Skocz do zawartości

Zdjęcie

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

395 odpowiedzi na ten temat

#201 Share micnow92

micnow92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rolnictwo

Napisany 31 marzec 2010 - 14:24

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Stoczek Kocki koło Kocka fajne maszyny nie drogo sporo kombajnów ciągniki krajowe i zachodnie agregaty siewniki zwijki owijarki i wszystko po trochu facet super uczciwy na prawde polecam http://www.allegro.p...php?uid=6547773 ogłasza sie na allegro

W Stoczku kockim kupowałem prasę i też nie drogo dałem, teraz rozglądam się za ciągnikiem, byłem w Dziewulach, facet mówi że w tym roku sprzedał ok.70 ciągników 2-3 tygodnie temu sprowadził 20 sztuk po tygodniu zostało 5.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Dzisiaj, 11:22
  •  

#202 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 03 kwiecień 2010 - 19:50

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Mam pytanie, nie orientujecie się może, gdzie są na sprzedaż kosiarki bijakowe na wysięgniku? Wysięgnik od 7,5 do 9 metrów, rotor 1-1,2 metra.

Województwo Śląskie i sąsiednie.

Z góry dziękuje za pomoc :P .

POZDRAWIAM

#203 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 15:36

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Jeszcze raz ponawiam swoje pytanie :) .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#204 Share BartekTraktorzysta

BartekTraktorzysta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 18:55

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Jakieś pół roku temu zakupiłem Zetora 9540 w Jamnie ok. Łowicza. sprowadzony z Niemiec i prasę belującą Sipma. Do tej pory sprawują się super. Nie dołożyłem do nich nawet złotówki.
Myślałem o modernizacji sprzętu, dokupieniu ciągnika, myślałem o Fendzie, ale nie znam się na modelach i cenach.
Może dowiem się coś w związku z tym traktorem???
Co do pośrednika bardzo w porządku.

Załączone miniaturki

• 9542power9800x600.jpg

#205 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 25 kwiecień 2010 - 21:33

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi w Borkach Kosach i Ryżkach byłem nie polecam nikomu
jeszcze dodam że w Rokitnie jest konkretny facet , ale i ceny też ma adekwatne do stanu ciągników

#206 Share kpiotr

kpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 13:01

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi witam. niedlugo zamierzam kupić uzywany ciagnik. jestem z wojewodztwa lubelskiego .jesli wecie gdzie sa firmy w lubelskim zajmujące sie importem zachodnich ciagnikow uzywanych to napiszcie prosze jakies adresy.pozdrawiam
jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

#207 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 13:54

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi No to tak: Gutanów,Złoty Kłos,Rol-Trans,Polichna,Modliborzyce,Żółkiewka,W Żabnie jest dużo fajnych ciągników.Na trasie Lublin Biłgoraj przed lublinem są 2 komisy i to tyle tak z mojej okolicy.

#208 Share kpiotr

kpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 15:10

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi dzieki wielkie Janke008

a złoty kłos to gdzie sie znajduje?? w zółkiewce moge prosić o dokładnieszy namiar??

#209 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 15:35

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi tu masz namiar na dobrego handlarza. http://www.darpol.delfnet.com/ ma różne ciągniki i maszyny konkurencyjne ceny, sprowadza na zamówienie. Też moge polecić żabno bo kupiłem tam prase i ceny są przystępne. Z tego co wiem to w żółkiewce jest kilku handlarzy. Jeden jest na trasie na krasnystaw(nie wiem dokładnie gdzie bo nie byłem) a drugi za gimnazjum(to boczna ulica w żółkiewce. Jak jedziesz od wysokiego to przed kościołem w lewo i zaraz znowu w lewo i masz).

#210 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 17:42

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Byłem tam za tym gimnazjum ok. 1 miesiąc temu i ma jakiegoś Jd z roku może 70r coś jak 60-tka,ale takich lepszych ciągników nie ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 17:54

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi jeżeli lepsze to to drugie miejsce w żółkiewce albo żabno lub to co ja podałem phu darpol

#212 Share kpiotr

kpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 17:56

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi a w tym Zabnie to jakas dokładniejsza lokalizacje moge prosic?przy glownej drodze??przy sklepie czy cos takiego??

#213 Share wrobelek02

wrobelek02

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 13 wrzesień 2010 - 18:56

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Sprawdź też rol-trans w Draganach POLECAM :P

#214 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 13 wrzesień 2010 - 20:18

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi no modliborzyce, 2punkty obok siebie, teraz jeżdżę do szkoły to w jednym punkcie jest renault ponad 100km, john chyba 3040 i stary zetor lub ursus około 100km :)
a w drugim miejscu(tam gdzie są przy samej szosie kombajny, obok nowe ursusy, polmotH, claas dominator maszyny niezłe, a obok jeszcze komis samochodowy) to nie wiem bo nie widze, ale w wakacje były że 2-3 johny 3140, fendt jakiś był i jeszcze jakieś ze 2johny a teraz nie wiem :huh:

#215 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 14 wrzesień 2010 - 07:52

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Wejdź na allegro i zaznacz sobie lubelskie ewentualnie oscienne województwa. Nie wiem gdzie mieszkasz ale w zbuczynie koło siedlec jest kilku handlarzy ciagniki dość rózne spory wybór.

#216 Share kpiotr

kpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 14 wrzesień 2010 - 09:25

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi mieszkam w lubelskim koło krasnegostawu

#217 Share luki15146

luki15146

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 14 październik 2010 - 20:00

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Witam. Chciałbym się dowiedzieć o adresy dealerów marek wszelkich ciągników rolniczych w województwie kujawsko-pomorskim lub gdzieś w jego pobliżu.(chodzi mi głównie o strony internetowe, resztę sam znajdę) Znajomy planuje zakupić ciągnik i chcemy trochę po tych dealerach pojeździć. Mam adres tylko firmy ,,kalhem". Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam

#218 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 15 październik 2010 - 05:04

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi A czy to takie trudno w google wpisać daną markę, a następnie wejść w zakładkę dealerzy i zaznaczyć swoje województwo ???
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#219 Share luki15146

luki15146

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 15 październik 2010 - 18:37

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi próbowałem ale np case tak nie mogę znaleźć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 15 październik 2010 - 20:16

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Prosze link do dealerów case :blink:
http://www.caseih.co...lerLocator.aspx

Dodaj odpowiedź