Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z massey ferguson 690

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 25 maj 2009 - 20:35

problem z massey ferguson 690 Witam po długiej przerwie odpisuje otóż co do kontrolki po wyczyszczeniu filtru wymianie oleju wymieniłem w końcu czujnik i kontrolka działa poprawnie nie wiem jeszcze jak będzie na dobrze rozgrzanym ciągniku ale to się okaże. Co do rączek przy współpracy okazało sie że trzeba je dobrze wyregulować bo ta rączka z tyłu co jest na błotniku jak przeskoczy to tymi w kabinie nie da dobrze się sterować. po jakimś czasie zmierze moze ciśnienie i napisze dalej co z tego wynikło pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z massey ferguson 690 Dzisiaj, 06:17
  •  

#22 Share john56l

john56l

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 20:08

problem z massey ferguson 690 wiesz co chyba masz za małe ciśnienie bo podobno musi być coś około 100 BAR,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share marcineek6

marcineek6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 październik 2010 - 19:45

problem z massey ferguson 690 tez mam podobny problem w moim MF 690, mianowicie kontrolka. założyłem czujnik od hamulców (ursus c-385) i działa odwrotnie. zaniepokoiło mnie tylko ze jak pracował na dużym przechyle terenu to kontrolka zgasła. jak pracuje po równym to świeci normalnie. konkretnie mam pytanie co do dźwigni podnośnika, bo używam ich inaczej. podnoszę dźwignią tą od siedzenia na górze (tam gdzie ta czerwona nalepka)dźwignia od błotnika jest tak bardziej u góry. pytanie czy ta dźwignią co jej używam się podnosi? bo nie chce czegoś zepsuć. używam jej od początku jak go mam i jest wszystko w porządku