Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid1983    1

Witam mam taki problem na zalaczonym zaplonie po wcisnueciu hamulca i nacisnieciu zguzika napedu nie rozlancza mi go sprawdzilem ze na elektrozaworze nie dochodzi mi napiecie pomimo ze kontrolka zgasla

Edytowano przez dawid1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Sprawdz w czasie jazdy czy napięcie do elektrozaworu dochodzi, bo na postoju nawet gdy napęd wyłączysz kontrolka zgaśnie to napęd jest załączony, dopiero gdy ruszysz to napęd rozłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1983    1

ok dzisiaj wszystko sprawdzilem tak jak koledzy opisali  i co sie okazalo wylacznik od napedu nie dawal impulsu zalozylem nowy i napiecie w czasie jazdy idzie na elektrozawor 


tylko mam wrazenie jak by naped byl zalaczony ten wal od skrzyni co idzie do napedu to sie kreci w czasie jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

W czasie jazdy jak go włączysz to powinien przyspieszyć lekko bez szarpnięcia, jak rozłączysz w czasie jazdy to powinieneś poczuć lekkie szarpnięcie. To samo jak rozpędzisz się do chyba od 5 -14km/h i naciśniesz hamulec powinieneś poczuć jak Ci "spina" napęd, a później rozłącza. Wystarczy trochę posłuchać. No a jak nie potrafisz tego to bierz linę, jedź i przypnij się do drzewa. Będziesz wiedział czy ciągnie :D Albo pług po samą ramę :D

 

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

jak ruszy na maksa skręconych to będzie widział jak zagrzebują gdy ciągnie albo zostaną tylko popchnięte i ciągnik zacznie zdychać gdy nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj