Skocz do zawartości

Zdjęcie

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik

35 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lespki007

Lespki007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 02 kwiecień 2009 - 19:52

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik witam wszystkich
niedawno kupilem siewnik taki jak w tytule jest on wyposazony w sterownik firmy muller elektornik i niestety nie dostalem instrukcji obslugi. chcialbym sie spytac czy ma ktos badz tez mial taki sterownik i czy moglby napisac mi jak sie ustawia szerokosc sciezek i innych waznych rzeczy albo moze ktos ma instrukcje obslugi i moglby sie nia podzielic???
z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Dzisiaj, 20:34
  •  

#2 Share Deerek

Deerek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 kwiecień 2009 - 23:37

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Też mam ten sam problem. Siewnik accord, ze sterownikiem, ale bez instrukcji obsługi.
John Deere 5070M, Lamborghini 850T Premium,John deere 2064

#3 Share Zvrek

Zvrek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Rowery, Sport

Napisany 19 grudzień 2009 - 21:47

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik jeśli chodzi wam o ten sterownik ---> Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> Komputer Siewnika Accord to mam ten sam problem...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 12:50

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Mam w ofercie taki siewnik z brona wirnikową i przy nim jest taki sterownik, ale instrukcja jest w języku niemieckim.
I z tego co udało mi się wyczytać wynika że np.;
białe klawisze są inforacyjne zgodnie z ikoną na nich, czyli areał, areał ogółem, itd.
żeby się to zgadzało ze stane faktycznym, musisz wpisać szer. rob. i ilość impulsów ze 100 m.

Szer wpisujesz wciskając żółty klawisz z napisem M ,dalej +/- nastawiasz i klawiszem "Eingabe input" zatwierdzasz.
Podobnie impulsy se 100m, z tym że jeśli masz siewnik na kołach to jest tabela;

DA/DA-S/DE-S/DF/DG 42 im.
7,00-12 DL 50
26,00-12 DL 49
7,50-16 DT 41
31-15,50 DT/DV/DC 43.

Możesz sam zliczyć impulsy wciskając jednocześnie klawisze IMP-100M i C po przejechaniu 100m Eigabe Input zatwierdzić.

Klawiszem B,A (drugi od dołu z lewej) mastawiasz rytm przejazdów i ścieżek i musisz to dostosować do rozstawu jaki planujesz. + i - nastawa i zatwierdzić.
Tu polecam samemu to dobrze obczaić, bo do tego jest spora tabela i jest jeszcze opcja zrobienia ścieżek z jednej strony.Wtedy powinna wyświetlić się cyfra np. 2-5 ,albo 6-5 itd.Tego nie jestem do końca pewny.
Klawisz z symbolem 1+ jest do ręcznego przełączania poszczególnych przejazdów.

Jeszcze polecam sprawdzić jakie obroty ma dmuchawa bo są różne dla różnych szerokości i wynoszą od 4150 do 4600 obr. nie wolno przekraczać 5000.

NIE WIEM CZY TO CO NAPISAŁEM BĘDZIE DLA WAS JASNE, ALE STARAŁEM SIĘ, A JAK BY CO TO PISZCE.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#5 Share Zvrek

Zvrek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 18:07

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik @farmer7745 mam jeszcze jedno pytanko, mianowicie jeśli mam ustawione ścieżki pod maszyny o szerokości 12m czyli po przejechaniu 6m automatycznie zostanie zamknięta jedna radlica czy będę musiał to w jakiś sposób zamknąc??

Edit: czy z każdym nowym przejazdem musze wciskać +1??

Edytowany przez Zvrek, 29 grudzień 2009 - 20:07.

#6 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 21:30

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Do przełączania,albo automatycznego dodawania przejazdu służą czujniki indykcyjne (magnetyczne) które są przy znacznikach.
W starszej wersji ze znacznikami na linki taki czujnik jest po środku przy siłownik, a w wersji ze znacznikami stawianymi do piony są przy nich.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#7 Share Zvrek

Zvrek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 13:48

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Dzięki za odpowiedz :rolleyes:

#8 Share Maverick33

Maverick33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 06 październik 2010 - 18:36

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Witam chciałbym zapytać czy jest możliwość kontaktu z tobą. Od niedawna posiadam ten sam sterownik i chciałbym zapytać czy w jakiś sposób mogę kupić od ciebie kopie instrukcji jaką posiadasz. Bardzo proszę o info: krys_gawron@wp.pl

#9 Share geniculata

geniculata

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 październik 2010 - 19:43

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik moglbym sie z Tobą jakos skontaktowac? mail Cypriansurma@op.pl

#10 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 11 listopad 2010 - 14:21

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Posiadam instrukcję obsługi pneumatycznych siewników rzędowych "ACCORD" DL,DT,DA,DA-S,DE-S,DV,DF,DG. oraz sterowników FGS i ESC oraz tabele wysiewu próby kręconej sposoby, ustawień sterowników. itp. itd. wszystko w języku Polskim (książka około 100 stron)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 marzec 2011 - 19:20

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik A mógłbyś skserować i gdzieś to wrzucić.Całe forum będzie ci wdzięczne. :rolleyes:

#12 Share 000krzysiek000

000krzysiek000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 02 styczeń 2012 - 12:11

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Witam. Mam do zaoferowania Kompletną instrukcje obsługi do siewników accord wszystkie rodzaje. Wystawiam na Allegro ponieważ sam zakupiłem Accorda DA-S i instrukcja była mi potrzebna ale kosztem 1000 zł. jest w niej opisane wszystko wraz ze sterownikami. zapraszam na allegro cena jest bardzo przystępna.

#13 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanika

Napisany 19 styczeń 2012 - 17:10

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Koledzy kupilem siewnik Accord i potrzebuje podzialki do wysiewu bo u mnie jest zdarta i opisu sterownika FGS jak go ustawic do sciezek itp. Prosze o pomoc

#14 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7885 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 20:48

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik W Bielewie firma Salida.

#15 Share 1Hubert2005

1Hubert2005

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 21:38

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Mam instrukcję do ACCORDA po polsku, są tam też dokładne opisy sterowników FGS i ESC, wyślę za free(w przeciwieństwie do innych)

#16 Share 1Hubert2005

1Hubert2005

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 22:59

Koledzy kupilem siewnik Accord i potrzebuje podzialki do wysiewu bo u mnie jest zdarta i opisu sterownika FGS jak go ustawic do sciezek itp. Prosze o pomoc

Kupiłeś ten w Karczmiskach ? Jakbyś chciał mam opis tego sterownika. A co ze sterownikiem ESC który był na zdjęciu ?

#17 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 15:40

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Tak kolego ten w karczmiskach gdybys mogl mi wyslac to bylbym bardzo wdzieczny. Wzialem FGS bo wydawal sie prostrzy w obsludze. Gdybys mogl to wyslij mi tez instrukcje obslugi siewnika. Z gory wielkie dZieki

Edytowany przez crvx40, 20 styczeń 2012 - 15:42.

#18 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 16:20

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Panowie mam problem. Dzis podlaczyloem sterownik do siewnika i tak po pierwsze nie przelacza sie samoczynnie kiedy przekladam znaczniki a po drugie jak przestawie go na 5 czyli sciezki na 15m to nie przelacza mi tylk do 5 tylko liczy dalej (sterownik FGS) jak przelaczam recznie na pozostalych jest jak trzeba. Co to moze byc?

#19 Share slawekpod

slawekpod

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 09:58

Mam instrukcję do ACCORDA po polsku, są tam też dokładne opisy sterowników FGS i ESC, wyślę za free(w przeciwieństwie do innych)

Witam
Czy istnialaby jaka kolwiek możliwosc wysyłki tej instrukcji proszę o odpowiedz na
meila "slawek_pod@o2.pl
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share CHL

CHL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 10:54

sterownik siewnika accord pneumatic firmy muller elektronik Panowie znalazłem przed chwilą taką http://allegro.pl/sh...item=2254765052 oferę myślicie że to dobra cena?
u dystrybutora wołają ponad 5000zł

Dodaj odpowiedź