Kizo

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dawid777    0

Ja do Jamna mam niedaleko, więc wstępujemy tam z ojcem co jakiś czas ;) A ten handlarz w Domaniewicach to jest z jamna on ma chyba wystawionego 5245 na allegro. Powiem tak widziałem ten ciągnik przed malowaniem :) lepiej tam nie brac. Ten 1014 miał rozbebeszoną stacyjkę jak tam byłem. Sąsiad ma od nich ciągnik i narzeka nawet bardzo już włożył w niego koło 10tys :)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6897
czy ktoś był w komisie (szrocie)z kombajnami za Łosicami w miejscowości Izdebki Wąsy?Koleś jest jakiś podejżany i zachowuje sie tak jak by sprzedawał nie swoje .

Dlaczego tak sądzisz, że zachowuje się jakby to nie były jego maszyny? Mieszkam kilometr od niego. Miał nam przyprowadzić przewracarkę tylko ma za dużo na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
Ja do Jamna mam niedaleko, więc wstępujemy tam z ojcem co jakiś czas :) A ten handlarz w Domaniewicach to jest z jamna on ma chyba wystawionego 5245 na allegro. Powiem tak widziałem ten ciągnik przed malowaniem :) lepiej tam nie brac. Ten 1014 miał rozbebeszoną stacyjkę jak tam byłem. Sąsiad ma od nich ciągnik i narzeka nawet bardzo już włożył w niego koło 10tys ;)

 

Ten w Domaniewicach ma teraz JD6600 wystawionego na Allegro, tylko jego. W tym 1014 w Jamnie jak byłem to niemiał licznika, a niby 3,5mtg ma :) Ogólnie ruina, a cena 55tyś!!!

 

@lukasz20 No widziałem na Allegro to rozrzutniki, no to powiem że ładnie zrobione, ale czy takie są naprawde, czy na zdjęciach takie, a w rzeczywistości zrobione z 'tektury'? Ten Case nie powiem bo ładny i cena nie taka wygurowana, może za tydzień tam pojade.


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

@bodzio1108 te rozrzutniki są praktycznie jakby wyszły z fabryki wszystko jest nowe poza ramą. Za drogą ma to co z nich zrzuca jak pojedziesz to zobaczysz ;) case'a mi proponował ale nie mam kasy a wziąłbym go z chęcią jak go oglądałem to miał rozwaloną stacyjkę(robota mojego kuzyna) ogólnie spoko gość z tego Piotrka


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Aha, dzięki, napewno tam pojade jak zrobie kiszonke, może w niedziele ;):)

A znasz tego z Domaniewic?


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Osobiście z nim gadałem, ale to ten sam co na Jamnie ma teraz fendta jeśli się nie myle. On i tak jest jeszcze najuczciwszy ze wszystkich bo chociaż rozbiera ciągniki. Oni sprowadzają ciągniki z zachodu oglądałem u niego NH TL100 z turem stolla i nie był zły, ale zetory to porażka. Najgorszy jest 7745 turbo u jego sąsiada nawet pedały ma wytarte :)

Wrzuce zdjęcia tego NH tla za chwile ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16
Dzisiaj kupiliśmy przewracarkę morra w Nasiłowie (woj. mazowieckie - niedaleko Paprotni). Polecam handlarza. Ma wszystkiego po trochu. 15 przewracarek, 5 zagrabiarek, paszowóz, rozrzutnik pottinger, 3 kosiarki dyskowe, john deere z turem ok. 80 km, wycinaki, itp. Najważniejsze jest to że wszystko tylko umyte i nic nie malowane. Mówi, że może pomalować, jak ktoś zechce ale po obejrzeniu. spoko facet.

Wiesz może jakiego miał tego JD i w jakim stanie bo właśnie takiego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

W małopolskim:

Łapczyca kolo Bochni- nowe i uzywane

Posadza kolo krakowa- nowe i uzywane

opatkowice kolo krakowa - nowe i uzywane

Wiśniowa kolo myslenic - uzywane zachodnie

Gdów kolo krakowa- uzywane zachodnie

Brzezna kolo nowego sacza uzywane i troche nowych

Librantowa- kolo nowego sacza- uzywane ciagniki

Jordanow kolo myslenic- duzo uzywanego sprzetu

Bolechowice kolo krakowa- uzywane sprzety

Udziele dokładniejszych informacji. Pisac na PW lub GG


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Opolskie:

-Głogówek,

-Biała,

-Prudnik,

-Mochów,

-Strzelce opolskie,

-Zwiastowice

-i inne.

Same zachodnie, wszystko z Niemiec, przeważnie Fendty i Claasy, ceny kosmiczne, ale sie idzie porzadnie pogadać, sprzedawca jest miły, można oglądac do woli. Do małopolski nigdy już nic nie pojade ogladać, bo nic kupić nie idzie, sprzedawcy są hamscy, łaske robią, że nm na plac przyjechałem, dziwnie małe przebiegi tam traktory maja, byłem u jednego gościa i nie było go to jego ojciec dał nam kluczyki i załączyliśmy stacyjke było 10200mtg, potem znowu dzwonimy do tego gościa i pytamy ile ma mtg to powiedział 7200 <_< Drugiego gościa pyytamy ile ma kombajnow to powiedział tyle, gdy przyjechaliśmy było troszke inaczej...Maszyny przeważnie z Francji gołe i wesołe <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

hmm.

Ostatnio pojawiło się coś takiego:

NOWY MF-350!!!! TANIO !!!!!!! (715437597) - Aukcje internetowe Allegro

Nowe ciagniki MF-350 o mocy 50hp.

Ponoć sprowadzone z Brazyli tam produkowane na angielskiej licencji, maja wszystkie certyfikaty i normy unijne.

Ciekawie się robi :)

Szczególnie że jest troche o tym modelu na konedata.net i chyba lepszy jest od MF240 czy naszego 255 ze względu na skrzynię o większej liczbie biegów.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emonkey    0

Witam, poszukuje hurtowni części zamiennych do ciągników i kombajnów Massey Ferguson ewnetualnie John Deere, znacie jakieś adresy? Bardziej mnie interesują zamienniki niż oryginalne części. Mile widziany adres strony www lub nr telefonów.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emonkey    0

Coś najlepiej w wielkopolsce B)

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5457    1

ja kupilem mtz 82 od rolnika z malego gospodarstwa i nie zaluje sprzet godny polecen tanie czesci malo awari i wiekszosc z nich mozna usunąć samemu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avant98    0

Powiem tak nie zawsze cena jest najwazniejszym kryterium bo wazny jest tez stan maszyny. Ja kilka razy kupowałem we Francji i moje obserwacje pokazują ze tam są najtańsze maszyny i ciągniki.

 

www.agriaffaires.com

 

Na tym serwisie szukam sledze i wyszukuję maszyn. Ogłaszaja sie tam i serwisy i rolnicy chcący cos sprzedać. Zeby coś dobrego kupic to trzeba polować bo jak sie pojawia okazja rano to w połódnie jest juz sprzedana ale można coś trafic. Pozatym kilka razy jeżdziłem po Francji i jeżdząc drogami krajowymi nie atostradami bardzo często spotyka sie serwisy ze sprzętem nowym i używanym i mozna duzo zobaczyć i coś znaleźć za dobre pieniądze.

 

Przy okazji można pozwiedzać Lazurowe wybrzeże zachaczyć albo inne ciekawe miejsca.

 

Przywiezienie to kwestia czasu, po zakupie trzeba mieć gabaryty ciagnika lub kombajnu i szuka sie u firm spedycyjnych transportu. Za ile przywiozą taki a taki ładunek z tego miejsca i wybiera sie najtanszy transport i po całym interesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Ja ostatnio kupiłem prasę od handlarza i tura od rolnika.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Polecilibyscie by mi gdzie moglbum kupic uzywny plug obrotowy 4 niezbyt drogi na lekkiej ramie bo u mnie tj.malopolska ok krakowa to wszystko holendarnie drogie a mam autko dostawcze to sobie moge przywiesc nawet 400km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peter07    0

Był ktoś w Kamionkach Dużych koło Torunia?Tam jest tylko jeden handlarz co ma kilka traktorów na podwórzu?Byłem tam niedawno i miał może z 10 traktorów ale wszystko stare...Czy są jeszcze inne Kamionki koło Torunia gdzie są komisy?I jeszcze mam pytanie czy są gdzieś komisy z ciągnikami w okolicy Nakła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekgeo2    8

Wie ktoś może gdzie ktoś sprowadza renaulty ? Proszę o pomoc.

Najlepiej w mazowieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romcjusz    0

Witam!

Słyszałem niedawno przez przypadek, że jadąc autostradą A4 od Opola przed Wrocławiem jest ogromna składnica maszyn rolniczych. Nie mogę ustalić gdzie ona jest dokładnie.

Gdyby ktoś miał jakiś namiar to proszę pisać-z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Jeżdżę tą trasą dosyć często, lecz nie widziałem żadnej ogromnej składnicy maszyn rolniczych. W okolicach zjazdu na Brzeg albo Oławę jest przy A4 mała składnica (możliwe że się rozbudowała). Stało tam przeważnie kilka lub kilkanaście kombajnów głównie Claas oraz kilkanaście ciągników rolniczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

Ta składnica maszyn znajduje się w miejscowości Mokra.. Ale dokładnie jak tam dojechać to nie wiem:) Byłem tam kilka razy i naprawdę jest z czego wybierać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj