Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rajdy WRC

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kamil97

Kamil97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:Harcerstwo,Rolnictwo,Maszyny Budowlane,Modele Rolnicze,Modele Budowlane

Napisany 04 kwiecień 2009 - 22:30

Rajdy WRC Interesujecie się?Ja sie zbytnio nie interesuje, ale czasem oglądam, i lubie ,,popatrzeć'' jak jeżdzą, nawet bardziej niż F1 ;].
-U-R-S-U-S- me love<3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rajdy WRC Dzisiaj, 23:17
  •  

#2 Share bolek1992 bolek1992

bolek1992
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 kwiecień 2009 - 18:13

Rajdy WRC Bardzo lubie nawet od 2 sezonów teraz w moim mieście jest Rajd Orlen :) na który chodzę i co powiem ten smród spalonych opon i ogólnie dreszczyk tego głosu to coś :P

#3 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 19:01

Rajdy WRC Najlepszy w tym wszystkim jest czerwony tłumik i ryk tych silników szczególnie jak schodzą z obrotów. A tak to czasem oglądnę :P
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#4 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Zainteresowania:football

Napisany 11 kwiecień 2009 - 21:31

Rajdy WRC Kiedys uwielbiałem oglądać na TV4 relację z rajdów. Makkinen, McRae, Sainz to byli moi ulubieni kierwocy rajdowi. Teraz przestałem się interesować rajdami. Wiele znakomitych załóg odeszło min. Subaru a był to moj ulubiony team w rajdach.

#5 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 11 kwiecień 2009 - 22:22

Rajdy WRC Dobre kilka lat temu interesowałem sie rajdami płaskimi, pamiętam że jakoś wtedy powstała klasa WRC i można było popatrzeć na relacje w trójkanałowej TV, i tyle ze mnie bo nawet prawka wtedy nie miałem :) Auta WRC fajne, mają raczej doładowane 4-cylindrowe dwulitrowe silniki i chodzą tak samo jak mój civic bez końcowego tłumika :)

Potem przerzuciłem zainteresowania na wyścigi na 1/4 mili dopóki odbywały sie w Białej, fajny show, przy niektórych samochodach tam startujących rajdówki WRC to słabiutkie popierduki :)

#6 Share bolek1992 bolek1992

bolek1992
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 kwiecień 2009 - 14:07

Rajdy WRC To znaczy czy słabiutkie nie wiem czy takim samochodem z 1/4 mili w zakręt wchodziłbyś i to na szutrze np. ok. 160 km/h ? no chyba niee to jest inny typ samochodów, też lubię wyścigi na 1/4 mili,

a ja dam takie porównanie samochody z 1/4 mili nie dałyby rady bolidom f1 xD takie podobne porównanie do twojego hehe

Pozdro Wesołych Świąt... :)

#7 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 14:57

Rajdy WRC mysle, ze jednak dalyby rade :) choc w sumie nie pamietam jak czas ma bolid F1 na cwiartke
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#8 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 16:37

Rajdy WRC

Dobre kilka lat temu interesowałem sie rajdami płaskimi, pamiętam że jakoś wtedy powstała klasa WRC i można było popatrzeć na relacje w trójkanałowej TV, i tyle ze mnie bo nawet prawka wtedy nie miałem :) Auta WRC fajne, mają raczej doładowane 4-cylindrowe dwulitrowe silniki i chodzą tak samo jak mój civic bez końcowego tłumika :)

Potem przerzuciłem zainteresowania na wyścigi na 1/4 mili dopóki odbywały sie w Białej, fajny show, przy niektórych samochodach tam startujących rajdówki WRC to słabiutkie popierduki :)

I mi raz udało się do białej wybrać na 1/4 mili, chyba w 2005 roku to było, pamiętam wtedy padł pierwszy czas poniżej 10sek, a później miałem przejażdżkę 950konną suprą :)

#9 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 18:50

Rajdy WRC

To znaczy czy słabiutkie nie wiem czy takim samochodem z 1/4 mili w zakręt wchodziłbyś i to na szutrze np. ok. 160 km/h ? no chyba niee to jest inny typ samochodów, też lubię wyścigi na 1/4 mili,

a ja dam takie porównanie samochody z 1/4 mili nie dałyby rady bolidom f1 xD takie podobne porównanie do twojego hehe

Słabiutkie w sensie mocy, WRC mają jakieś 350KM, bolidy F1 ok. 750KM, a auta na ćwiartke obecnie nawet grubo powyżej 1000KM

Przyspieszeniami F1 raczej przoduje, wynika to głównie z niskiej masy. Co do możliwości trakcyjnych samochodów na ćwiartke to gro z nich ma napęd na 4 koła, ba, sporo bazuje na autach typu Evo, Impreza... ale w tym przypadku nie służą do jeżdżenia po zakrętach. To jak skoki narciarskie i slalom gigant :)

I mi raz udało się do białej wybrać na 1/4 mili, chyba w 2005 roku to było, pamiętam wtedy padł pierwszy czas poniżej 10sek, a później miałem przejażdżkę 950konną suprą :)

Supra Dobrowolskiego pierwszy raz w BP była w 2004, robiła niezły show, najmocniejsze auto w Polsce wtedy to było, ale tak jak piszesz w 2005 pierwsze poniżej 10 sek. zeszło chyba S4 VTG, potem w 2006 Typhoon zrobił 9,36 sek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share bolek1992 bolek1992

bolek1992
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2009 - 11:51

Rajdy WRC

mysle, ze jednak dalyby rade :) choc w sumie nie pamietam jak czas ma bolid F1 na cwiartke

Powiem tylko tyle,że ma około 2,8-3,1 sek do setki a 5 sek do 200 :)

#11 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 13 kwiecień 2009 - 12:49

Rajdy WRC Wyobraź sobie półciężarówke startującą do pierwszej setki szybciej niż bolid F1 :) Uwierz, bardzo interesujący widok :)

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 13 kwiecień 2009 - 14:58

Rajdy WRC swoja droga booster bardzo fajnie komentowal wyscigi na 1/4 :) bo jezdzil tak sobie :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#13 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 17 kwiecień 2009 - 17:59

Rajdy WRC Bardzo lubię WRC a nienawidzę całego teamu Citroena jak by ciągle musieli wygrywać
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#14 Share bolek1992 bolek1992

bolek1992
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 kwiecień 2009 - 18:47

Rajdy WRC No takie życie poprostu umieja konstruować samochody i tyle ;)

#15 Share misio3p

misio3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 19 lipiec 2009 - 18:12

Rajdy WRC Ja lubię oglądać WRC, a kibicuje teamowi Forda

24 VII 2008r. - 24 VII 2016r. - osiem lat na AgroFoto ;)

#16 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 19 lipiec 2009 - 21:00

Rajdy WRC edytowalem nazwe tematu, bo az palila w oczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 11 wrzesień 2011 - 20:51

Rajdy WRC byłem na raz 1/4 mili w ułężu i było fajnie,ale na tyle starczy wole drift[mam nadzieje że dobrze napisałem a jak nie to domyślicie się o co chodzi]500 kucyków swoje robi i na dodatek liczy się dokładność,dzisiaj byłem w słomczynie na rallycross ,może ktoś był?
mam propozycje by zamieszczać daty rajdów o jakich ktoś słyszał.co o tym sądzicie ?

Edytowany przez mirek37, 14 wrzesień 2011 - 19:34.