Gość

Wybór kombajnu claas

Polecane posty

Gość   
Gość

Cześć. Możecie mi powiedzieć orientacyjnie, ile trzeba dać za dominatora 76 z Mercedesem? Czy za 55 tyś kupię coś w miarę dobrego? Oczywiście liczę się z tym, że już swoje lata ma, i jakaś naprawa może się zdarzyć. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przepraszam że piszę pod swoim postem, ale w aplikacji na tel. nie ma opcji edytuj, a stronka na komputerze mi nie działa. Mam nadzieje że mi wybaczcie. Może mi ktoś powiedzieć jaka jest różnica w spalanu dominatorze 76 między silnikiem perkins a mercedes? Bo szczerze mówiąc jest masa kombajnów z perkinsem, a tylko kilka z mercem. Czy heder 3,90 to jest jakiś nietypowy czy były takie przewidziane dla tego modelu. I ostatnie pytanie. Możecie mi polecić jakieś ciekawe strony internetowe z ogłoszeniami? Może znacie jakieś składy maszyn gdzie warto by podjechać? Nahlepiej łódzkie, ale wiadomo że jak będzie trzeba to dalej też się pojedzie. No. To narazie tyle. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

    • Przez DarekGrzebyk
      Witam co może być przyczyną że zapycha się ciągle podajnik klosowy . Był wymieniany pasek od podsiewacza i to tej wymianie wydaje mi się że trochę za dużo zboza idzie na powrót przez co ten lancuch jak by się nie wyrabiał.  
    • Przez patataj_
      tak jak w temacie potrzebuje podstawowe dane regulacyjne tj. momenty dokręcania wału, kąt wtrysku (pompa rotacyjna cav) luzy zaworowe a najlepiej instrukcje obsługi i katalog części. Pozdrawiam i życzę udanych żniw.
    • Przez PrzemoO
      Mam problem z komputerem odpaliłem kombajn było ok a po chwili coś takiego




    • Przez Ziel
      Witam,
       
      Czy ktoś z was mógłby mi pomóc i przesłać parę wymiarów?
      Najlepiej jakby ktoś zmierzył wysokość zawieszenia nad ziemią przedniej osi ( na środku ) i z tyłu np sit.
      Wydaje mi sie że mam złe opony i sita za mocno są w poziomie co skutkuje gubieniem ziarna. 
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj