Skocz do zawartości

Zdjęcie

BELARUS, a ARiMR [?]

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share restrukturyzacja2016

restrukturyzacja2016

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 14:45

BELARUS, a ARiMR [?]

Witam,

Planuję zakupić jakiś ciągnik rolniczy z racji udziału w programie unijnym "restrukturyzacja".

Wiem, jakie są ciągniki, ceny, ale szukam czegoś na mój portfel.

MTZ 82 czy inne jego wersje przypadły mi do gustu. Słyszałem jednak, że teraz nie można kupować belarusów z unijnych programów itp. Chodzi o rejestracje / emisje spalin?

Czy to w ogóle prawda? Czy jednak kupując go w wersji z emisją spalin [tier IIIa] jest dozwolona taka inwestycja? Czy można go po prostu kupić z tego programu, biorąc model z odpowiadającą normą spalin? 

Pozdrawiam,

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Belarus 572 MTZ 82 4x4 Prywatnie Stan Idealny Rejestracja PL/OC Pneumatyka

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki MTZ - Belarus
  • 28500.00 PLN
  • 13 lis 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
BELARUS, a ARiMR [?] Dzisiaj, 00:55
  •  

#2 Share kuba24051

kuba24051

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 16:07

BELARUS, a ARiMR [?] chlopie jak juz ci zwroca czesc kasy to kupuj chociaz ursusa i nie baw sie w te belarusy/mtz-y. takie jest moje zdanie.....

#3 Share pWnedMTZ

pWnedMTZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 16:29

BELARUS, a ARiMR [?] Napisał że szuka czegoś na swój portfel, nawet gdy ci zwrócą coś kasy to i tak będzie drożej niż MTZ :)

#4 Share przemekuliski

przemekuliski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 17:01

BELARUS, a ARiMR [?] a co niby gorszego w 920 ?
lepszy od c382 pod każdym względem

#5 Share danielursusc330

danielursusc330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 19:17

BELARUS, a ARiMR [?] belarus to ciągnik dziwny jeśli olej nie kapie to znaczy że go nie ma XD I prosze nie hejtować ponieważ byłem posiadaczem 920 podkreślam BYŁEM ja ci polecam Polski ciągnik nie patrzył bym na twoim miejscu na Czecha bo to przereklamowany ciągnik.Mój znajomy ma Farmtracka i jest bardzo zadowolony wiem że jest droższy od belarusa ale w miare fajny i 100 razy wygodniejszy. Jednym słowem bier wszystko oprócz ruska czy tam białoruska XD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 9352 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 19:24

BELARUS, a ARiMR [?]

Cieknie jak się ogarnąć nie umie. Niestety trzeba do niego czasem z kluczem podejść. Ursusy pod tym względem szczególnie dużej serii wcale nie są lepsze. 

Pomijając fakt że kolega zadał inne pytanie.

KPK Kumurun Team

#7 Share kali2107

kali2107

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 517 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 22:00

BELARUS, a ARiMR [?] bier ruska. tylko bez komon rajla i będzie dobrze.

#8 Share kaczor4011

kaczor4011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 11 sierpień 2017 - 22:56

BELARUS, a ARiMR [?] Kolega pewnie pyta o oryginalnego ruska z bialorusi, one nie spelniaja europejskich norm spalin i nie mozna ich zarejestrowac bez problemow w EU. Sa pewne kombinacje - miedzy innymi rejestruja jako uzywany, ale wtedy raczej nie mozna dostac dotacji. Jesli masz mozliwosc kupienia takiego co spelnia normy europejskie to jak najbardziej.
A co do wycieków to jak Seweryn napisał, troche umiejetnosci i idzie ogarnac. Prosty ciagnik ktory naprawisz przyslowiowym mlotkiem i srubokretem.

#9 Share restrukturyzacja2016

restrukturyzacja2016

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 sierpień 2017 - 20:20

BELARUS, a ARiMR [?]

Czyli, jeśli norma spalin odpowiednia w konkretnym modelu ruska - co wybiorę - to inwestycja legalna?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 16 sierpień 2017 - 20:44

BELARUS, a ARiMR [?]

Wiecie z Belarusami branymi na programy unijne , sprawa wygląda tak ,że nie Agencja ma jakieś widzi mi się ,a problem jest z Urzędami Komunikacji . Otóż ,jedna Polska ,a prawo nie we wszystkich urzędach takie same . W  2012 roku też już był problem z zakupem owego Belarusa (920 ) ,a dokładnie z jego rejestracją w powicie lipnowski . Dodam ,że nie byłam odosobnionym przypadkiem . Natomiast np. powiat Kutno rejestrował Belarusy bez problemu .

Autorze tematu ,dowiedz się ,czy do programy z jakiego chcesz skorzystać wystarczy by ciągnik był nowy i zarejestrowany ,a w  swoim Urzędzie Komunikacji czy takiego Belarusa Ci zarejestrują . 

Dodaj odpowiedź