Skocz do zawartości

Zdjęcie

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

395 odpowiedzi na ten temat

#161 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 19:21

Mazowieckie:
Modrzew koło Siedlec 3 handlarzy- duży wybór pras i ciągników, tylko ceny astronomiczne
Zbuczyn- mnóstwo handlarzy- można znaleźć wszystko
Dziewule- sporo hadlarzy różny sprzęt rolniczy
Borki Kosy Polfarmer- sporo ciągników i pras oraz kombajnów www.polagrofoto.pl
Tchórzew Plewki jakieś 5km za Zbuczynem- 2 handarzy jeden zaraz z początku wsi sporo ciągników i pras- ściąga sprzęt na zamówienie stan w miarę ale i ceny rozsądne, drugi handlarz w centrum wioski- sporo ciągników zachodnich głównie JD
Lubelskie:
Ryżki- dużo ciągników Ursus i Zetor
Przytoczno trasa Kock-Dęblin- sporo ciągników i pras, ceny nie wygórowane

w mazowieckim dodałbym jeszcze Pogonów koło Zbuczyna, kupiliśmy tam rok temu ciągnik i nie narzekamy B) Jak wtedy byliśmy to mieli trochę ciąników, nawet sporo pras i pare kombajnów, to tak z grubsza pamiętam B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Dzisiaj, 23:54
  •  

#162 Share daras02

daras02

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 23:04

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi jeszcze nikt nie pisał ale jest jedna składnica w Czernikowie (woj. Kujawsko-Pomorskie)
nazywa sie elpol, nawet sproo tego maja i jest w czym wybierac, sam od nich bralem ciagnik i prase (case cs78) i claas variant 280. maja starsze i mlodsze sprzety, ceny to zalezy od modelu, nie sa zbytnio wygórowane.. czasami malowane ale tak tylko kosmetycznie. kupywalem ciagnik to sprawdzane przez nich cisnienie, zegary podczepiali, mozna przetestować maszyne.. jak narazie zadowolony, zero remontow, jak cos do wymiany to sami mowia, dosyc sproo tego sprzetu, srednio okolo 20 pras, 20 ciagnikow i kombajny, strona jest ich jak dobrze pamietam to www.maszyny-rolnicze.otomoto.pl
szef wporzadku, transport do ugadania, godna polecenia jak narazie to tyle co wiem z wlasnego doswiadczenia

#163 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 04 maj 2009 - 14:21

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Komisy z mojej okolicy:
Bychawa: (Stacja diagnostyczna, CPN): http://www.allegro.p...php?uid=6212314
Wysokie: na trasie Lublin-Bilgoraj http://www.rol-trans.pl i tu na allegro: http://www.allegro.p...hp?uid=11888504
Turobin: tu jest 2 komisy. http://www.falux.lublin.pl i http://www.bima.pl
Wierzchowina niedaleko Turobina: http://www.darpol.delfnet.com
Żabno pomiędzy Turobinem a Żółkiewką: jest sporo maszyn
Żółkiewka: http://www.allegro.p...php?uid=3963727
Rożki koło Żółkiewki: tam też jest parę maszyn
Krzczonów widziałem tam kilka przyczep, agregatów i Zetory jakieś
Znam jeszcze komis zza Zamościa dokładnie chyba w Kalinowicach: http://www.allegro.p...php?uid=5825724
Gutanów, mają fajne maszynki ale nie tanie: http://www.allegro.p...php?uid=4137085
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 16 maj 2009 - 18:28

Mazowieckie:
Modrzew koło Siedlec 3 handlarzy- duży wybór pras i ciągników, tylko ceny astronomiczne
Zbuczyn- mnóstwo handlarzy- można znaleźć wszystko
Dziewule- sporo hadlarzy różny sprzęt rolniczy
Borki Kosy Polfarmer- sporo ciągników i pras oraz kombajnów www.polfarmer.pl
Tchórzew Plewki jakieś 5km za Zbuczynem- 2 handarzy jeden zaraz z początku wsi sporo ciągników i pras- ściąga sprzęt na zamówienie stan w miarę ale i ceny rozsądne, drugi handlarz w centrum wioski- sporo ciągników zachodnich głównie JD
Łęcznowola koło Zbuczyna- ciągniki tylko Zetor i Ursus, nieraz trafia się coś innego
Wojewódki Górne trasa Siedlce- Sokołów Podlaski- ciągniki Zetor w przewadze i trochę Ursusów
Gręzów niedaleko Siedlec w stonę Warszawy po trasie Siedlce- Warszawa- ciagnik różne marki i sporo różnego sprzętu
Siedlce ulica Karowa- kombajny Class i Fahr
Lubelskie:
Ryżki- dużo ciągników Ursus i Zetor
Przytoczno trasa Kock-Dęblin- sporo ciągników i pras, ceny nie wygórowane

Dodam jeszcze że w Wólce Konopnej jest handlarz i w Radomyśli, a w Modrzewiu jest ich 4.
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#165 Share sdamigo6

sdamigo6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 22 maj 2009 - 20:32

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ostrówek . Facet jest konkretny tylko nie idzie potargować. Siewniki głównie , przetrząsacze jakiś traktor niektóre fajne graty Milaniuków z Walinnej też polecam . Maszyny przygotowane do do wyjazdu w pole a i ceny w normie Radzę omijać faceta nazwiskiem Ciok z Ossowej -złom a ceny z salonu byłem kilka razy i mało mnie szlag nie trafił.

#166 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 22 maj 2009 - 21:40

Łódzkie
to Jamno, Łowicz i Domaniewice, ale to jeden kit bo wszystkie ciągniki i tak są z Jamna (zależy który handlarz)
Jasienin koło Jeżowa
Głowno a raczej Boczki Domaradzkie- osobiście polecam http://www.allegro.p...php?uid=7652392
No i ja się troche wziołem ale mi nie idzie za bardzo bo zamiast sprzedawac i zarabiac to ja sprzedaje i kupuje droższe :)
jeśli chodzi o mnie to mam: c330 83rok, motyla, brzeg rnz no12, no i narazie jakoś licho idzie ;)

Byłem w poprzednią niedzielę w Jamnie, handlarz przy handlarzu, ale ciągnika jakiegoś super to sie tam nie znajdzie :) Przyglądałem sie na 3512 i pochodne to ładnie wyszpachlowane, pomalowane, ale od spodu z błotników gazety wystają :)
U jednego 1014 mnie zainteresowało, ale 98 chyba rok, niby 3,5 mtg, ale turbina nowa, błotniki nowe, pomalowane, a tak ogólnie bardzo zadziadziałe, a cena 55tyś!!

A w tym Łowiczu to co tam mają konkretnie?

Do Domaniewic i do tych Boczków się wybieram od niedzieli i jakoś tak czasu niemam, ale w tą niedziele chyba pojade. W Domaniewicach mają fajnego JD6600, a w Boczkach Case 5140 i tak myśle se je zobaczyć itp. Znasz się z tymi handlarzami?, co o nich możesz powiedzieć?

A tak to w Łódzkim to znam gościa w Woli Przedmiejskiej k. Uniejowa głównie ma MFy, Zetory, Ursusy, czasem jakiś kombajn, sieczkarnie, beczki, zbierające itp. nazywa sie Galoch, równy gościu, sprzęt dobry i ceny nie wygórowane. Następny jest niedaleko w Uniejowie, ma duże Zetory, ale ceny z kosmosu i gościu jakiś 'nie tego'.
Małków Mały k. Warty ciągniki, prasy, zbierające itp.
"ARON" w Łasku-Orchowie mają ciągniki, kombajny, sieczkarnie, prasy... ceny z kosmosu.
W Zelowie mam zaprzyjaźnionego handlarza, ma maszyny z niemiec w bardzo dobrym stanie i ceny dość niskie.
W Kalskiej Woli k. Czarnocina też mają maszyny i koparko ładowarki itp.
W okolicach Grabicy jest też dużo handlarzy ale dokładnych miejscowości nie pamiętam.
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#167 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 22 maj 2009 - 23:08

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ten case na boczkach jest godny uwagi mój kuzyn nim jeździ u właściciela i ciągniczek super ;) rozmawiałem z tym właścicielem solidnie robią maszyny zobaczysz rozrzutniki :) ... ogólnie porządny facet a na Jamnie to jest jak mówisz szpachla szpachla szpachla...gwarancja do bramy :) tak tacie powiedzieli jak szukaliśmy 3p ale i trafi się coś dobrego
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#168 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 maj 2009 - 09:32

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Wiśniewka- Pawełki, Płocicz, ma nazwe tylko zapomnailem albo Agro-Dar ablo jakoś inaczej
Co do pierwszych nie mam wiekszych zastrzeżeń ceny takie w miare choć mogły by być mniejsze, idzie sie targować, wyremontowane dobrze. Kumpel tam robił zakupy i sobie chwali ;) A co do drugiego to zbytnio nie moge się wypowiedzieć bo nie odwiedzałem tamtejszego domu handlowego :)
Mój Wladimirec podbija świat

#169 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 23 maj 2009 - 10:28

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi niedaleko mnie sa dwa komisy w Krzyzanowku i Zalusinie...co do maszyn i ciagnikow tam bedacych malo co wiem bo nie mialem okazji jesze nic brac tam:)

#170 Share Dzielnicowy

Dzielnicowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 23 maj 2009 - 16:01

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Woj Dolnośląskie,krajowa piątka w kierunku Trzebnicy/Poznania.2 km od granicy Miasta Wrocław.

Aktualnie nie posiada zbytnio wielu maszyn,ale wysprzedaje je po śmiesznych kwotach.
Wszystko sprowadza z Francji w stanie można powiedzieć średnim.
Z tego co pamiętam posiada jeszcze aktualnie na stanie

-2 pługi obrotowe 4 skibowe
-Opryskiwacz hardi 1200L
-2 Talerzówki,jedna 3 metrowa druga 5 metrowa.
-3-4 prasy rolujące Class Deuth Fahr,john deere.
-Chyba 2 rozrzutniki amazone po 1000l(nowe typy)
Na razie wybór nie wielki,ale za jakiś czas będzie jechał po nową dostawę maszyn.
My kupiliśmy od Nich pług 4 skibowy obrotowy goinzin za 2500zł,i opryskiwacz hardi 1000l 18m belka hydraulika za 3000zł.
Ceny niskie ponieważ chca sie teraz troche odkuć,brak koniunktury na rynku ;)
POzdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 23 maj 2009 - 19:30

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi a masz moze kolego namiary na tego handlarza jakis nr telefonu i jaka to miejscowosc ?

#172 Share Dzielnicowy

Dzielnicowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 23 maj 2009 - 22:33

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Proszę to numer do właściciela 605980715

#173 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 23 maj 2009 - 23:09

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Dzisiaj kupiliśmy przewracarkę morra w Nasiłowie (woj. mazowieckie - niedaleko Paprotni). Polecam handlarza. Ma wszystkiego po trochu. 15 przewracarek, 5 zagrabiarek, paszowóz, rozrzutnik pottinger, 3 kosiarki dyskowe, john deere z turem ok. 80 km, wycinaki, itp. Najważniejsze jest to że wszystko tylko umyte i nic nie malowane. Mówi, że może pomalować, jak ktoś zechce ale po obejrzeniu. spoko facet.

Sprzedam:

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#174 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 23 maj 2009 - 23:10

niedaleko mnie sa dwa komisy w Krzyzanowku i Zalusinie...co do maszyn i ciagnikow tam bedacych malo co wiem bo nie mialem okazji jesze nic brac tam:)

Ile masz do Załusina?? bo ja mam ok 15 km ;) niedaleko mnie musisz mieszkać
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25

#175 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 24 maj 2009 - 07:05

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi czy ktoś był w komisie (szrocie)z kombajnami za Łosicami w miejscowości Izdebki Wąsy?Koleś jest jakiś podejżany i zachowuje sie tak jak by sprzedawał nie swoje .

#176 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 24 maj 2009 - 07:33

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ja do Jamna mam niedaleko, więc wstępujemy tam z ojcem co jakiś czas ;) A ten handlarz w Domaniewicach to jest z jamna on ma chyba wystawionego 5245 na allegro. Powiem tak widziałem ten ciągnik przed malowaniem :) lepiej tam nie brac. Ten 1014 miał rozbebeszoną stacyjkę jak tam byłem. Sąsiad ma od nich ciągnik i narzeka nawet bardzo już włożył w niego koło 10tys :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#177 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 24 maj 2009 - 14:02

czy ktoś był w komisie (szrocie)z kombajnami za Łosicami w miejscowości Izdebki Wąsy?Koleś jest jakiś podejżany i zachowuje sie tak jak by sprzedawał nie swoje .

Dlaczego tak sądzisz, że zachowuje się jakby to nie były jego maszyny? Mieszkam kilometr od niego. Miał nam przyprowadzić przewracarkę tylko ma za dużo na głowie.

Sprzedam:

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#178 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 24 maj 2009 - 19:31

Ja do Jamna mam niedaleko, więc wstępujemy tam z ojcem co jakiś czas :) A ten handlarz w Domaniewicach to jest z jamna on ma chyba wystawionego 5245 na allegro. Powiem tak widziałem ten ciągnik przed malowaniem :) lepiej tam nie brac. Ten 1014 miał rozbebeszoną stacyjkę jak tam byłem. Sąsiad ma od nich ciągnik i narzeka nawet bardzo już włożył w niego koło 10tys ;)

Ten w Domaniewicach ma teraz JD6600 wystawionego na Allegro, tylko jego. W tym 1014 w Jamnie jak byłem to niemiał licznika, a niby 3,5mtg ma :) Ogólnie ruina, a cena 55tyś!!!

@lukasz20 No widziałem na Allegro to rozrzutniki, no to powiem że ładnie zrobione, ale czy takie są naprawde, czy na zdjęciach takie, a w rzeczywistości zrobione z 'tektury'? Ten Case nie powiem bo ładny i cena nie taka wygurowana, może za tydzień tam pojade.
Sprzedam:

kontakt na pw lub gg

#179 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 24 maj 2009 - 19:40

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi @bodzio1108 te rozrzutniki są praktycznie jakby wyszły z fabryki wszystko jest nowe poza ramą. Za drogą ma to co z nich zrzuca jak pojedziesz to zobaczysz ;) case'a mi proponował ale nie mam kasy a wziąłbym go z chęcią jak go oglądałem to miał rozwaloną stacyjkę(robota mojego kuzyna) ogólnie spoko gość z tego Piotrka
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 407 postów

Napisany 24 maj 2009 - 19:44

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Aha, dzięki, napewno tam pojade jak zrobie kiszonke, może w niedziele ;) :)
A znasz tego z Domaniewic?
Sprzedam:

kontakt na pw lub gg

Dodaj odpowiedź