Skocz do zawartości

Zdjęcie

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

395 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 19 maj 2008 - 08:22

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Jeśli chodzi o łódzkie sporawo sprzętu znajduje się w okolicach Radomska.... W Kamieńsku z tego co oglądałem gość sprowadza głównie zetory ale wszystko wymalowane wypicowane no i ceny kosmos http://allegro.pl/17....h...w=Pokaż.... Kolejny handlarz jest po lewej stronie w stronę Sulejowa... Miał tam pare ciągniczków i pras.... Nie które nawet ładne miał ale ceny sporawe http://www.allegro.p...php?uid=1471244 .... Zaraz za nim przed jakimś zajazdem też po lewej stronie gościu miał sporawo ciągniczków i nawet w niezłym stanie było no i z ceną można było się dogadać....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Dzisiaj, 17:34
  •  

#62 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisany 19 maj 2008 - 10:06

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi aj esli chodzi o przyczepy nie wiesz czegoś nie koniecznie w łódzkim moze byc dolnoslaskie

#63 Share GrzechKulik

GrzechKulik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 10:42

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ludzie nie kupujcie w Zbuczynie na Północnej, tam nawalone na wszystkich sprzetach jest szpachli i farby. Niby ładnie wygląda, ale w środku ruina. Z resztą w Zbuczynie tylko Pan Izdebski jest uczciwy i dobre sprzety sprowadza. Ja kupiłem MTZ i chodzi jak zegarek. Często do niego jeżdże jak coś ma niezłego. W Wąsach pod Zbuczynem, ma niezłe kombajny czasami.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#64 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 12:10

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi ja kupilem na północnej swego deutza i jak narazie jestem zadowolony

#65 Share GrzechKulik

GrzechKulik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 13:00

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Widocznie los był dla Ciebie łaskawy, mówie po prostu jak jest. Ja tam omijam to z daleka :P

#66 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 08 lipiec 2008 - 11:05

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi kolo mnie sa dwa komisy http://www.ksm-trading.pl/
http://transmax.neostrada.pl/

#67 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 12:16

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Ludzie nie kupujcie w Zbuczynie na Północnej, tam nawalone na wszystkich sprzetach jest szpachli i farby. Niby ładnie wygląda, ale w środku ruina. Z resztą w Zbuczynie tylko Pan Izdebski jest uczciwy i dobre sprzety sprowadza. Ja kupiłem MTZ i chodzi jak zegarek. Często do niego jeżdże jak coś ma niezłego. W Wąsach pod Zbuczynem, ma niezłe kombajny czasami.

Bardzo śmiałe oskarżenia...

Na północnej kupiłem prase rolującą w dobrej cenie, popatrz sobie w galerii jaka "ruina". Sprzęt jest w oryginale, chodzi malinowo, wymieniłem jedynie dwa łańcuchy. Z innym sprzedawcą w Zbuczynie też mam dobre doświadczenia, także nie wiem po czym wnosisz że wszyscy są nieuczciwi?

O żadnym Izdebskim nie słyszałem (choć możliwe że byłem kiedyś na placu) i nikt mi nigdy go nie polecał, także widocznie nie wyróżnia sie jakoś specjalnie spośród innych handlarzy. U niektórych moge wypożyczyć sprzęt na próbe, dostaje roczną gwarancje na remontowane elementy, pełen serwis, części... Izdebski też zapewnia takie rzeczy?

#68 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3181 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 13:54

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Województwo mazowieckie:
Bartołdy k. Przasnysza Same Ursusy i Zetory sprowadzane z Finlandii -ok30szt.
Przasnysz Sprzęty od pługów poprzez kultywatory, ciągniki kombajny -dużo
Surowe www.maszynyrolnicze.agro.pl/component/option,com_josdirectory/Itemid,5/
Cyk Ciągniki, beczkowozy, kombajny
Muszyniec www.agro-masz.pl/index.php?action=show_art&art_id=1

#69 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 14 wrzesień 2008 - 17:11

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi co mysliscie o takim mf http://www.otomoto.p...=show&id=B69481 lub o takim http://www.otomoto.p...show&id=T812706 ceny sa bardzo przystepne tylko ze zabardzo nie wiem co to są za wynalazki bo massey ferguson to juz chyba ich nie produkuje ???

#70 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 17:20

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi produkuje, tylko nie sprzedaje ich w naszym kraju. takie i wiele innych mniejszych, wiekszych, z kabinami, bez, 2WD i 4WD :lol:
http://www.masseyfer...ractors/200.htm
http://www.masseyfer...ractors/400.htm
http://www.masseyfer...ractors/600.htm
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 14 wrzesień 2008 - 18:09

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi no tak ale napewno nie sa produkowane w angli

#72 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 18:17

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi nie wiem gdzie sa produkowane, moze w brazylii, a moze wlasnie w anglii, bo te "normalne" ciagniki typu 6400 sa produkowane w francji
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#73 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 18:18

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi gdzie by nie były klepane ale napewno gorzej spaprane jak nasze 3512 być nie mogą :lol:

#74 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 18:37

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ferdek, ten 240 to oryginał MF, a nie polska spaprana podróbka na licencji... Dziś w Siedlcach na wystawie stał obok belarusa, myślałem że to jakaś używka i nie zwracałem specjalnie na niego uwagi, ale braciszek zauważył, że ma wspomaganie - duży plus dla niego... Cena też przystępna, więc jeśli dziś miałbym wybierać miedzy nim, a używanym 3512 to bez wahania wziąłbym tego MFa i dokupił mu porządną kabinkę - cóż więcej potrzeba :lol:

#75 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 18:46

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Te ciągniki z koło Lublina w Elizówce to sa blisko mnie i nawet wiem gdzie to jest ale ze takie cos sprzedaja to nie wiedziałem.

#76 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 19:01

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi spoko tylo że ten z ogłoszenia jest bez wspomagania i 45 tyś podane, a drugie ogłoszenie ze wspomaganiem i 41 tyś

#77 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 19:08

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi mała uwaga- jest chyba temat "znalezione na allegro" więc nie wiem czemu powstaje jego klon?

#78 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 19:41

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi ten temat dotyczy akurat danego modelu MFa i nie rozumiem twojego sprzeciwu... A link jest podany jako informacja dodatkowa (zamiast zdjęcia)

#79 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 19:54

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi 3512 od dawna ma wspomaganie.
Ursus & JD Rulezzzz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 20:06

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ale przez kilka(naście) lat nie miały... Ale i bez wspomagania tak ciężko się nie kręci... :lol: Tylko te luzy :)

Koniec OT

Dodaj odpowiedź