Zaloguj się, aby obserwować  
kostek

problem z jaguarem nie działa sieczkarnia

Polecane posty

kostek    4

problem jest nastepujacy po zimie wujek odpalał jaguara i chciałm wszystko właczyć nie dział wogole sieczkarnia i jescze przy rurze ten mały siłowniczek co ustawia kat jak ma sypac na przyczepe

moze pisze nie zrosumiale ale jak cos odpowiem jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

jesli sieczkarnia jest wlaczana przelacznikiem mozliwe ze ktorys z elelktrozaworow sie zacial lub nie laczy


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

Sieczkarnie załancza sie guzikiem

a od rury jest w dzojstiku

elektrozawory słychac z tego co mi wiadomoo

stał zime i po zimie odrazu wujek zaczał sie bawić a nie sprawdzał oleju brakowało 3 litry.... mogło sie cos zapowietrzyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Sprawdź paski...


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

ehe moze sparawa rozwiazana albo i niee :/

na 100% pompa poszła :/ wydatek około 5,5 Tyś +VAT :/

Ta pompa ma 3 sekcje i 3 ostatnia nie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

z pompom mialem juz swoje problemy, głównie z obwodem niskiego cisnienia. przed zakupem, pompy mozna sie troche jeszcze pobawic. mozna sprawdzic cisnie na jej wylocie . powinno byc 18-22 atmosfer. jakby bylo to gdzies ciesnienie sie traci. niekoniecznie na elektrozaworach. moze tez na jednym z silownikow sterowania sie tracic. stwerownia tymi silonikami (napinanie pasu głównego, pasku hedera, steroanie klapka na rurze, ostrzalka, rewers) jest troche smieszne. wiadomo ze silowniki maja rozne powierzchnie nacisku oleju na tłoczysko (z jednej strony jest pole przekroju a z drugiej strony powierzcznia pomniejszona jest o pole przekroju tłoczyska), a co za tym idzie różne siły. w silownikach sterujacych zawsze jest cisnienie oleju z jednej strony powodujace jego chowanie sie. jezeli z drugiej strony tez podamy ciscnienie to silownik sie wydluzy (ze wzgledu na rozne wielkosci powierzchnie nacisku oleju). wiec o spadek cisnienia nie trudno. sprawdz cisnie nie na wylocie pompy. bo wedlug nie w czasie zimy nie mogla sie zepsuc. jezeli na wylocie nie ma cisnienie to jest jescze tylko jedna mozliwosc. na pompie jest zawor przelewowy i mogl sie zaciac lub jakis brud go zacia. niestety by dojesć do zawora to tzeba wymontowac pompe bo zaslania go zbiornik. zawor jest na klucz imbus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj