Skocz do zawartości

Zdjęcie

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

395 odpowiedzi na ten temat

#381 Share adameo9874

adameo9874

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 17:18

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Witam polecam plac w Karczmiskach koło Puław woj. lubelskie http://rob-rol.otomoto.pl/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Dzisiaj, 14:12
  •  

#382 Share dexter00

dexter00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 04 styczeń 2015 - 13:00

Witam. koledzy chciałbym odświeżyć temat. szukam ciągnika 60-90 KM do opryskiwacza rozsiewacza i na łaki. może być 2WD. cos typu case,mf,renault, john dere, tak do 30tys.szukałem na internecie ale nie wiem czy handlarze wystawiają wszystkie sprzęty.możecie podac jakies duże składnice w całej PL. wielkie dzieki

#383 Share aerox

aerox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 14:19

Kupiłem prasa z Chlebowa i i wiele innych maszyn jestem bardzo zadowolony POLecam www.chleboowo.otomoto.pl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#384 Share adrian3005

adrian3005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 31 styczeń 2015 - 14:45

A ja poszukuję massey ferguson 6290 , widział ktoś coś na składnicy jakiegoś handlarza ? Bo na olx i allegro tylko parę jest ...

#385 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 15:25

Tu jest taki MF jakiego szukasz. Cena atrakcyjna tylko ze to przetarg http://www.danko.pl/...arg-na-sprzedaz nie znam dokładnie stanu tego egzemplarza, ale ogólnie sprzęty mają zadbane.

#386 Share mateusz_s

mateusz_s

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 15 maj 2015 - 12:53

WItam, wie ktoś czy na terenie województwa Warmińsko Mazurskiego znajdują się jakieś składnice maszyn używanych gdzie są kosiarki dyskowe używane ?

#387 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 18 maj 2015 - 08:38

Witam polecam plac w Karczmiskach koło Puław woj. lubelskie http://rob-rol.otomoto.pl/

mógł byś coś więcej napisać, bo interesuje mnie jeden ciągnik od niego

#388 Share janusz80

janusz80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 grudzień 2015 - 20:23

Jeśli ktoś jest z Kujawsko-Pomorskiego, albo z Wielkopolski, to polecam zajrzeć tutaj http://www.jan-rol.pl

W Jan-Rol mają ciągniki, kombajny, koparkoładowarki, ładowarki teleskopowe, pryczepy, opryskiwacze itd. Może w rozliczeniu zostawić stary sprzęt. Mają siedzibę w Pakości. Na stronie jest obecnie dostępny sprzęt ze zdjęciami i opisem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#389 Share Dreq50

Dreq50

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 grudzień 2015 - 19:50

Witam

Czy ktoś miał jakies doczyniania z firma Claspol dawniej teraz Klasrol Strzelce Opolskie ???

#390 Share Lukasz82

Lukasz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:oczywiście rolnictwo:) i wiele różności

Napisany 02 grudzień 2015 - 20:08

WItam, wie ktoś czy na terenie województwa Warmińsko Mazurskiego znajdują się jakieś składnice maszyn używanych gdzie są kosiarki dyskowe używane ?

W Kiwitach koło Lidzbarka warmińskiego są maszyny.

#391 Share niko8

niko8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 grudzień 2015 - 20:59

witam czy ktoś mi coś powie o ładowarce weidemann 6025 pozdrawiam

#392 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 13 grudzień 2015 - 01:22

Ja w ostatnim czasie zjeździłem pół lubelszczyzny ze znajomym za kombajnem zbożowym. Chciał kupić większego Claasa albo JD. Byliśmy naprawde w wielu miejscach i u handlarzy i u rolników, obejrzeliśmy chyba ponad 25 sprzętów w róznym stanie. W końcu trafiliśmy do gościa w miejscowości Iwowe Przy trasie Garwolin - Stoczek łukowski. To co tam zobaczyłem naprawdę mnie zaskoczyło. Gość nie stawia na ilość ale na jakość. Ma dojście gdzieś w niemczech do naprawdę super zadbanych kombajnów. Opowiadał jakoby jego kuzyn pracował w serwisie Claas i załatwiał mu namiary na sensowne kombajny. My zastaliśmy 6 sztuk. Wszystko Claasy w zakresie cenowy, 120-200 tys i wszystkie 6 w super stanie. Zadnego złomu za ścianą, żadnych innych maszyn. Gość jak twierdzi sam nic nie naprawia, co najwyżej drobne lakierowanie. Wszystkie sprzęty cały czas pod dachem. Naprawdę jest czym oko pocieszyć po tym wszystkim co się naoglądałem przed 2 tygodnie. Znajomy oczywiście kupił pięknego Domi 98 z 92 roku ale w stanie zaskakującym rzekłbym rewelacyjnym. Heder 5.10m i co rzadko soptykane w stanie niemal fabrycznym Cena niecałe 130 tys.

Kto szuka sprzętu w tym zakresie cenowym to gościa naprawdę polecam. Po nas został jeszcze piękny Lexion za 190 tys, dwa 88 i 98 standard 98 rok za cos nieco poniżej 200 tys. 

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#393 Share kizak

kizak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Zainteresowania:modernizacje

Napisany 13 grudzień 2015 - 06:37

Podlaskie Janówka koło Augustowa ,dużo wszystkiego,Dręstwo obok Bargłowa na trasie Augustów Grajewo,sporo wszystkiego,a już najwiecej ładowaczy i siewników do zboża w promieniu 130 km,normalnie z 30 szt

#394 Share Dreq50

Dreq50

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 14 grudzień 2015 - 21:33

Ja w ostatnim czasie zjeździłem pół lubelszczyzny ze znajomym za kombajnem zbożowym. Chciał kupić większego Claasa albo JD. Byliśmy naprawde w wielu miejscach i u handlarzy i u rolników, obejrzeliśmy chyba ponad 25 sprzętów w róznym stanie. W końcu trafiliśmy do gościa w miejscowości Iwowe Przy trasie Garwolin - Stoczek łukowski. To co tam zobaczyłem naprawdę mnie zaskoczyło. Gość nie stawia na ilość ale na jakość. Ma dojście gdzieś w niemczech do naprawdę super zadbanych kombajnów. Opowiadał jakoby jego kuzyn pracował w serwisie Claas i załatwiał mu namiary na sensowne kombajny. My zastaliśmy 6 sztuk. Wszystko Claasy w zakresie cenowy, 120-200 tys i wszystkie 6 w super stanie. Zadnego złomu za ścianą, żadnych innych maszyn. Gość jak twierdzi sam nic nie naprawia, co najwyżej drobne lakierowanie. Wszystkie sprzęty cały czas pod dachem. Naprawdę jest czym oko pocieszyć po tym wszystkim co się naoglądałem przed 2 tygodnie. Znajomy oczywiście kupił pięknego Domi 98 z 92 roku ale w stanie zaskakującym rzekłbym rewelacyjnym. Heder 5.10m i co rzadko soptykane w stanie niemal fabrycznym Cena niecałe 130 tys.

Kto szuka sprzętu w tym zakresie cenowym to gościa naprawdę polecam. Po nas został jeszcze piękny Lexion za 190 tys, dwa 88 i 98 standard 98 rok za cos nieco poniżej 200 tys. 

To kolego jak Ty mowisz ze on ma zadbane maszyny i wszystkie z niemiec to jestes w błędzie.Byłem u niego fakt wszytko stoi pod dachem, ale wszytkie kombajny są z francji to raz, dwa wszytkie mają duuużo cofnięte zegary, trzy co do zadbania to chyba nie widziałes zadbanego sprzętu bo u niego akurat to szału brak nie powiem nie jest to bardzo zniszczony sprzęt ale nie zadbany.

#395 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 15 grudzień 2015 - 19:55

Nie wiem kiedy byłeś u tego gościa bo ja w sobotę i piszę to co widziałem. Jutro też jedziemy do niego odebrać kupioną 98-tkę. Ja porównałem to co widziałem u innych handlarzy i rolników a jak pisałem obejrzałem sporo. Jeśli twierdzisz że u niego stoi złom to przejedź się po innych składach i zobacz co tam miewają albo daj namiary gdzie stoją lepsze. Za 2-3 lata myślę zmieniać swój 86 na coś nowszego, większego to mi się taki namiar przyda. 

Co do kręcenia liczników to się nie wypowiadam bo w tym temacie ciężko coś komuś zarzucać i udowodnić. 

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#396 Share Grzesiek77

Grzesiek77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 08 luty 2016 - 10:07

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi A co sądzicie o tym handlarzu z Łęcznowoli co handluje tylko zetorami i ursusami. Dobre w miarę ma te ciągniki i warto kupić od niego ?

Dodaj odpowiedź