Skocz do zawartości

Zdjęcie

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu

20 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 31 marzec 2009 - 20:23

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Witam

Zastanawiam się nad kupnem agregatu uprawowego i ścierniskowego z którejś z tych firm. Bardzo prosiłbym o o opinie użytkowników maszyn z tych firm, jak się one sprawują i czy warto inwestować w sprzęt z którejś z tych firm. Jednym słowem która firma jest lepsza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Dzisiaj, 13:20
  •  

#2 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 15 lipiec 2009 - 12:05

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu ja mam tylko plugi 4 podwyzszane zagonowe 35cm z agro maszu i chodza bez zarzutow a ciesze sie z wyboru bo zaoszczedzilem 400 bo byly o tyle wlasnie tansze o takich samych tylko ze staltechu
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#3 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 15 lipiec 2009 - 18:14

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Expom jest zdecydowanie droższy, np. w agregacie różnica wygląda ok. 2tyś zł. No ale z tego co widzę jakość wykonania, powłoka lakiernicza (zauważyłem, że Agromasz już rdzewieje na placu) tez jest lepsza także wybór należy do ciebie, tańsze lub droższe. Expom ma ceny praktycznie podobne do Unii.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 23 grudzień 2009 - 20:35

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Odswiezam temat...
Potrzebuje cene agregatu uprawowo-siewnego z Agro-maszu. 3m i wal Packera. mam zamiar kupic agregat (juz od dluzszego czasu ;)) i musze porownywac ceny. doszlo mi 5 ha ziemi ciezkiej do uprawy (3b-4a, glina) i ciezko jest ja uprawic. mielismy kupic agregat juz predzej ale cena mleka spadla w dol i niestety tak wyszlo... mam nadzieje ze teraz sie uda.

a moze polecicie agregat jakiejs innej firmy?? zastanawialem sie nad Aresem L/Z z Unii ale te sa strasznie drogie. a co powiecie o firmie Skotarek??
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#5 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 30 grudzień 2009 - 19:08

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Nie kupuj Argo-maszu, straszna tandeta, na ciężkie ziemie się wogóle nie nadaje, spawy puszczają, rama się wygina, lakier odpada, mówili mi to użytkownicy tego sprzętu, którzy nie polecają agromaszu, pługi mają ok, ale nic poza tym, ja bym ci polecił, pom bordnica, expom, krukowiak, bo od niedawna krukowiak ma takie agregaty w ofercie, unia też ma dobre sprzęty ale drogie...

#6 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 21:47

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu a co powiecie o takim agregacie?? Galeria zdjęć mi sie podoba no i cena fajna bo 9,5 tys zl z walem packera.

#7 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 31 grudzień 2009 - 08:49

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu agreget krukowiaka z takim wałem 12 350 zł brutto

#8 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 10:25

Nie kupuj Argo-maszu, straszna tandeta, na ciężkie ziemie się wogóle nie nadaje, spawy puszczają, rama się wygina, lakier odpada, mówili mi to użytkownicy tego sprzętu, którzy nie polecają agromaszu, pługi mają ok, ale nic poza tym, ja bym ci polecił, pom bordnica, expom, krukowiak, bo od niedawna krukowiak ma takie agregaty w ofercie, unia też ma dobre sprzęty ale drogie...

A ja polecam Agro-masz-a, tylko że talerzowego ;[ Posiada on mocna, solidna i dobrze pospawaną ramę, poza tym dobrze nadaje się na ciężkie ziemie. Cena też przystępna, ich produkty teraz poddawane są procesowi śrutowania więc lakier już nie odpada ( u mnie stoi już spory czas pod chmurka i wygląda jak nowy) :lol: Posiada on tez bardzo stabilny hydropak na dwa siłowniki, u mnie pracuje z ciężkim siewnikiem i jest ok, nic się nie wygina Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> Zetor 10045+Agro-masz+Nordsten
A oto link na allegro, tam jest dokładnie opisany ;[
Agregat Talerzowy, Brona talerzowa 3,0 2,7 m (861722776) - Aukcje internetowe Allegro

#9 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 19:50

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu no fakt, te talerzowe sa fajne, robione na wzor Aresa TL Unii Grudziadz ale talerzowe to nie dla mnie. ja szukam czegos prostego i tyle nagadali ze te z Agro-Maszu sa slabe i spawy puszczaja ze sie waham bo moj siewnik Amazone to nie poznaniak wiec jest co podnosic. najpardziej mi sie podoba ten z Rolmako.

#10 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 20:06

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Też słyszeliśmy opinie o pękających spawach w agregatach tej firmy tyle że zębowych , talerzowe wprowadzili nie tak dawno, ale talerzowy ma znacznie masywniejsza konstrukcie niż zębowy i konkretne spawy a wiec nie powinno być problemu z nim ;[
Dużym plusem dla talerzowego jest to że może pełnić dwie funkcje, a to znacznie zmniejsza koszty nabycia maszyn które są niezbędne do prowadzenia gospodarstwa :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 20:30

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu bo sluzy jako maszyna pozniwna i agregat uprawowo-siewny ale na slabe ziemie raczej agregat talerzowy sie nie nadaje. z reszta nawet bym mojemu ojcu nie przegadal o talerzowym. gdyby jego znajomy nie posiadal agregatu uprawowo-siewnego to nawet by nie pomyslal ze nam sie taki przyda. dopiero jak zobaczyl jaka robote robi ten agregat to powiedzial ze nam do siania trawy i zboz by sie przydal.

#12 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 21:03

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Powiem Ci że na słabszych glebach efekt jest tez dobry ,ja posiadam klasy od III do VI (większość IV-V) i na jego prace nie narzekam, pole jest ładnie uprawione :lol: Z reszta u mnie w okolicy praktycznie każdy posiadacz agregatu uprawowo-siewnego ma talerzowy ;[

#13 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 22:42

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu mam podobne gleby no ale ojca nie przegadam :lol: dobrze ze chociaz mysli o zwyklym agregacie, ale juz powiedzial ze musi byc wal packera, z reszta sie nie dziwie, bo mam taka gline ze ciezko uprawic zwyklym agregatem.

#14 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 23:18

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu a powiedzcie jak ten hydropak sie sprawuje bo ja też chce kupic agregat uprawowo-siewny na talerzach
mam tego grubera ale raz ze cięzki <1560kg> a dwa ze po wyoranym nie pasuje nim robić nim
a agregat uprawowy jak nie wezmie za głęboko w niektórych miejscach to za płytko

tylko jak patrze sie na to mocowanie do siewnika gdzie są te niby cięgła do belki dolnej i te haki to az nie moge przeciez to nie wytrzyma 900kg czy daja rade u was????
bo ja sie boje :lol:

Edytowany przez krolikNH, 21 styczeń 2010 - 20:31.

#15 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 23:29

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Powinno dać radę w końcu to po to jest ;[
A że tak się nie fachowo spytam ile mogą kosztować sprzęgi do agregatu z unii aresa 3m??Może by się dokupiło :lol:

#16 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 19:21

a powiedzcie jak ten chydropak sie sprawuje bo ja też chce kupic agregat uprawowo-siewny na talerzach
mam tego grubera ale raz ze cięzki <1560kg> a dwa ze po wyoranym nie pasuje nim robić nim
a agregat uprawowy jak nie wezmie za głęboko w niektórych miejscach to za płytko

tylko jak patsze sie na to mocowanie do siewnika gdzie są te nibycięgła do belki dolnej i te haki to az nie moge przeciesz to nie wytszyma 900kg czy daja rade u was????
bo ja sie boje :D

Wytrzyma , mój siewnik też jest ciężki po zasypaniu zboża waży pewnie ok 800kg i nie widać żeby spawy pękały, zachowuje się stabilnie :rolleyes:

#17 Share WitekW

WitekW

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 02 sierpień 2010 - 11:53

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Expomu nie widziałem na żywo tylko tyle co na targach. agromaszu nie polecam tam maszyny pękają jak jeszcze pola nie widziały słyszałem też o takim przypadku że uchwyty od cięgien się oderwały od pługu w trakcie wstawiania pługu do garażu ten pług jeszcze nie pracował w polu a już popękał. lepiej trochę dołożyć i kupić rolmako lub Grano-System.
demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

#18 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 09 wrzesień 2010 - 12:18

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Kolego słyszeć to ja też dużo słyszałem.Jak nie widziałeś,nie doświadczyłeś to sie nie udzielaj na ten temat.Jest kilku użytkowników agregatów Agro-Masz'u na forum i jakoś nikt nie narzeka na pękanie spawów.

#19 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 09 wrzesień 2010 - 18:33

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Np. ja jestem z nich i nie narzekam :D Najpierw kupiliśmy pługi (sąsiedzi po nas też pokupowali), potem agregat 4,2m a niedługo będzie ścierniskowy. Będzie czerwono :D

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 09 wrzesień 2010 - 18:46

Maszyny z Agro-Maszu i Expomu Raczej jaskółkowo. :D Ja po zakupie naszego dowiedziałem się, że znajomemu z sąsiedniej wioski spawy puściły, w upr.-siew. 2.7 z walem rurowym. U nas na razie dobrze sie trzyma( odpukać w niemalowane), myślę, że jest wart tej ceny. :D to taka tańsza i skręcana alternatywa dla UG.
KPK - Ochrona

Dodaj odpowiedź