Leobone

Koszenie Łubinu

Polecane posty

Witam, gdzie mogę luskać gryke na zimno na kaszę w podkarpackim, lubuskim lub seitokrzyskim?  Jesli ktos wie gdzie to prosze o namiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15255

Pierwszy rok zasiałem łubin, proszę o ustawienia jak wyregulować kombajn (JD1075)

Ja w jd 730 zwiększam szczelinę klepiska tak by nie biło ziarnek, wiatr na max, sita otwieram na połowę, nagarniacz w górę by nie łuskał i ogień. Nic więcej nie wymaga ustawień. Można zwolnić obroty bębna jak suchy bez ziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leobone    1

dzięki, w poniedziałek wykosiłem... ustawiłem podobnie. Klepisko książkowo 14 przód 12,5 tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj