maly00

renault 155.54 problem z przednim napedem

Polecane posty

maly00    26

kupilem jakis czas temu renaulta 155.54 i od samego poczatku jest problem z przednim napedem mianowicie grzeje sie i to tak bardzo ze nie mozna dotknac reke lacznik przedniego napedu i walu ( przy przednim moscie) myslalem ze to wina opon ale opony sa dobrze dopasowane wiec odpada w srodku w moscie tez wszytko ok juz nie mam glowy co moze byc przyczyna dodam ze lacznik sciaga z przednego walka ataku na wal napedowy moze ktos cos poradzi? jakies pomysly z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Skoro mówisz że w moście wszystko jest dobrze to rozumiem że wszystko tam dobre i nie jest za ścisło spasowany?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery    57

A kiedy Ci sie grzeje przy jakiej pracy? I po jakim czasie mi np. W plugu jak orze caly dzien nawet to przedni napęd sie nie zagrzeje a w bronach juz po dwóch godzinach gorący ale jadę bieg albo dwa wyżej. I i tez nie idzie dotknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RolnikAdi
      Witam! Mam problem z przednim napędem przy case '94r. Posiadam go od 3 lat pracuje w większości z turem. Od pewnego czasu gdy jeżdże po twardym na włączonym 4x4 ciężko się skręca i z kół dobiega głuchy dźwięk, a gdy wyłączam napęd koła dziwnie "odskakują". Na polu nic się nie dzieje tylko po betonie i twardej ziemi.
      Jeśli ktoś wie jaka może być tego przyczyna bardzo proszę o pomoc.
       
       
       
    • Przez Gani43
      <p>Witam. Panowie mam problem z takim czyms Moj problem polega na tym że nie wiem jak wyjac tulejke mosiezna ktora znajduje się w srodku . Proszę o pomoc Pozdrawiam.</p>
    • Przez lukasz115722
      Witam, ma ktoś wymiary wszystkich uszczelnień do przystawki przedniego napędu do zetora 6245 bo trochę cieknie
      z góry dzieki
    • Przez banar1
      Witam wszystkich,
      mam problem z załączaniem przedniego napędu w Same silver 95. Gdy ciągnik ma zimny olej to przedni napęd włącza sie bez problemu za każdym razem, ale gdy już troche pojeżdże i olej troche się zagrzeje to przeni napęd nie chce się włączyć, dodam że włączanie mam w guziku na elektrozaworze. Proszę o porade co może być przyczyną.
    • Przez KrystianPodgrski
      Witam! Mam problem z przednim napędem w mojej 311. Kupiłem ją jakieś 4 miesiące temu i już wtedy przód nie działał. Po rozebraniu przystawki zdiagnozowałem ,że to tarczki. Zamówiłem wymieniłem ale coś mi tam i tak nie pasowało, ale tak złożyłem. Wyregulowałem te cięgienko tak aby było tak mocno rozkręcone by dało rady zaciągnąć wajchę załączania przedniego napędu. Tak zostawiłem, naprawdę ciężko się ja załączało, myślałem że będzie to bardzo dobrze. Przy orce wydawało mi się że działa dobrze, ale  wydawało się gdy dostał większy opór zaczyna śmierdzieć z przystawki i strasznie się ona nagrzewa. Miał ktoś problem z przednim napędem albo ma może schemat, może czegoś brakuje w przystawce tam... Pozdrawiam i w załączniku dodaje zdjęcie mojej 311. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj