Skocz do zawartości

Zdjęcie

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

395 odpowiedzi na ten temat

#181 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 24 maj 2009 - 20:54

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Osobiście z nim gadałem, ale to ten sam co na Jamnie ma teraz fendta jeśli się nie myle. On i tak jest jeszcze najuczciwszy ze wszystkich bo chociaż rozbiera ciągniki. Oni sprowadzają ciągniki z zachodu oglądałem u niego NH TL100 z turem stolla i nie był zły, ale zetory to porażka. Najgorszy jest 7745 turbo u jego sąsiada nawet pedały ma wytarte :)
Wrzuce zdjęcia tego NH tla za chwile ;)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Dzisiaj, 01:23
  •  

#182 Share adamkon

adamkon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty siłowe

Napisany 02 lipiec 2009 - 19:43

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Dzisiaj kupiliśmy przewracarkę morra w Nasiłowie (woj. mazowieckie - niedaleko Paprotni). Polecam handlarza. Ma wszystkiego po trochu. 15 przewracarek, 5 zagrabiarek, paszowóz, rozrzutnik pottinger, 3 kosiarki dyskowe, john deere z turem ok. 80 km, wycinaki, itp. Najważniejsze jest to że wszystko tylko umyte i nic nie malowane. Mówi, że może pomalować, jak ktoś zechce ale po obejrzeniu. spoko facet.

Wiesz może jakiego miał tego JD i w jakim stanie bo właśnie takiego szukam.

#183 Share jd3

jd3

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 17 lipiec 2009 - 07:12

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi W małopolskim:
Łapczyca kolo Bochni- nowe i uzywane
Posadza kolo krakowa- nowe i uzywane
opatkowice kolo krakowa - nowe i uzywane
Wiśniowa kolo myslenic - uzywane zachodnie
Gdów kolo krakowa- uzywane zachodnie
Brzezna kolo nowego sacza uzywane i troche nowych
Librantowa- kolo nowego sacza- uzywane ciagniki
Jordanow kolo myslenic- duzo uzywanego sprzetu
Bolechowice kolo krakowa- uzywane sprzety
Udziele dokładniejszych informacji. Pisac na PW lub GG
Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#184 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1193 postów

Napisany 17 lipiec 2009 - 08:35

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Opolskie:
-Głogówek,
-Biała,
-Prudnik,
-Mochów,
-Strzelce opolskie,
-Zwiastowice
-i inne.
Same zachodnie, wszystko z Niemiec, przeważnie Fendty i Claasy, ceny kosmiczne, ale sie idzie porzadnie pogadać, sprzedawca jest miły, można oglądac do woli. Do małopolski nigdy już nic nie pojade ogladać, bo nic kupić nie idzie, sprzedawcy są hamscy, łaske robią, że nm na plac przyjechałem, dziwnie małe przebiegi tam traktory maja, byłem u jednego gościa i nie było go to jego ojciec dał nam kluczyki i załączyliśmy stacyjke było 10200mtg, potem znowu dzwonimy do tego gościa i pytamy ile ma mtg to powiedział 7200 <_< Drugiego gościa pyytamy ile ma kombajnow to powiedział tyle, gdy przyjechaliśmy było troszke inaczej...Maszyny przeważnie z Francji gołe i wesołe <_<

#185 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6302 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 13 wrzesień 2009 - 14:48

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi hmm.
Ostatnio pojawiło się coś takiego:
NOWY MF-350!!!! TANIO !!!!!!! (715437597) - Aukcje internetowe Allegro
Nowe ciagniki MF-350 o mocy 50hp.
Ponoć sprowadzone z Brazyli tam produkowane na angielskiej licencji, maja wszystkie certyfikaty i normy unijne.
Ciekawie się robi :)
Szczególnie że jest troche o tym modelu na konedata.net i chyba lepszy jest od MF240 czy naszego 255 ze względu na skrzynię o większej liczbie biegów.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#186 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 25 grudzień 2009 - 13:31

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Witam chcialbym sie dowiedziec opinii o tej skladnicy maszyn RADMASZ -Opoczno http://www.allegro.p...ok_okazja.html, bo maja nowe i uzywane maszyny i jest nawet niedaleko , mial ktos z nią do czynienia?

#187 Share emonkey

emonkey

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 14:29

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Witam, poszukuje hurtowni części zamiennych do ciągników i kombajnów Massey Ferguson ewnetualnie John Deere, znacie jakieś adresy? Bardziej mnie interesują zamienniki niż oryginalne części. Mile widziany adres strony www lub nr telefonów.
Pozdrawiam

#188 Share Rolnik122894

Rolnik122894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Komputery, Mechanika, Elektryka iii Dziewczyny

Napisany 09 styczeń 2010 - 15:35

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Tu jest adres sklepu:
http://www.sklep-grene.pl/index.php

Chba że w twojej okolicy jest punkt grene to lepiej jechac samemu.
-U-R-S-U-S- ciągniki z duszą ...

#189 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 18:05

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi A może tech-rol będzie bliżej ciebie?;)

#190 Share emonkey

emonkey

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 21:55

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Coś najlepiej w wielkopolsce B)

Edytowany przez Matey, 16 styczeń 2010 - 17:59.
cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share mati5457

mati5457

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane.

Napisany 17 styczeń 2010 - 10:01

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi ja kupilem mtz 82 od rolnika z malego gospodarstwa i nie zaluje sprzet godny polecen tanie czesci malo awari i wiekszosc z nich mozna usunąć samemu :):)

#192 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 18 styczeń 2010 - 00:18

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Powiem tak nie zawsze cena jest najwazniejszym kryterium bo wazny jest tez stan maszyny. Ja kilka razy kupowałem we Francji i moje obserwacje pokazują ze tam są najtańsze maszyny i ciągniki.

www.agriaffaires.com

Na tym serwisie szukam sledze i wyszukuję maszyn. Ogłaszaja sie tam i serwisy i rolnicy chcący cos sprzedać. Zeby coś dobrego kupic to trzeba polować bo jak sie pojawia okazja rano to w połódnie jest juz sprzedana ale można coś trafic. Pozatym kilka razy jeżdziłem po Francji i jeżdząc drogami krajowymi nie atostradami bardzo często spotyka sie serwisy ze sprzętem nowym i używanym i mozna duzo zobaczyć i coś znaleźć za dobre pieniądze.

Przy okazji można pozwiedzać Lazurowe wybrzeże zachaczyć albo inne ciekawe miejsca.

Przywiezienie to kwestia czasu, po zakupie trzeba mieć gabaryty ciagnika lub kombajnu i szuka sie u firm spedycyjnych transportu. Za ile przywiozą taki a taki ładunek z tego miejsca i wybiera sie najtanszy transport i po całym interesie.

#193 Share Pablorolnik

Pablorolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja, Sport, Przebudowy i Udoskonalenia

Napisany 18 styczeń 2010 - 10:59

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ja ostatnio kupiłem prasę od handlarza i tura od rolnika.
Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

#194 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 21 luty 2010 - 13:54

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Polecilibyscie by mi gdzie moglbum kupic uzywny plug obrotowy 4 niezbyt drogi na lekkiej ramie bo u mnie tj.malopolska ok krakowa to wszystko holendarnie drogie a mam autko dostawcze to sobie moge przywiesc nawet 400km

#195 Share Ursus3PGT

Ursus3PGT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 21 luty 2010 - 16:15

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Stoczek Kocki koło Kocka fajne maszyny nie drogo sporo kombajnów ciągniki krajowe i zachodnie agregaty siewniki zwijki owijarki i wszystko po trochu facet super uczciwy na prawde polecam http://www.allegro.p...php?uid=6547773 ogłasza sie na allegro

#196 Share Peter07

Peter07

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 24 luty 2010 - 14:12

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Był ktoś w Kamionkach Dużych koło Torunia?Tam jest tylko jeden handlarz co ma kilka traktorów na podwórzu?Byłem tam niedawno i miał może z 10 traktorów ale wszystko stare...Czy są jeszcze inne Kamionki koło Torunia gdzie są komisy?I jeszcze mam pytanie czy są gdzieś komisy z ciągnikami w okolicy Nakła?

#197 Share tomekgeo2

tomekgeo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Trzoda chlewna,sport

Napisany 01 marzec 2010 - 06:55

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Wie ktoś może gdzie ktoś sprowadza renaulty ? Proszę o pomoc.
Najlepiej w mazowieckim.

#198 Share Romcjusz

Romcjusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 13:12

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Witam!
Słyszałem niedawno przez przypadek, że jadąc autostradą A4 od Opola przed Wrocławiem jest ogromna składnica maszyn rolniczych. Nie mogę ustalić gdzie ona jest dokładnie.
Gdyby ktoś miał jakiś namiar to proszę pisać-z góry dzięki!

#199 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 13:23

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Jeżdżę tą trasą dosyć często, lecz nie widziałem żadnej ogromnej składnicy maszyn rolniczych. W okolicach zjazdu na Brzeg albo Oławę jest przy A4 mała składnica (możliwe że się rozbudowała). Stało tam przeważnie kilka lub kilkanaście kombajnów głównie Claas oraz kilkanaście ciągników rolniczych :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share fendt070

fendt070

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 14:05

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi Ta składnica maszyn znajduje się w miejscowości Mokra.. Ale dokładnie jak tam dojechać to nie wiem:) Byłem tam kilka razy i naprawdę jest z czego wybierać ...

Dodaj odpowiedź