Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z hydraulika Landini 8550

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Alsonok

Alsonok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 sierpień 2017 - 12:19

Problem z hydraulika Landini 8550 Posiadam landini 8550 z turem od długiego czasu mam problem z hydraulika otóż tur nie chce unosić pusty unosi ale bardzo słabo z ciężarem wogole nie unosi pompa 11cm3 wymieniana była 2 miesiące temu z początku było dobrze ciśnienie było 200 bar a teraz nie cale 50 bar rozdzielacz przy turze ma przepływ 40 litrów co może być przyczyną????? Zastanawiałem się czy może pompa ma za mały przepływ i nie wydaja co o tym sądzicie??? Proszę o pomoc bo już nie mam pojęcia co z nim zrobi :( tur jest podłączony tak : olej idzie z skrzyni do pompy z pompy idzie na rozdzielacz przy turze a potem powrót z rozdzielacz przy turze na rozdzielacz przy ciągniku

Edytowany przez Alsonok, 13 sierpień 2017 - 12:27.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ciągnik rolniczy Landini Landpower 135 idealny stan tylko 500h

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Landini
  • PLN
  • 20 paź 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z hydraulika Landini 8550 Dzisiaj, 19:45
  •  

#2 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 13 sierpień 2017 - 15:23

Problem z hydraulika Landini 8550 a pompa nie ma większej wydajności?

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#3 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 13 sierpień 2017 - 15:42

niemożliwe że  pompa  ma  tylko  11 cm3 .

a jakiej  marki pompę  założyłeś?  skoro  na poczatku było  dobrze  - to  pewnie  pompa  jakaś  chińska  i  się skonczyła 

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#4 Share Alsonok

Alsonok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 sierpień 2017 - 15:57

Problem z hydraulika Landini 8550 Pompa marki vivolo. To już jest 4 pompa która założyłem każda innej marki (nie były to chińskie pompy) i ciągle to sam. Wszędzie mi mówią że 11 pompa będzie dobra do tego ciagnika to takie zakładałem. Jak myślicie może ona jest za mała i nie wydaj (przypomnę ze przy traktorze jest tur) dlatego po 2 miesiącach nie chce unosić ?

Edytowany przez Alsonok, 13 sierpień 2017 - 16:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 13 sierpień 2017 - 16:03

wymieniana była 2 miesiące temu z początku było dobrze ciśnienie było 200 bar a teraz nie cale 50 ba

200 bar? to przecież zabójcze ciśnienie prawie dla wszystkich pomp zębatych

niemożliwe że  pompa  ma  tylko  11 cm3 .

Możliwe, możliwe jak się przyjmie że to jest wydajność na 1 obrót wałka pompy :)

Edytowany przez Pigmei, 13 sierpień 2017 - 16:03.

#6 Share Alsonok

Alsonok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 sierpień 2017 - 16:43

Problem z hydraulika Landini 8550 (200 bar? to przecież zabujcze ciśnienie prawie dla wszystkich pomp zębatych) jak zabójcze u znajomego cały czas jest 200 bar i wszystko działa jak trzeba. To co może być przyczyną tego że nie chce tur unosic

#7 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 13 sierpień 2017 - 18:26

Zacząć od diagnostyki i szukać przyczyny siadania pomp, a ja szklanej kuli nie mam i nie wiem w jakim stanie masz olej, filtry,  czy zawory ciśnieniowe dobrze są poustawiane i działają jak należy, czy masz pompę taką jaka być powinna itd. Jeśli uważasz że pompa coś zawiniła to złóż reklamację.

Aha trochę pogrzebałem w necie i niby masz tam mieć pompę o wydajności około 16 litrów na minutę a jej ciśnienie nominalne to 250 bar, z takimi parametrami miałeś zamontowaną ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Alsonok

Alsonok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 sierpień 2017 - 19:03

Problem z hydraulika Landini 8550 To na pewno nie wina pompy bo to już 4 (chyba że dlatego że jest za mała ) Olej filtry wszystko nowe. Wszystkie pompy miały 11 cm3 ponieważ mechanicy ludzie w sklepach mówili że ma być 11 to takie zakładałem. A te zawory ciśnieniowe gdzie są i jak je ustawić? Zastanawiam się teraz czy nie kupić większej pompy co o tym sądzicie? I jak większą od tej co teraz mam (mam 11 cm3 )

Edytowany przez Alsonok, 13 sierpień 2017 - 20:48.