Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podnośnik Deutz Agrotron 6,20

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MrRadny69

MrRadny69

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 sierpień 2017 - 07:50

Witam, mam pytanie odnosnie funkcji w pletwie od sterowania podnosnikiem w Agrotronie.

U mnie podnosnik unosi sie do góry tylko po przesunieciu pletwy na maksa w prawo i trzymaniu jej w tej pozycji.

Czy nie powinien podnosic juz w pozycji nr 1 na zdjeciu które przesyłam w zalaczniku.

Kolejna sprawa to taka ze bardzo wolno podnosi. Olej i filtry nowe, czy jest jakas regulacja szybkosci podnoszenia w tym modelu czy moze rozmiar tlokow ma wplyw na tak wolne podnoszenie?

Załączone miniaturki

• dzwignia podnośnika.jpg

Edytowany przez MrRadny69, 30 sierpień 2017 - 07:51.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podnośnik Deutz Agrotron 6,20 Dzisiaj, 05:00
  •  

#2 Share marian3p

marian3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 30 sierpień 2017 - 12:07

Co do przełącznika, to należy delikatnie obrócić potencjometr który znajduje się po drugiej stronie płetwy, w przeciwną stronę niż do podnoszenia. 

Regulacji szybkości podnoszenia nie ma. Jeśli siłowniki są większe to oczywiste, że będzie wolniej podnosił. Możesz ręcznie wcisnąć elektrozawór i sprawdzić czy jest różnica w szybkości.

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

#3 Share piotrbm_211320

piotrbm_211320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
    TEL 509500422

Napisany 30 sierpień 2017 - 12:36

potencjometr możesz ruszać jak wiesz jak skalibrować go później :) i masz EDS co do powolnego podnoszenia to czy od zawsze wolno podnosił? czy coś było robione przy rozdzielaczu?

#4 Share MrRadny69

MrRadny69

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 sierpień 2017 - 13:05

Nie przy rozdzielaczu nigdy nic nie bylo robione. Od zawsze wolno podnosil.

Nie mam gdzie sprawdzic jak powinien dzialac ten przelacznik od podnoszenia ale wydaje mi sie ze przy przelaczeniu w pozycje nr 1 powinno sie puscic palec i ramiona same powinny isc do gory bez koniecznosci trzymania palcem? czy mam racje czy jestem w bledzie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share piotrbm_211320

piotrbm_211320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
    TEL 509500422

Napisany 30 sierpień 2017 - 13:45

nie koniecznie co do podnoszenia powolnego to weź przedłużkę od klucza nasadowego i wciśnij zawór i zobacz czy podniesie ci szybciej

#6 Share MrRadny69

MrRadny69

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 sierpień 2017 - 20:44

Podnośnik Deutz Agrotron 6,20 Czy to ten elektrozawor przy wyjsciach hydraulicznych?

#7 Share piotrbm_211320

piotrbm_211320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
    TEL 509500422

Napisany 31 sierpień 2017 - 10:58

tak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share MrRadny69

MrRadny69

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 31 sierpień 2017 - 12:51

Na przednim moscie mam luz osiowy, zamowilem tuleje i przyszly plastykowe. Czy takie sa montowane orygianlnie?

Z tego co widze producent nie przewidzial zadnych podkladek regulacyjnych rozumiem ze kwestia skasowania tego luzu to tylko i wylacznie moja inwencja?

Dodaj odpowiedź