Skocz do zawartości

Zdjęcie

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

395 odpowiedzi na ten temat

#221 Share luki15146

luki15146

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 16 październik 2010 - 11:17

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi dziękuje bardzo, a lamborgini np czy fendt?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Dzisiaj, 12:17
  •  

#222 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 październik 2010 - 11:41

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi wejdź na strone korbanka to takie trudne to samo inne wpisz nazwe marki w necie a napewno znajdziesz strone główną a na niej adresy.

#223 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 16 październik 2010 - 16:02

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Wyszukiwarka korbanka
http://www.korbanek....ntakt_siec.html
Dealerzy lamborghini
http://www.lamborghi...-PL/2523pl.html
Wystarczy, że wpiszesz markę ciągnika z dopiskiem Polska i masz stronę oficjalną, a tam to już łatwo sobie znajdziesz. :blink:

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#224 Share Damian505

Damian505

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 24 październik 2010 - 18:46

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Pan który mieskza na Boczkach Domaradzkich ma obok mojego pole. Rozrzutniki godne polecenia tak jak mowią koledzy rama jest tylko stara. Ostatnio mial do sprzedania spalonego Claas Mega 208 (niestety sam uczestniczył w tym wypadku naszczeście na drugi dzień kosił już innym kombajnem). Ogólnie ma dużó Ursusów do sprzedania 330, 912, 912, 914, 1204, jakis MF nie znam modelu i jak dasz troche kaski to wyremontowanego 1634.

#225 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 październik 2010 - 17:23

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi szukam strony HAWE i KAWECO jak ktoś zna to proszę dać znać :)
priw mile widziany :D

#226 Share czukcz

czukcz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 21:00

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi We ktos moze, czy on spelnia wszystkie europejskie normy i czy ewentualnie kwalifikuje sie pod Modernizacje Gospodarstw w ramach Prow, mile widziany adres jakiegos dealera. Z góry dziekuje za wszelkie informacje...

#227 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 06 grudzień 2010 - 21:35

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Był ktoś z Was w Grenne w Bydgoszczy,niby market ,ale tylko połowicznie,Jak myślicie przydał by się taki Supermarket z prawdziwego zdarzenia,gdzie można by każdą część i śrubę obejrzeć?.Byłem ostatnio w takim markecie z częściami samochodowymi-piękna sprawa!!!.Co myślicie o takim pomyśle!.

#228 Share piwex16

piwex16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:pasja Rolnictwo i oczywiście to tez praca :)

Napisany 06 grudzień 2010 - 22:27

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi ja popieram przyda się każdy sklep :rolleyes:
Miłość :P

#229 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 grudzień 2010 - 22:31

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi prawdopodobnie taki sklep jest w Olsztynie w Agromie... nie sprawdzałem , ale kolega był i mówił ze sie kupuje tak jak w super markecie... bieżesz wózek i smigasz miedzy regały :rolleyes: może w zime odwiedze , jak trzeba bedzie jakies częsci kupowac

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#230 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 22:34

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi a ja tam wolę jak mi przynoszą, i nie trzeba samemu chodzić i szukać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 07 grudzień 2010 - 06:44

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ale jak jedziesz na zakupy do zawsze więcej kupisz :rolleyes: :P u mnie tez jest taki sklep ale tylko z narzedziami i srubami,pilami i jakby byly czesci to bajka wszystko można ogladnac itp.

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#232 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 07:24

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi W Bydgoszczy z tego marketu to tylko wózki do wyjechania pod samochód z jakimiś częściami. Wydaje mi się, że buszowanie po regałach chyba by sie im nie opłaciło, bo czasami niektórym by się coś do rąk mogło "przylepić" :rolleyes:. A z drugiej strony w sklepach rolniczych nie kupuje się na codzień jakis kosmetyków czy innych gadżetów motoryzacyjnych. Personel wie gdzie ma położona dają część i sprawnie można nabyć towar dzięki temu.

#233 Share cichy84

cichy84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 08:19

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Bylem w Agromie w Olsztynie super sprawa ale możesz chodzić też ze sprzedawcą doradzi pomoże super wszystko co chciałem to mieli :rolleyes:

#234 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6299 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 grudzień 2010 - 11:12

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Był ktoś z Was w Grenne w Bydgoszczy,niby market ,ale tylko połowicznie,Jak myślicie przydał by się taki Supermarket z prawdziwego zdarzenia,gdzie można by każdą część i śrubę obejrzeć?.Byłem ostatnio w takim markecie z częściami samochodowymi-piękna sprawa!!!.Co myślicie o takim pomyśle!.

Nie byłem ale wiem z doświadczenia że sklepy GRENE są różnie wyposażone np Grene Kętrzyn - dobrze przemyślane, GRENE Bartoszyce średnio.
W Kętrzynie wszystko mogę obejrzeć bez podawania mi z półki tylko idę i oglądam ale ja już trochę u nich kupuję :rolleyes:

a ja tam wolę jak mi przynoszą, i nie trzeba samemu chodzić i szukać

Ja tam idę albo z nimi w półki albo sam. Po co oni mają to targać jak szybciej ja dojdę i obejrzę. Jeżeli mówię że biorę to mi to przyniosą a i często pomogą wsadzić do samochodu.

Bylem w Agromie w Olsztynie super sprawa ale możesz chodzić też ze sprzedawcą doradzi pomoże super wszystko co chciałem to mieli :P

Tiaaa, jak chciałem kupić w tej agromie opryskiwacz krukowiaka to gadali że nie że tylko pilmet i inne duperele. Jak się PROW kończył to gadka inna już była - coś w stylu że krukowiaka też mają i zawsze mieli itp. Jedynie mogę p. Grzegorza Sz. polecić bo naprawdę rzeczowy człowiek nie dość że wie co mówi to jak powie to się tego trzyma. Poza tym pod Olsztyn podlega jeszcze AGROMA Kętrzyn i Korsze, o ile ta ostatnia jest fajna bo ładnie zrobili ostatnio sklep to odział w Korszach powinien być zliwkidowany bo panowie, średnio uprzejmi i pracują jakby wielką łachę robili że ruszą d*pę z krzesła aby pokazać coś klientowi a poziom doradztwa zerowy (ostatnio pytałem o kranik do bloku silnika do C330M a sprzedawca się mnie pyta czy to ten sam co w C360, no myślałem że gościa wyśmieję bo ja wiem konkretnie co chcę a on nie wie co ma). Ogólnie z chwaleniem AGROMY-Olsztyn (Sznajder) i jej oddziałów byłbym ostrożny, jak będą trzymać tych trepów rodem z PRLu to ja tam kupować nie będę.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#235 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 18:33

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Wole iśc sam bo znając teraz jakich ludzie zatrudniają to powiesz o co chodzi ao n stwierdzi nie mam patrzysz widzisz że dany obket porządania leży wołasz a on zdziwiony że to o to chodzi :rolleyes: Wole sam przynajmniej znajde co chce i ceny będą bo unas w agromie nie ma cen jak kupiłem filtry do t25 do hydrauiliki takie małep ierdólki myślałem że to może kosztować groszea tu 60 zł :P
Mój Wladimirec podbija świat

#236 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 18:40

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi ja zdecydowanie jestem zwolennikiem zakupów przez internet i ze sklepów stacjonarnych korzystam w ostateczności
W rolnictwie siła!!! :)

#237 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 19:57

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi wez spisz sobie pare cen z internetu,jedz do duzego sklepu i porownaj taki sam produkt i zobaczysz czy bedziesz takim zwolennikiem internetu-ostatnio kupowalem szybe ceny w internecie 360[chyba oryginal]-340-160-130-65-najtansza +40 zl dostawa,w sklepie az 60 zl.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#238 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 07 grudzień 2010 - 20:14

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Zeby nic się nie lepiło do łap ,to wystarczy postawić bramkę z wykrywaczem metali i żadna nakrętka się nie wysmyknie?.Szkoda że mam daleko do Olsztyna chętnie bym odwiedził ten sklep!!!.Też kupuje w sieci ,ale nie części, czy to ciągnikowe,czy to samochodowe muszę przymierzyć i obejrzeć ,miałem złe doświadczenia z kupowaniem części.

#239 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 23:05

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi jacus, ale ja tak robie właśnie z zakupami przez internet, że ceny porównuje i w moim wypadku wychodzi z kalkulacją na plus B)

więc po prostu nie umiesz znaleźć dobrych ofert :D
W rolnictwie siła!!! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 08 grudzień 2010 - 17:59

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Niekoniecznie a może w twojej okolicy mają większe marże.
Ja to zależnie gdzie ceny lepsze.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Dodaj odpowiedź