Renault145

Ziemia orna sprzedam

Polecane posty

Razzor    1

ostatnio kupiłem ziemię w Warmińsko-mazurskim powiat Gołdapski 28 hektarów to po 25 tys za hektar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelKtm525    190

kiedy to na siebie zarobi jak sie płaci po 65 tys za hektar jednego zycia na to malo jak dla mnie to te ceny sa jakies z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Chcesz sprzedać czy tylko sprzedajesz ? :huh: a po ile chodzi hektar ziemi w tych stronach ?

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelKtm525    190

ja to bym swojej za nic nie sprzedał bo to dobra robota jest i sam sobie jestem szefem chyba ze na emeryture bym odchodził i nie bylo by komu przekazać bo teraz dzieci już nie zawsze chcą isc ta samą droga co rodzice. ale do 30tys mógł bym za hektar zapłacić ale to tylko i wyłącznie niedaleko domu i tez nie zalezy mi na niewiadomo jakiej ilosci hektarów tyle żebym sam dal rade ogarnac bez zaorania siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za wysoka cena skoro ogłoszenie musisz wystawiać. Na kujawach czy wielkopolsce pewnie byś dostał tyle jak nie więcej. W mojej okolicy ( północ mazowsza) jak jest ładny kawałek (zadbany, nie zalewowy i przylegający do działki kupującego) to ludzie płacą 30, max 35 tyś i nie trzeba ogłoszeń wystawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault145    4

ostatnio sąsiad sprzedal po 40tys za hektar 7 ha. i podobnie w okolicy tyle było ostatnio. wg gus jest ponad 43tys. wg wycen banku do hipoteki tez jest ponad 43tys. wiec czemu mam sprzedac za pół darmo. A sprzedaje tylko połowę. Bo porostu nie daje rady tego obrobic, a najmowac kogoś nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3822

To niech Ci gus albo bank tyle da:) Ceny kształtuje popyt i podaż. W niektórych rejonach kraju np Wielkopolska ludzie są tak pojebani ze płacą tyle że czas zwrotu inwestycji wynosi około 40 lat. W moich stronach było podobne ale jak niektórych biznesmenów komornik zlicytowal to emocje opadły i ceny również. Chyba musiałbym być niepoczytalny żeby płacić tyle za kawał pola. Za tyle kasy można kupić dobry lokal użytkowy i brać kasę co miesiąc bez zapierdalania ale co niektórym nie można tego wytłumaczyć bo najważniejsze jest mieć więcej jak sąsiad. Będę padał ze śmiechu jak się dopłaty skończą i niektórzy zostaną z ręką w nocniku, przepraszam w ziemi na swoim drogocennym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2165

Daję 17/ha i zabieram. Tutaj chłopakom po krzynce piwa żeby nie podbijali i fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1653

To niech Ci gus albo bank tyle da:) Ceny kształtuje popyt i podaż. W niektórych rejonach kraju np Wielkopolska ludzie są tak pojebani ze płacą tyle że czas zwrotu inwestycji wynosi około 40 lat. W moich stronach było podobne ale jak niektórych biznesmenów komornik zlicytowal to emocje opadły i ceny również. Chyba musiałbym być niepoczytalny żeby płacić tyle za kawał pola. Za tyle kasy można kupić dobry lokal użytkowy i brać kasę co miesiąc bez zapierdalania ale co niektórym nie można tego wytłumaczyć bo najważniejsze jest mieć więcej jak sąsiad. Będę padał ze śmiechu jak się dopłaty skończą i niektórzy zostaną z ręką w nocniku, przepraszam w ziemi na swoim drogocennym polu.

 

Żeby coś kupić muszę zapłacić 100000/ha i jestem pierwszy, który żąda likwidacji wszelkich dopłat i zasiłków.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Można wiedzieć jaka uprawa daje Ci taki zysk , że to dla Ciebie opłacalna inwestycja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby coś kupić muszę zapłacić 100000/ha i jestem pierwszy, który żąda likwidacji wszelkich dopłat i zasiłków.

 

Raczej trzeba było żądać żeby PGR-ów na tych terenach nie posprzedawali w dziwnych okolicznościach i to obszarnikom a nie podzielili między rolników, jest głód ziemi  i WLP I KUJAWY zawsze będą z najwyższymi cenami ziemi w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Prawda jest taka że ta ustawa co jest teraz powinna być wprowadzona po 90 roku, jak nikt nie chciał; ziemi, była tania i brał każdy dosłownie co chciał. a nie teraz jak ziemia podrożała i każdy się o nią biję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2078

U mnie wlkp okolice konina dostałby co najmniej 2x tyle za tak klasę i tak duże pole. U nas pola małe, wiec jak duży kawałek i dobra klasa to ludzie prawie sie biją. 77 tys za ha w zeszłym miesiącu i 12 ha w jednym kawałku. Gościu sprzedawał tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
    • Przez geo2
      Mało używana, tylko zboże, garażowana cały rok.
      https://sprzedajemy.pl/przyczepa-pronar-pt-612-mniszkow-4-e30984-nr68469956
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj