Polecane posty

MarcinG    1
timon19p napisał:

Witam serdecznie,

Jestem zainteresowany zakupem traktora Same Centurion 75 Export 4x4 z roku 1984. Proszę napiszcie mi na co zwracać uwagę przy oględzinach takiego sprzętu, ponieważ nie miałem z tą marką styczności:

- co jest awaryjne

- jak sprawdzić wszystkie podzespoły, silnik, mosty, napędy, skrzynie

- ile kosztuje eksploatacja

- jak z częściami

- jakie spalanie

Dziękuje i pozdrawiam.

Same Centurion 75 Export.jpg

Siemanko Posiadam taki ciągnik od 4 lat awaryjność bardziej brak byly tylko jakieś naprawy bieżące to krzyżak na przednim napędzie to uszczelka na podnośniku to sprzęgło no ale niestety traktor pracuje jedyna awaria która posiadam jest uciekający olej z silnika ale powoli będzie czas to zremontowac. czesci jakoś też nie były zbyt drogie sprzęgło jakieś tam niby lepszej marki kosztowało mnie 1400zl no i plus jakieś uszczelniacze. da sie przezyc. czesci dostęp bez problemu jak nie na miejscu to.na drugi dzien i sa. więc nie ma co sie o to spinac. Co do spalania no to szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony pali bardzo mało nigdy tego dokladnie nie sprawdzałem ale na pełnym.zbiorniku przy wozeniu obornika rozrzutnik 7tonowy areal 4hektary nie wypale wszystkiego ze zbiornika. a woze z 3 dni.


posiadam i polecam czesci na ogół dostępne cena no zależy u jakiego sprzedawcy bo niektóre ceny są wygurowane byly jakieś u mnie naprawy jedynie bieżące to krzyzak przednim kole to jakas uszczelka filtry oleje wymienialem tez sprzęgło koszt 1400zl jakies tam lepszej firmy, czeka mnie teraz remont silnika ale niestety dostaje u mnie po garach. ale jak to mowia maszyna która.sie nie psuje to tylko ta która nie pracuje. co do spalania oszczędny jestem zadowolony nigdy tego nie przeliczalem ile spali przy danej pracy ale mogę powiedzieć na przykładzie przy pełnym zbiorniku wozeniu obornika areal 4 hektary rozrzutnik 7 tonowy traktor spalił 2/3 paliwa więc mysle ze nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj