tymek2001

Ursus 914 siłownik wspomagania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tymek2001    0

Witam, chciałbym przerobić oryginalne wspomaganie z serwa na siłownik. Moja wersja posiada półserwo sterowane za pomocą orbitola, czy ktoś z was wie czy trzeba zmieniać wąs kierowniczy, na taki jaki jest w zestawach z siłownikiem? Chciałem zakupić taki zestaw http://allegro.pl/wspomaganie-ursus-zetor-385-914-8145-1224-nkpl-i5749488012.html , jeśli ktoś przerabiał taki temat, to proszę o opinie, jakie są + takiej modernizacji, oczywiście poza tym, że nie zostawiamy za sobą kałuż oleju :D

Edytowano przez tymek2001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Mam rozumieć że masz założony orbitrol i siłownik wykorzystany z serwa, miałem taki typ wspomagania w ciągniku przez 30 lat i kropli oleju nie zgubiłem z tego układu (pomijam rozszczelniony wąż).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymek2001    0

Wszystko się zgadza, gorzej z tym, że u mnie ciągnik pracuje z turem i do tej pory nie było aż takiego problemu, dolewałem co jakiś czas oleju, ale teraz to już bez sensu, a z tego co wyczytałem to z regeneracją jest różnie. Zamówiłem taki zestaw z linku, w drugim ciągniku mam założony siłownik we wspomaganiu i tam nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj