Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartys12    1

Witam mam problem z posuwem taśmy w t088 mam ciągnik który ma wydatek pompy 113l/min jeśli ustawię maź lub np 50-80% silnik hydrauliczny strasznie wyje oraz przewody drżą ustawiłem na ok 50% lecz taśma idzie strasznie wolno bo 3min a zależy mi na dość szybkim rozładunku kukurydzy lecz boję się ustawić więcej żeby nie zagotować ślinika w rozrzutniku 

co możecie mi poradzić czy bez obaw można zwiększyć wydatek czy raczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Raczej więcej nie wyciśniesz skoro w 3min rozładowujesz go. Większy silnik musiałbyś zamontować o większym wydatku.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartys12    1

rozumie za mały silnik a za duże ciśnienie i on tego nie daje rady przerobić 
temat do zamknięcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ModliX
      Witam, bardzo prosiłbym kogoś znającego się na hydraulice o narysowanie schematu podłączenia i wypis potrzebnych przewodów, końcówek i zaworów tak aby silnik miał możliwość kręcenia się w lewo lub w prawo o różnej prędkości w zależności od otwarcia zaworu. Wiem że w silniku należy obrócić obwód oleju tak jak w silnikach elektrycznych aby zaczął kręcić się w drugą stronę. Silnik ma być podpinany standardowo pod tylne wyjścia hydrauliczne w mf 255. Zastanawiam się nad zaworem trójdrożnym aby jednocześnie regulować przepływ i kierunek ale jak zrobić powrót do ciągnika? I proszę o rozsądne podejście jeśli chodzi o koszty tego . Zależy mi na tanim rozwiązaniu. Wolałbym zawór niż rozdzielacz dlatego że zależy mi na regulacji prędkości i zostawaniu w tej pozycji. Bardzo proszę o pomoc. 
    • Przez hubert1000
      Po zakupie nowego ciągnika i pojawił sie problem aby nie mieszać oleju podczas np. wywracania przyczepy. Wymysliłem, że można by było wykorzystać silnik hydrauliczny a raczej dwa i je spiąć osiami, jeden by był podłączony do ciągnika i napędzał koleny który bedzie działał jako pompa podłaczona do osobnego zbiornika. Czy bedzie to działało i czy nie będzie mi opuszczać np. przyczepy podczas wywrotu (czy taki silnik hydrauliczny trzyma dobrze olej) ?
    • Przez Petrol
      Mam pytanie o silnik hydrauliczny do napędzenia pompy opryskiwacza. Ktoś modernizował ? Macie jakieś doświadczenia? Chcę się pozbyć wałka i napędzać hydrauliką.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj