Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto kupic tego zetora?

23 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 01 kwiecień 2009 - 17:56

Czy warto kupic tego zetora? http://www.otomoto.p...=show&id=B98841 czy warto go kupic? Czy cena jest przystępna? Czy lepiej kupic 7745? Wiem że są podobne tematy ale chciałem to zebrac do kupy zeby się nie pytac w każdym po trochu ;)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto kupic tego zetora? Dzisiaj, 19:21
  •  

#2 Share nimar1999

nimar1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 01 kwiecień 2009 - 18:12

Czy warto kupic tego zetora? on chyba miał dokładany napęd, nie wiem czemu pisze że jest w oryginale jak nie jest ;) ja bym wolał właśnie ten niż 7745, cena troche wysoka bo w oryginale to on nie miał napędu. W mojej wiosce gościu który w swoim 8111 założył napęd zaczął narzekać na niego, że mu olej gdzieś leci czy coś i jeszcze miał w nim jakieś problemy... a stan widać że dobry, opony ok, tylko nie wieże że aby ma 4000mtg ;)

#3 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 01 kwiecień 2009 - 18:42

Czy warto kupic tego zetora? Na tabliczce znamionowej niby 8540 a może naklejki tylko od 8520?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#4 Share nimar1999

nimar1999

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 01 kwiecień 2009 - 19:18

Czy warto kupic tego zetora? jak na tabliczce 8540 to raczej jest oryginał, mógł mięć całą maske założoną od 8520. Ja wszystko sprawne to warto go wziąść, ale pogadaj z właścicielem o tych mtg bo nie wierze w to że ma tylko 4000tyś.

#5 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 01 kwiecień 2009 - 20:50

Czy warto kupic tego zetora? Szkoda ze fotki są jak ciągnik jest zasypany śniegiem , jeśli jest w dobrym stanie tak jak sprzedawca pisze to warto bo cena nie jest wygórowana ;)

#6 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 03 kwiecień 2009 - 18:31

Czy warto kupic tego zetora? A jaki waszym zdaniem powinnem miec osprzęt zeby się opłacało? Ziemia 4-6 wiosną mokra latem sucha glina 20ha.

#7 Share Daniel215

Daniel215

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 03 kwiecień 2009 - 19:25

Czy warto kupic tego zetora? Jak dla mnie to ten Zetor miał dokładany przodek... po pierwsze nie ma przednich błotników (myśle że orginalnie były), maska jest od 8520 i tylne koła ma pewnie (z tego co widze) 34R a montowane one byłby chyba w 8520 :)

Osprzęt do niego, rozumiem że chodzi Ci o maszyny: pług itd... ;)
Pług... najlepiej jakiś lekki obrotowy 4-skibowy, dobrym rozwiązaniem byłby lemken opal 110...
Jakiś agregat uprawowy lub lepsze rozwiązanie przed agregatem aktywnym-kultywator... 4,2 do 5m max ;)
Agregat aktywny 2,5 metrowy z siewnikiem...
Przyczepki jakie masz...powinien każdą rolniczą uciągnąć :)
reszty chyba nie musze pisać bo domyślam sie że ma być to główny ciągnik w gospodarstwie... :D

#8 Share krystek1992

krystek1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i... wszystko po trochu.

Napisany 03 kwiecień 2009 - 19:47

Czy warto kupic tego zetora? No nie wiem. Ale popatrz dokładnie na niego bo tez miałem kupować niby Zetora 8045 z 86r a jak przyszło co do czego to okazało się że to Ursus C- 3110 z około 73 r za 30 000 zł... Nie ciekawie i nie wziąłem go bo za drogo i w konia chcieli nas zrobić w komisie...

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

... walczą dzielnie.

#9 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 03 kwiecień 2009 - 21:12

Czy warto kupic tego zetora? No to ja mam "troche" za mały sprzęt do niego a mianowicie: gruber 9 łap http://www.agrofoto....mage123864.html kultywator 2.7m siewnik 2.7m, rozrzutnik dwu-osiowy, anna ziemniaczana, pług krone donald rex 4x45cm odkładnica teraz jeszcze bym pomyślał nad kompaktową broną talerzową 2.7m nową ale czy sie opłaca spioł bym ją z siewnikiem ;)
a opony ma 18.4.r34 taki jak model 4x4

#10 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 15:20

Czy warto kupic tego zetora? Sprzęty masz do niego niezłe,leciutko mu z nimi będzie ale lepiej jak lżej niż ciężko ale polecam zetorka mam takiego samego ale podrasowanego na 100km ciągnie pługi akpil 5 agregat agro-masz 3,6m itp. ale polecam go bo cena jest niezła.
Ale niema co porównywać do 7745.To jak maluch i mercedes.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Atlonik

Atlonik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 17:37

Czy warto kupic tego zetora? ja też bym Ci go polecał ... a w orinale myśle że chodziło oto że ma orinalny lakier ...
New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

#12 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 20:25

Czy warto kupic tego zetora? Koleś wstawił nowe zdjecia http://www.otomoto.p...=show&id=B98841 :D Ile moge mu dopłacic żeby mi się opłacała zamiana na 7211 z 89' roku 7tys mtg? Stan oceniam na bdb

#13 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 20:38

Czy warto kupic tego zetora? To raczej z nim musiał byś się dogadać ile chce dopłaty jeśli istnieje możliwość zamiany. Ale jeśli to handlarz to lepiej sprzedaj rolnikowi swojego zetora po dobrej cenie i kup tamtego.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#14 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 21:19

Czy warto kupic tego zetora? I tu własnie może byc problem bo nie wiem jak u was ale u mnie martwy sezon :D nikt nic nie kupuje tylko wszyscy siedzą cicho. On mówił coś o 20tys dopłaty do mojego. Ile moge mu dopłacic żeby i mi się opłacało? I co sądzicie po tych nowych fotkach?

#15 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 21:56

Czy warto kupic tego zetora? A więc mówię co widzę a widzę, że ten Zetor ma zwolnice planetarne w przednim moście od ciężkiej serii UR II
Dla porównania:
Takie powinny być: http://www.konedata....93Zetor8540.jpg
A takie są: http://www.konedata....0Zetor12245.jpg

#16 Share adrian2

adrian2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 22:09

Czy warto kupic tego zetora? A jak u niego ze wzmacniaczem momentu.To samo co np. w C 385 czy coś w typie biegów pod obciążeniem.
-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

#17 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 30 kwiecień 2009 - 14:22

Czy warto kupic tego zetora? No ciągnik jest ładny na fotkach spróbuj może jeszcze coś utargować z tych 20 tys. Zawsze będzie 4X4

#18 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 15:52

Czy warto kupic tego zetora? A co to za różnica z tymi zwolnicami? :D

#19 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 20:36

Czy warto kupic tego zetora? Odświeżam temat, bo zetor jeszcze nie sprzedany, a mi dochodzi dodatkowy przypływ gotówki :) I nie wiem co robic wprawdzie mój 7211 z 89roku 7tys mtg jest sprawdzony no, ale mam troche większe sprzęty i ten chodził by mi w pługu 4x45 gruberku i uprawowo siewnym 2.7 tylko się troche boje :D http://www.otomoto.p...show&id=B123443
Niby w kabinie nie poździerany ani nic, ale jest sprowadzony :) http://www.agrofoto....mage140681.html mój gruber http://www.agrofoto....mage129445.html mój pług tylko jest jeszcze jedna skiba http://www.agrofoto....mage127244.html mój kultywator i jeszcze link do zdjęc tego zetka :) http://www.otomoto.p...=show&id=B98841

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 20 sierpień 2009 - 14:40

Czy warto kupic tego zetora? Zaraz po dopłatach mam zamiar go kupic :) Mam takie pytanko, co to za przycisk na słupku kabiny (ten żółty)? No i na co zwrócic uwage przy zakupie? Bo jak nie tego to innego kupie :)