Polecane posty

Zefirek    0

Oryginalna Instalacja Ursus C-328

 

Cześć elektrotech . Na podanym schemacie jest błąd w druku:

Położenie kluczyka w pozycji nr 2 zaznaczone jest 56a-światło długie

a powinno być krutkie-56b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
comet    0
Pytanie do Kolegów-jesli jesteście zainteresowani schematami instalacji to chętnię sie nimi podziele

Witam.

W moje ręce wpadł dzisiaj ciagnik C2812 z wyciętymi przez jakiegoś łosia przewodami uniemożliwiajacymi rozruch silnika przy włączonym biegu.

Ponieważ nie dysponuję schematem, mogę się tylko domyslać co i gdzie było podłączone.

Mogę to zrobić na przekaźniku, to żaden problem, ale lepiej by było gdybym trzymał się oryginału.

No i ta ciekawość.

Za schemat lub opis byłbym DŹWIĘCZNY!!! ;)

 

Znalazłem tutaj na forum schemat od MF 255, jest tam czujnik bezpieczeństwa włączony szeregowo w obwód rozruchu włącznika el. mg rozrusznika.

Czy te ciągniki są podobne?

Sorrrrry, ale ja jestem po innym sprzęcie,,,,,,. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    36

Witam

Mam schemta instalacji z opicem do ursusa 3512 / MF255 jezeli jestescie zainteresowani moge go wystawic


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
comet    0
Witam

Mam schemta instalacji z opicem do ursusa 3512 / MF255 jezeli jestescie zainteresowani moge go wystawic

OK.

DAWAJ ;)

Powracając do problemu, to rozwiazałem go tak jak było w podanym schemacie do MF-a.

I działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek    0

mam 912 do odbudowy potrzebuje schemat instalacji bo trzeba zrobic nowa z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel79    0
Pytanie do Kolegów-jesli jesteście zainteresowani schematami instalacji to chętnię sie nimi podziele

 

witam ,ja bym potrzebował schematu do ciagników c-380 a szczególnie przekaznika pod siedzeniem słuzącego do podnoszenia napiecia podczas zapalania na 24v. nielot5@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drazu1    0

Witam. Może masz dostęp do schematu instalacji elektrycznej Ursusa 3512.

potrzebuje pilnie bo robota się zbliża a popalily się wszystkie przewody i teraz na krótko odpalam.

Proszę o POMOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo0980    0
Ja mam od c- 330 schemat przy prądnicy i jest kolorowy jak ktoś chce to mogę się chętnie nim podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Różnią się układem wiązek, mianowicie 3P ma czujnik ciśnienia oleju z lewej strony, oraz tym, że 3P ma elektryczny wskaźnik temperatury wody. No i były też dwie wersje, mianowicie z prądnicą P 20D, oraz z alternatorem A115.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warek    0

Potrzebuję schematu do Ursusa c330m, nigdzie nie mogę go znaleźć, a chcę zainstalować przerywacz kiuerunkowskazów własnej robty bo stary się zepsuł. Chcę jednak wczesniej wiedzieć jak był ten stary przerywacz podłączony oraz wyłącznik świateł awaryjnych by nie narobić więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm27    0

witam

 

poszukuję schematu instalacji elektrycznej do ursusa 1222 z góry dziękuje

to mój adres e-mail maroaga@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas148    0

ja potrzebuje schematu instalacji elektrycznej do ursus 4011 adas148allegro@o2.pl


nic na siłę, weź większy młotek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yougyoug    0

Mi potrzebny schemat do 360, tylko nie ten nowy, a stary był na 2 wsuwki na regulatorze, a w tych nowych jest na 3. Coś mi właśnie nie gra jak to założyłem bo akumulatorów mi nie ładuje, a lampka ładowania nie gaśnie. Czy ktoś może pomoc? I schemat bym prosił. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argo    0

Witam sory że odkopuje stary temat ale potrzebuję dobrego czytelnego a najlepiej kolorowego schematu do Ursusa 1224 z przełącznikiem 12/24v z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ursusss
      Witam, ma ktoś schemat instalacji elektrycznej John Deere 7430premium?? Pozdrawiam 
    • Przez Przemektsp
      Dzień dobry 
      Mam problem z john deere 6610 podczas jazdy traktor sam przechodzi w tryb diagnostyczny i zapala się d1a, a także wykrzyknik czerwony , pomarańczowy niebieskie ,,i,, tryb od skrzyni 
      Traktor w tym momencie dalej jedzie ale nie można zmieniać pół biegów. 
      Bezpiecznik nie jest wsadzony do przejścia w diagnozę 
    • Przez Józek614
      Witam. Mam problem z ładowarką Claas scorpion 7040 , podczas jazdy zapaliła się kontrolka od chomulca postojowego maszyna stanęła w miejscu , chydraulika działa tylko nie jedzie . Może ktoś miał podobny problem 
    • Przez Szymon74637
      Witam. Ma ktoś może schemat podłączenia elektryki do tego panelu Claas Arion 510

    • Przez FilipPol
      Witam.
      Case puma 150 wyskakują błędy 18330,18257,18256 wie ktoś od czego one mogą być? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj