Skocz do zawartości

Zdjęcie

Instalacja Bizon Rekord Z058

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rapid22

Rapid22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 sierpień 2017 - 18:32

Witam mam pytanie czy może wie ktoś lub ma jakiś schemat instalacji połączeń elektrycznych w kabinie Bizon Rekord Z058 z 1989 roku. Co prawda posiadam cały schemat inst. elektrycznej jednak zawiera ona jedynie połączenie górnych świateł kabiny. Brakuje mi podłączenia wycieraczki na klawisz oraz dmuchawy. Problem polega na podłączeniu kolorów kabli do klawisza/przycisku włączenia jest tam kila różnych kolorów kabli chodzi aby odpowiednio je połączyć na przycisk. Jeżeli ktoś wie jak to ma być lub ma coś na ten temat proszę o odpowiedź w komentarzu :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Kombajn bizon igla

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Bizon
  • 59000.00 PLN
  • 24 gru 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Instalacja Bizon Rekord Z058 Dzisiaj, 16:54
  •  

#2 Share radio19966

radio19966

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 12 sierpień 2017 - 20:09

Najprościej albo na żarówkę lub na miernik sprawdzić który kabel zasilający odpowiada bezpiecznikowi w skrzynce bezpieczników i który jest od wycieraczki a który od dmuchawy itp i łączyć jeśli masz schemat to powinieneś wyczytać pod który bezpiecznik ma być dmuchawa itp 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Rapid22

Rapid22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 sierpień 2017 - 09:32

Ok dzięki radio19966 z miernikiem i schematem jakoś dałem radę już mam prąd pod wycieraczkę i dmuchawę dzięki temat do zamknięcia :)