Maikel1987

Ursus 4512 zakup pomoc

Polecane posty

adam3512    2

Moim zdaniem na 8ha starczy mf 255 / Ursus 3512 lub c360 większego nie ma sensu kupować chyba że planujesz powiększenie gospodarstwa w przyszłości to jak najbardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126

ja mam 4512 właśnie na 8
może fakt że 3512 starczyłby ale np jedziesz do lasu czy trochę bardziej mokro to się przyda
pali mniej od 60 i szybciej robotę zrobisz
ale poszukaj MF 675 czy Landini gdyż są tańsze i skrzynie 12 mają albo MF 375 który już nowsza jest i mają 2 pompy hydrauliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maikel1987    2

Właśnie to ma być ciągnik do wszystkiego,niby ze one pala mniej niż c 360 , a zapas mocy jednak lepiej mieć
Przemekuliski a Ty długo masz tego 4512 ? Z jakiego roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Na ten areał będzie odpowiedni 66km ci wystarczy. ogólnie nie słyszałem jakiś wielikch narzekań . Bolączką może się okazać obsługa podnośnika i hydrauliki zewnętrznej ale to nie znowu wielki problem. kuzyn takiego ma już 8 lat i zadowolony robi za pomocniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kderwisz    5

Mam c360 ,3502, 4502, mtz82, t25. c330 solaris 35

kolega jeden napisał że 4502 pali tyle co c360 :)

Co będziesz uprawiał na tych 8 h ?

spalanie według mnie mtz82, 4502 c360 3502 c330  t25(pompa  mielecka)  t25  solaris 35

Jest ważne w jakim stanie kupisz sprzęt i co chcesz nim robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrzej2110
      Witam
       
      Mam problem z 3512. Gdy chce go odpalić z komina leci czarny dym a silnik nie chce załapać. na hol zapala. Co zrobić żeby palił z rozrusznika?? Dodam ze wtryski ma wymienione i zawory były regulowane.
    • Przez hubertg7
      Witam! Mam problem z ursusem 4512. Otóż po remoncie ciągnika zaczął się problem ze sprzęgłem a dokładniej z tarczą od wałka WOM-u. Po założeniu nowej tarczy ciągnik pracował może ze 3 dni i tarcza znowu się rozleciała. Szykowaliśmy go już 4 razy i zawsze jest to samo. Jedyne co mnie zastanawia to jest to że gdy ciągnik się rozgrzeje ze sprzęgła dochodzą dźwięki jakby coś ocierało albo coś. Dzwoniliśmy po mechanikach i nikt się nie chce tego podjąć i nikt nie wie co może być. Koledzy pomóżcie. Czy to może być wina docisku??
    • Przez erni
      czy u4514 to dobry wybor do tur-a?awaryjny jest przy nim?prosilbym o napisanie wad i zalet i czy warto w to sie pakowac..
      pozdrawiam erni
    • Przez El_Chapo2812
      Witam, jestem włascicielem Ursusa 4512 od niedawna. Problemy zaczęły się podczas orki, ponieważ ciągnik od zimy stał w garażu nieużytkowany i osad powstały w baku zapchał filtr paliwa oraz pompke.Po wyczyszczeniu baku i wyczyszczeniu wszystkich rzeczy oraz odpowietrzeniu ciągnik wchodzi na wysokie obroty(2500) pochodzi chwile i zaczyna spadac z obrotów pomimo dawania największej dawki paliwa na pedale gazu.Czym to może być spowodowane?
    • Przez patrk4512
      Witam. Kupiłem swojego 4512 z wyjętą nagrzewnica i uciętymi węzami, a ponieważ właśnie przyszła mi nowa to potrzebuje informacji skąd dokładnie te węże wychodzą i którędy one dochodzą do nagrzewnicy. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj