Vroobel

Wycinak fella tu 145

Polecane posty

Vroobel    12

Witam.

Chcę uruchomić wycinak, stoi nieużywany od 10 lat, wymieniłem wszystkie uszczelnienia w siłownikach kos, problem polega na tym że kosy nie chodzą, ma ktoś schemat podpięcia węży przy rozdzielaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vroobel    12

Już sobie poradziłem, możliwe że jak wymieniałem uszczelnienia w rozdzielaczu to minimalnie ciśnienia się poprzestawiały, teraz cyka jak nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MatriX6
      KTÓRA LEPSZA NOWA KOSIARKA 3 M SZER.ROB. FELLA CZY JF-STOLL.OBIE FIRMY MAJĄ W OFERCIE ROTACYJNĄ I BĘBNOWĄ . KTÓRA LEPSZA
    • Przez tombar123
      Kupiłem kosiarkę dyskową. Błędem było kupowanie maszyny na której nie uchowała się żadna tabliczka znamionowa Kosiarka uległa awarii (rozsypał się ostatni dysk "zgrabiarka"). Niektóre części udało się dorobić jednak potrzebuję jakiegoś katalogu bo muszę zamówić niektóre części. Maszyna oklejona jest naklejkami "Fella". Napisałem e-maila do producenta do Niemiec- producent twierdzi, że to jednak nie jest Fella (!). Stwierdzili, że to BYĆ MOŻE jest Vicon. Napisałem e-maila do centrali Vicona (Norwegia bodajże), oni przekierowali sprawę (niestety ) do polskiego oddziału, tam stwierdzili, że to nie jest ani Vicon ani Kverneland. W tym momencie zgłupiałem.
      Kosiarka ma siedem dysków, szerokość robocza ok. 280 cm, dwa noże na każdy dysk, podnoszona do pionu hydraulicznie.
      Może któryś z użytkowników forum ma taką samą/ podobną maszynę, może orientuje się kto może być producentem albo do kogo się zwrócić?
       
      Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc!
    • Przez BartekTruszkowski
      http://agroszczuka.pl/pierwsze-dni-otwarte-oraz-pokaz-polowy-maszyn-zielonkowych.html
       
      Serdecznie zapraszamy na Pierwsze Dni Otwarte firmy AGRO-SZCZUKA oraz na pokaz polowy maszyn zielonkowych, który odbędzie się 22 maja 2016 r. o godz.11:00 w siedzibie firmy przy ul.Podmiejskiej 11.
      Zaprezentowane zostaną maszyny zielonkowe uznanych marek takich jak FELLA, MASCAR, które zagregowane będą z nowościami firm FARMTRAC i McCormick.
      Pracować będą kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki i prasy belujące, ładowarki MERLO oraz lawety METAL-FACH.
      W programie przedstawimy najnowszą prasę walcową MASCAR DIAVEL 630 i dokonamy pierwszego uruchomienia w Polsce, przy udziale specjalnych gości prosto z Włoch.

      wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1029109480502700/
       
       
    • Przez hary6400
      witam wszystkich .
      chciałbym zakupic nowa kosiarke dyskowa a mianowicie boczna  i czołowa , jakiej firmy wybrac?? prosze o wskazówki rady co warto dołozyc
      myslałem nad zakupem czołowej 3,m a boczna 2,8 m do tego zostawu  chce podpiac valtre n 103,4 miała 111km teraz zmieniony program na 124 km
      ktore kosiarki ida lżej a ktore cieżko , co polecacie czekam na podpowiedzi
      pozdrawiam:)
    • Przez damiantm
      Witam Panowie. Kupiłem zgrabiarkę Fella Ts350f. Sprzedający zapewniał mnie że jest to urządzenie dwu fukncyjne czyli zgrabiarko przetrząsarka. Niestety nie umiem poprawnie jej ustawić, korzystałem z każdej możliwej kombinacji ale nic z tego. Jedynie co udało mi się poprawnie ustawić to zgrabianie do środka na jeden wałek. Może ktoś miał styczność z tą maszyną i mógłby cos poradzić. Dołączam zdjęcia poglądowe. Z góry dziękuję.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj