Skocz do zawartości

Zdjęcie

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

395 odpowiedzi na ten temat

#321 Share karban

karban

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 15:42

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Nie ciągne tylko chciałbym wyjaśnić to do końca. Połowa ogłoszeń na tych wszystkich stronach typu rolnicze 24, agrotrader, gruuna itd. oferuje takie ceny, więc fajnie byłoby, żeby się nikt na tym nie naciął. A dobrze wiemy, że jest wielu rolników(szczególnie tych mniejszych jak ja), którzy zrobiliby wiele, żeby kupić traktor taniej bo ceny 'legalne' są dla wielu z nich po prostu kosmiczne.
Co do tej firmy to chyba nikt się nie zarazi jeśli wejdzie na ich stronę, a może właśnie w przyszłości uchroni się przed takimi ludźmi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Dzisiaj, 07:37
  •  

#322 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 14:45

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi W Żdżarowie to chyba nowe tylko?

#323 Share FanUrsusa

FanUrsusa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 17:27

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Może mi ktoś dokładnie powiedzieć jakie teraz mają ciągniki w Przasnyszu ?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#324 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 19:03

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi http://phuwieczorek....erby=i&sort=asc --- dzwoń i pytaj co cię interesuje.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#325 Share daniel18

daniel18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 19:32

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Modrzew
John Deere 6200
Massy Ferguson 3050
3 Fendt 609
Renault Ceres
Zetor Forrtera
Zetor 7245

Pióry Wielki
Fendt 90 km

Jak ktoś chce to mogę na PW napisać do nich numery

#326 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 02 październik 2011 - 08:53

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Gościu w Białej koło Zgierza w Łudzkiem ma na placu kilkanście traktorów D-Fy,Same,Renault,Fendty,John Deery,M-fy,przywozi je z Francji.Byłem ostatnio z paroma kolegami u niego.

#327 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 17:51

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi wiec tak mam zamiar wtbrac sie w nastepna sobote w okolice zbuczynai okolic bo dzis ogladalem jedno 3P i niestety nie pohandluje z gosciem

wiec w jakie miejscowosci oplaci sie wybrac?? rozgladam sie za 3p albo 5211, 5011 itp. a nie chce jedzic na marne po komisach gdzie duze sprzety stoja bo to szkoda czasu a dzien krotki
wiec w jakie miejscowosci polecacie jechac zeby byly takie miejsze sprzety??

Edytowany przez wojtas972, 03 grudzień 2011 - 17:54.

#328 Share FanUrsusa

FanUrsusa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 18:38

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ja polecam Klewki koło pszasnysza i Wólkę Konopną. Uczciwi ludzi, można targować, dobre ceny tylko mało sprzętu. Koło Zbuczyna jest może z 10 komisów. A z małopolski to w porąbce gościu o nazwisku mazur dużo sprzętu oprócz ciągników większość z austri. Potem w miejscowości słopnice nijaki Papież ma kilka sprzętów , później jest gościu w męcinie same szroty, jest jeszcze komis Spytkowicach i wiele mniejszych , np w Kłodnym i inne. Chcesz więcej to pisz który powiat ci odpowiada na PW.

#329 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 18:54

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Moja mama z tej Wólki pochodzi ;)
Pojedź do Łęcznowoli. (Od twojej strony jadąc to pod końcem Zbuczyna skręcasz w prawo i zaraz jest Łęcznowola a następna wieś to Wólka) Tam są same Ursusy i Zetory.
A szukasz czegoś oszczędnego czy wygodnego? Bo w 3P będziesz robił i robił a paliwa prawie ubywać nie będzie ale za to z 5211 aż nie chce się wysiadać :rolleyes: W każdym bądź razie z obu będziesz zadowolony. Mówi ci to posiadacz tych obu ciągników ;)
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#330 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 19:56

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi chcialo by sie zetorka ale wiadomo cena odstarsza c360 mam i nie narzekam ale przydal sie by drugi nie duzy a 30 to za mala wiec zostaje 3p lub cos od zetorka do 20tys razej nie wiecej

dzis ogladalem jedna 3p wszystko bylo cacy silnik niby 6500mtg ale byl prawie igla troche kulal na 2 ale to kwestia ustawienia pompy, wtryskow i zaworow, ale akcja sie zaczela jak sie chcialem przejechac, ruszam (oczywiscie 4) wbijam 5 gaz podlaoga hehe a ciagnik szarpie jak glupi a w moscie to jakby ktos mlotem w atak napier.... nawet sie nie zdarzylem rozpedzic i sie zawrocilem mowie gosciowi jaka sytuacja a on mi chce wmowic ze to normalne w 60hahha myslalem ze sie zleje ze smiechu a gosc chcial za to jeszcze 18 i ani grosza mniej do tego dochodzil luz na obu kolach(i to nie maly) biegi sie troche zakleszczaly i pare innych popierdolek do poprawki

a Borki-Kosy? tam podobna sa same ursusy i zetory??
macie moze jakies linki do stronek tych handlarzy?? o ile je maja

Edytowany przez wojtas972, 03 grudzień 2011 - 20:11.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 20:50

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Obawiam się że nie mają ale poszukam.

Sprzedam:

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#332 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 20:58

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi w google nic nie ma chyba nie maja stronek znalazlem jedynie kilka na otomoto ze zbuczyna
ale jakis nr kontaktowy by wystrczyl

#333 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 21:06

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Łęcznowola- P. Krsuski 25 641 60 04
Modrzew (jeśli w tej chwili nic nie ma z mniejszych ciągników to ściągnie na zamówienie. Nawet na AF jest Zetor z daszkiem od niego): P. Radzikowski http://otomoto.pl/ze...540-A96367.html

Sprzedam:

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#334 Share przemekk

przemekk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 22:28

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi witam wszystkich

Poszukuję kombajnu Deutz Fahr M660 lub M770. Może znacie jakiś handlarzy co sprowadzają kombajny-sprzet rolniczy. W pkolicy krakowa tak do 200 km. Proszę o odpowiedź

tel 517098338

E-mail kusiakk@poczta.fm

Pozdrawiam

#335 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 21:26

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi slyszal ktos cos na temat firmy F.P.U.H. AGROSTAR Ryżki okolice Łukowa??
http://otomoto.pl/ze...ase-A86293.html
nawet niezly zetorek jak by bylo wszystko ok i chcial zejsc te 3 tys to bym sie nie zastanawial :P

#336 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna; Rolnictwo; Motoryzacja

Napisany 15 styczeń 2012 - 12:19

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Cześć!
Jakie firmy polecacie z używanymi ciągnikami zachodnimi? Głównie interesują nas maszyny z pod loga JD. Słyszeliście o tych komisach np:
1 Janiniex - Waldemar Janikowski Gowarzewo koło Tulce.
2 P.H.U. ROLPIMA IGNASZEWSKI Piotr Światniki koło Poznania.
3 ADPOL Wronkowski Jerzy - Różyny kołop Łęgowa.

Z tych firm jest dużo maszyn JD i moje pytanie mieliście do czynienia z którymś z nich? Traktor nie kosztuje małe pieniądze, więc wolimy się upewnić. A może polecicie inne komisy?
Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

#337 Share New1

New1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie(okolice Szczecina-Stargardu Szczecinskiego)

Napisany 15 styczeń 2012 - 13:10

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ja bym polecił kupić bezpośrednio z niemiec :) U handlarzy są ciagniki odmalowane ,liczniki cofniętę sam osobiście moge ci polecić prywatną osobę która mi sprowadziłą z niemic Case .. dość dużo kosztował jak na tamte czasy bo mógłbym mieć MX ale nie byłby z turem i niskim przebiegiem ... ten pan ma siedzibe w Nakle nad Notecią - Agromasz . Nie wiem jakie teraz sprzęty sprowadza ale ja jestem zadowolony zawsze można zadzwonić i pogadać , może ma na oku jakieś Jelenie , tata z nim jechał do niemiec obejrzał , pasowało i przywiózł :) Patrz też jak są okazyjne ceny JD czasem bywa że ma jakąś usterkę którą serwis nie może usunać i cena leci w dół a później martw sie że coś nie chodzi jak powinno a serwis ci powie że tak ma być ...

#338 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 15:57

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi O widzisz, to daj namiary na tego gościa. Też myśleliśmy by z niemiec bezpośrednio przywieźć. A skąd dokładnie był ten Twój ciągnik i w którym roku to było?

#339 Share New1

New1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie(okolice Szczecina-Stargardu Szczecinskiego)

Napisany 15 styczeń 2012 - 19:11

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Agromasz
Nowa, 89-100 Nakło nad notecią
tel.: +48 604286673 lub +48 604094773

Tutaj w przeciwieństwie do wiekszkości komisów wiesz co bierzesz i jak to w rzeczywistości wygląda , czasem ceny nie są szałowe ale lepiej zapłacić 110% normy niż potem remontować a jak wiadomo zachodni ciągnik ciągnie za kieszeń. U mnie ciągnik od tego pana robi już 3 lata i jak przywiozłem go miał ok 5700 mth teraz ma ok 7700 mth prace różne i lekkie i ciężkie ,agregat nim dźwigam Grano (1150KG) , Poloneza(500 KG) , zboże(300-400) i podnosi jak należy , a kupić okazyjnie Maxxuma to pompa do roboty a to już z 8 tys lekko idzie . Także ciągnik bez niespodzianek oprócz jednej naprawy przez która ciagnik być może został sprzedany za 200 zł naprawione(przypalony styk na rewersie) . Ciągnik był przywieziony od dużego gospodarstwa ok 150 km od granicy polskiej , od teoretycznie Kołbaskowa ciągnik 2 tyg i był na podwórku :) Ważne też co wcześniej ciągnik robił , mój niby przy rębaku chodził :) Zdaj relacje jak zadzwonisz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share kiju221

kiju221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 20:36

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Dzięki! Jeszcze nie będziemy dzwonić bo zboże w binach, ale niedługo się pewnie trzeba będzie rozglądać. Ojciec się uparł na 2 pomocniczy traktor i nie przegadasz go heh. No to gratuluję, tfu tfu nie chodzi jak najlepiej. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź