Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakopaliscie sie ostatnio?

209 odpowiedzi na ten temat

#1 Share robcio3dz

robcio3dz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny, AF, %, i jazda wszystkim co ma kola:)

Napisany 02 kwiecień 2007 - 15:15

Zakopaliscie sie ostatnio? Gdzie się ostatnio zakopaliście i jakim ciągnikiem z jakim sprzętem i czym wyciągnęliście?

Ja dawno bo w tamtym roku ostatnio C-330M z przyczepa zbierającą się zakopałem i wyciągałem drugą 30stko ale nawet nie drgnęła i wyciągnąłem ursusem 914 bez problemu nawet biegu nie zdążyłem wsadzić.
;)
URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakopaliscie sie ostatnio? Dzisiaj, 05:16
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 02 kwiecień 2007 - 15:46

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja w tym roku- MF 255 gdy wykańczałem uprawkę koło stawu, na dołku - wjechałem i koniec, do domu trochę było więc poszedłem po sąsiada. Mój MF 255, długa lina oraz Ursus C-360. 1/2 min. i było po wszystkim.

Edytowany przez Nikita_Bennet, 02 kwiecień 2007 - 16:57.
ortografia

#3 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 02 kwiecień 2007 - 18:01

Zakopaliscie sie ostatnio? Witam. Dośc nie dawno bo w sobote, wpadłem Zetorem 7211 z talerzówką... Wpadł odrazy tak, że zawiesił się na zwolennicach. Wyciągnął mnie do tyłu Belarusa 952, do przodu nawet belarus nie pomógł ;) Za mokro poprostu było... dołek czy cos.
Technika Rolnicza! (.pl)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 kwiecień 2007 - 19:26

Zakopaliscie sie ostatnio? Ja siadałem 2 razy rozrzutnikiem na jednym polu ale sam sobie poradziłem (łańcuch za tylno oś i po kłopocie). Z agregatem siadałem tak że dolny zaczep robił 3 bruzdę ale sam wyjeżdżałem (na 2 kołach ;) ) Dziś musiałem wyciągać tatę który pryskał pszenżyto. Wcześniej na tym samym polu wyciągałem go jak usiadł z kosem.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 02 kwiecień 2007 - 20:16

Zakopaliscie sie ostatnio? ja siadlem 3 razy w czwartek same rollerem zawsze prawie po oś ale od razu jak siadlem to podnosilem agregat i cofalem i zawsze jakos sie udawalo wyjechac a dwa tygodnie wczesniej zakopalem sie na tym samym polu przy bronowaniu ale znowu zatrzymalem sie i zaczalem cofac i udalo sie mialem naprawde szczescie

#6 Share robcio3dz

robcio3dz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 02 kwiecień 2007 - 21:07

Zakopaliscie sie ostatnio? U nas w tamtym roku jak sie koles zakopał ursusem 904 z belarko to go rabowali DF 115KM i JD 94KM i ledwo dali rade.

#7 Share erni

erni

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 03 kwiecień 2007 - 12:13

Zakopaliscie sie ostatnio? ja sie jeszcze w tym roku nie zagrzebalem.a propos to gdzie wjechal tym ursusem?do rzeki,rowu?chyba sam komin bylo widac :rolleyes:

#8 Share robcio3dz

robcio3dz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 03 kwiecień 2007 - 14:50

Zakopaliscie sie ostatnio? Wjechał koło zalewu a tam jes zawsze mieko ja w tamtym roku wziełem siano od wuja a on ma koło nioego i sie tam z ta przyczepa własnie zakopałem beznadziejnie jest miec tam łake.

#9 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 03 kwiecień 2007 - 18:48

Zakopaliscie sie ostatnio? witam panowi ja to bym mug godzinami wyliczac jak to sie zakopałe w tym roku to juz ze 4 razy ale najbardzej spektakularnie to w zeszłym roku na wiosne c360 jak sie wpi....liłem to jelonek 6800 miał co robic :rolleyes:
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#10 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 03 kwiecień 2007 - 19:39

Zakopaliscie sie ostatnio? Moj starszy w tym roku juz kilka razy sie zakopał z kultywatorem, ale Iwan ma podnoszenie w góre i docisk w dół, więc podniósł się na kultywatorze popodkładał pod koła podniósł i wyjechał :blink::D Ale w tamtym roku jak ta wiosna tak późno przyszła jak wszyscy ruszyli w pole to na kazdym ktoś siedział <hahaha> :rolleyes: Nie wim jak Wy ale ja strasznie lubie patrzec na tego typu scenki?? pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 03 kwiecień 2007 - 20:34

Zakopaliscie sie ostatnio? Było kilka takich akcji. W tym roku jedna, ale sam wyszedłem :rolleyes:. Na polu z rozsiewaczem lekko wpadłem moim Ursusem 4514. Na szczęsci nie było to w zbożu czy innej uprawie tylko rozsiewałem nawóz na pole pod jęczmień :blink:.

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 kwiecień 2007 - 20:46

Ale w tamtym roku jak ta wiosna tak późno przyszła jak wszyscy ruszyli w pole to na kazdym ktoś siedział <hahaha> smile.gif

heh dobre sobie u nas starsi rolnicy na emeryturze mowia ze juz dawno nie bylo tak wczesnej wiosny, widac co powiat to inne zdanie :rolleyes:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#13 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 04 kwiecień 2007 - 06:44

Zakopaliscie sie ostatnio? u mnie na jednym polu saczek jest zatkany i miałem sporo roboty przy równaniu kolein z orki troche mna porzucało po kabinie ale w poprzek-w zdłoż i pyłek :rolleyes:

#14 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 04 kwiecień 2007 - 12:56

Zakopaliscie sie ostatnio? Zetorem 7011 z rozrzutnikiem 2- osiowym. C-330 M wyciągnął.

#15 Share rafal3514

rafal3514

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 kwiecień 2007 - 14:13

Zakopaliscie sie ostatnio? c-330 z belką siana na turze i ojciec Urusem 3512 mnie wyciągał

#16 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 05 kwiecień 2007 - 13:52

Zakopaliscie sie ostatnio? Dziś miałem niezłą akcję przy zbieraniu kamieni :rolleyes:. Chodziliśmy po polu pszenicy a za nami jeździł w ścieżkach mój kuzyn C 360 z tur-em. I w pewnym momencie zrobiło się miękko... no i wiadomo co było dalej :blink:. Wpadł po samą ramę- ani do przodu ani do tyłu... Byliśmy trochę daleko od domu (na dzierżawie) więc pomógł nam sąsiad Zetorem Forterrą :D.

#17 Share Marcin

Marcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 05 kwiecień 2007 - 21:21

Zakopaliscie sie ostatnio? To ja też coś dodam. Ok. tygodnia temu MF 255 + opryskiwacz 2800 L utknął. Moja wina bo nie chciało mi się przejść sprawdzić takiego newralgicznego punktu na polu, a to przez zmierzch, pośpiech i to że w opryskiwaczu zostało tylko ok 200 L i wydawało się że to powinien przeciągnąć. Wyciągał 1614. :rolleyes:

#18 Share pronar5135

pronar5135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 05 kwiecień 2007 - 21:42

Zakopaliscie sie ostatnio? można powiedzieć ze się tez zakopałem ale nie. bronowałem pole około 2 tygodni temu i było mokro i wjechałem na miejsce w którym puścili gazociąg i tam zawsze jest mokro i tak z tego i owego jakoś to przejechałem choć sie garnelo osiami ziemia.
zostały po tym tylko rowy :rolleyes:
nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

#19 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 19:24

heh dobre sobie u nas starsi rolnicy na emeryturze mowia ze juz dawno nie bylo tak wczesnej wiosny, widac co powiat to inne zdanie :rolleyes:

Ale mi chodziło o wiosne 2006, która w moim rejonie była bardzo późna;(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share mateo12

mateo12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 19:37

Zakopaliscie sie ostatnio? Slyszalem ze jakis koles w mojch okolicach zamielił się NH 95km wyciagali go NH 140KM Lamborgini 105KM a na końcu Valmet 170KM musiał sie ostro zakopac się .Nie wiem jaki symbole mają ciągniki wiec napisałem tylko ile mają koni.
Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.