ponadprawem1994

Zapowietrzanie się kombajnu Volvo 800 aktiv

Polecane posty

Witam serdecznie,

ten sezon to jakaś katorga. Nie mogę dokończyć sezonu. Posiadam kombajn volvo 800 aktiv z silnikiem perkinsa4 cylindrowym. Niestety mam problem  z zapowietrzającym się ciągle silnikiem. Wymieniłem już pompkę paliwa na nową jednak dalej silnik się zapowietrza. Objadę około 150metrów i kombajn się zadusi. I tak ciągle. Odpowietrzam i przejadę kilka metrów i stoje. Znów odpowietrzam. W pewnym momencie rozładowałem do zera akumulator od ciągłego kręcenia rozrusznikiem i musiałem kombajn ściągnąć do domu ciągnikiem. Panowie gdzie szukać przyczyny? nie wiem za co się już zabrać? MAcie jakieś sugestie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    109

Tez mialem taki problem,pompka napewno ciagnie,bo ja wymienilem z trzy i dopiero zaczelo chodzic,tak samo mialem z regulatorami,dopiero piaty zaczal dzialac i jak tu sie nie wkur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myster    7

Sprawdz zbiornik smok przewody przedmuchaj filtry,wymien. Mam perkinsa 3p i tam przy pompie na wejsciu tez jest filterek malo osob o nim wie i u ciebie tez moze byc sprawdz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

wymień przewody od zbiornika do pompy pouszczelniaj układ paliwowy bo gdzieś ciągnie powietrze ja tez miałem podobnie w Claasie kilka lat temu wymieniłem wszystkie nowe przewody opaski i mam spokój gdzieś jest wężyk przetarty lub ma małe pęknięcie i ciągnie powietrze tylko kup węże typowe do paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pWnedMTZ    68

Dokładnie tak jak mówi kolega wyżej , MF 187 też Perkins 4, okropnie się zapowietrzał i był przetarty przewód od zbiornika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj