Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.
Zdjęcie

Kontrole z Arimr

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ursusowski289

ursusowski289

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 25 wrzesień 2017 - 19:38

Kontrole z Arimr Witam,czy miał ktoś w tym roku kontrolę z arimr jakich pytań można się spodziewać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kontrole z Arimr Dzisiaj, 01:34
  •  

#2 Share ktomek154

ktomek154

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 26 wrzesień 2017 - 06:03

Kontrole z Arimr pytasz o kontrolę odnośnie modernizacji?

#3 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2123 postów

Napisany 26 wrzesień 2017 - 06:17

Kontrole z Arimr Ja mam zapowiedziana od powiatowego weterynarza dotyczaca doplat

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Dofinansowanie inwestycji! zobacz »

•  

#4 Share Piechu

Piechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 26 wrzesień 2017 - 09:08

Kontrole z Arimr Kontrole nie sa takie zle o ile ma sie porzadek w dokumentach. Sam mialem kontrole z weterynarii w lipcu tyle ze nie mam juz hodowli (pewnie chcieli sprawdzic czy faktycznie nic nie hoduje). Sprawdzal ksiege rejestracji swin, leczenia,wykaz padlych zwierząt, dokumenty na oprysliwacz, zaswiadczenie o szkoleniu, dziennik opryskow, dokumenty na oddanie pojemnikow po śor, faktury za wywoz szamba i sprzedaz swin i plodow. Pomimo tego, iz nie kontrolowal budynkow ( z wyjatkiem sprawdzenia gdzie magazynuje zboze), samo wypelnianie protokolow zajelo mu sporo czasu. Mnie przy tym nie bylo bo pracuje a biedna zona musiala zmarnowac czesc urlopu. Jezeli ma sie papiery to nic zlego taka kontrola. Trzeba pamietac jeszcze o oznakowaniu budynkow typu nieupowaznionym wstep wzbroniony, magazyn sor i miejsce z paliwem. Ja dalem praktycznie wszystko co mialem bo zbieram wszelkie zaswiadczenia czy dokumenty z przkazania opakowan np po nawozach czy oddanie zuzytego oleju i filtrow. Przede wszystkim wszystko zalezy od osoby kontrolujacej. Bo znam historie "bohaterow" do ktorych byla wzywana policja. Weterynaria bardzo sie czepia ale najwazniejsze to papiery na leczenie i bron Boze jakis lekow czy strzykawek na widoku. Jak cos nie pasuje to daja zalecenia.

Edytowany przez Piechu, 26 wrzesień 2017 - 09:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ursusowski289

ursusowski289

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 26 wrzesień 2017 - 14:26

Kontrole z Arimr @Piechu dzięki za porady

#6 Share chuck00

chuck00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 26 wrzesień 2017 - 20:48

Kontrole z Arimr

Kontrole z weterynarii miałem w zeszłym roku, sytuacja podobna jak wyżej, tylko że koleś sam się zamotał w protokołach przez co miałem potrącenie z dopłaty coś ok 200zł. Ewidentnie jego wina, ale oczywiście jasno tego nie przyznał (niby później poprawił, ale już było za późno).

W tym roku kontrola z Agencji odnośnie dopłat do bydła, przyjechali, sprawdzili kolczyki, paszporty, księgę rejestracji bydła - wszystko było ok, dłużej pisali niż sprawdzali. Byli może z godzinę i pojechali dalej.

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

#7 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 26 wrzesień 2017 - 20:56

Kontrole z Arimr

Piechu kontrolowali w tym roku u Ciebie uprawy na polach i ich  powierzchnie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Piechu

Piechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 27 wrzesień 2017 - 13:56

Kontrole z Arimr Nie ale w zeszlym roku pod koniec wrzesnia mialem kontrole dotyczącą zazielenienia. W styczniu dostalem protokol z kontroli powierzchni zgloszonej do doplat ale nie byli fizycznie tylko na kompie mierzyli. Aha dostalem ostrzrzenie bo niby nie zglaszalem sprzedazy w terminie a przeciez podpisywalem zbiorowa karte u kupujacego i na termin dostarczenia do agencji nie mialem przeciez wplywu.

Edytowany przez Piechu, 27 wrzesień 2017 - 14:38.