wesolyzetor

Agregat w chłodni do mleka nie włącza sie sam .

Polecane posty

wesolyzetor    3

Problem dotyczy chłodni do mleka Wsk Krosno , dzieje się to od pewnego czasu chodzi o to że agregat w chłodni raz się sam włącza prawidłowo a nieraz nie (trzeba uruchomić samemu) co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmm ... No mogło się coś popsuć . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

No zetorki wyczerpująca odpowiedz brawo ty :) a wracając do tematu wezwij fachowca od agregatów chłodniczych bo prawdopodobnie jakiś czujnik zaczyna zdychać i być może jest za mało czynnika chłodzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5578

U mnie jak wysiadł czujnik od temperatury mleka to na wyświetlaczu było + 5 stopni i żadnej zmiany temp. a na spodzie zbiornika mleko zaczynało przymarzać.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolyzetor    3
Dnia 12.09.2017 o 10:24, Sylwekx25 napisał:

U mnie jak wysiadł czujnik od temperatury mleka to na wyświetlaczu było + 5 stopni i żadnej zmiany temp. a na spodzie zbiornika mleko zaczynało przymarzać.

 

Dnia 11.09.2017 o 21:04, PRIMO napisał:

No zetorki wyczerpująca odpowiedz brawo ty :) a wracając do tematu wezwij fachowca od agregatów chłodniczych bo prawdopodobnie jakiś czujnik zaczyna zdychać i być może jest za mało czynnika chłodzącego.

 

Dnia 11.09.2017 o 20:35, zetorki12 napisał:

Hmm ... No mogło się coś popsuć . :ph34r:

Dzięki za odpowiedzi ,trochę zaniedbałem temat :P Przyczyną był syf który zebrał się na ośce wiatraku w agregacie , gdy chłodnia chciała się uruchomić wiatrak jej to uniemożliwiał. Wystarczyło WD40 psiuknąć na oś i działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj