszenicy a za nami jeździł w ścieżkach mój kuzyn C 360 z tur-em. I w pewnym momencie zrobiło się miękko... no i wiadomo co było dalej :blink:. Wpadł po samą ramę- ani do przodu ani do tyłu... Byliśmy trochę daleko od domu (na dzierżawie) więc pomógł nam sąsiad Zetorem Forterrą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

To ja też coś dodam. Ok. tygodnia temu MF 255 + opryskiwacz 2800 L utknął. Moja wina bo nie chciało mi się przejść sprawdzić takiego newralgicznego punktu na polu, a to przez zmierzch, pośpiech i to że w opryskiwaczu zostało tylko ok 200 L i wydawało się że to powinien przeciągnąć. Wyciągał 1614. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronar5135    1

można powiedzieć ze się tez zakopałem ale nie. bronowałem pole około 2 tygodni temu i było mokro i wjechałem na miejsce w którym puścili gazociąg i tam zawsze jest mokro i tak z tego i owego jakoś to przejechałem choć sie garnelo osiami ziemia.

zostały po tym tylko rowy :rolleyes:


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13
heh dobre sobie u nas starsi rolnicy na emeryturze mowia ze juz dawno nie bylo tak wczesnej wiosny, widac co powiat to inne zdanie :rolleyes:

 

 

Ale mi chodziło o wiosne 2006, która w moim rejonie była bardzo późna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Slyszalem ze jakis koles w mojch okolicach zamielił się NH 95km wyciagali go NH 140KM Lamborgini 105KM a na końcu Valmet 170KM musiał sie ostro zakopac się .Nie wiem jaki symbole mają ciągniki wiec napisałem tylko ile mają koni.


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ostatnio to zakopałem się c360-3p z 6 tonowym rozrzutnikiem. Wyciągałem go mf5465. Pole było tak mokre że mf siadał bez obciążenia. Jak zacząłem wyciągać tą sześćdziesiątkę to tak się zakopała że nie było widać kół od rozrzutnika, więc rozczepiłem i najpierw wyciągnąłem c360 a później rozrzutnik za linę...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopek    0

chlopek. ja ostatnio siadłem Dojczem Agrotronem 150 z agregatem uprawowo siewnym KVERNELAND ACKORD 3mwtry tak ze drugi Dojcz AGROSTAR 170KM nie dał rady , ledwo co LKT mnie wyciągło

 

[kolego czy mugł byś mi napisać jak się wstawia zdięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
[kolego czy mugł byś mi napisać jak się wstawia zdięcia

W galerii w odpowiedniej kategorii klikasz na new image (ikonka u dołu strony)a dalej to intuicyjne)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

912 z kultywatorem... mokro było na polu;) obok stał mf 3635 (sam byłem) wiec zapiołem go do ursusa i wyszedł... z kultywatorem w glebie... zapomniałem podnieść:rolleyes:

ma to uciag


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj