Kizo

Składnice/adresy internetowe z używanymi maszynami rolniczymi

Polecane posty

mtz3    0

Drodzy uzytkownicy, jesli ktos zna jakies skladnice z maszynami w wojewodztwie malopolskiem to niech pisze.


Prawda jest jak d*pa każdy siedzi na swojej.:)
Żółty jak słońce,wściekły jak pies to zapierd*la Ursus C-330M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_eorge    0

Kizo masz racje sprzętu maja sporo w Tafiłach niektóre maszyny nawet w spoko stanie ale ceny według mnie też mają deko za wyskokie!!

Mieszkam niedaleko to często tam zajeżdżam zobaczyć co tam nowego mają ;) Ale ostatnio jak byłem sporo maszyn było w polu na usługach (kukurydziane żniwa) to za dużo sobie nie obejrzałem :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

w małopolsce koło Gorlic jest francuz który ciągnie troche różnego sprętu...


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

jest jakis handlarz ciagnikow ursus zetor w chojnicach albo człuchowie

wiem ze pisze post pod postem ale to pilne

jak cos wiecie to podajcie nr telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

w płocku woj mazowieckie jest składnica maszyn starych i niwych ROLSERWIS tak sie nazywa ta firma i jeszcze jest w sierpcu to jakieś 50km od płocka woj mazowieckie ale tylko nowe maszyny ale jakość jedna z gorszych(opczywiście nie wszystkie maszyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
zbuczyn i okolice koło siedlec sprzęt w różnym stanie i ceny wmiare przystępne można trafić niezłe statki

 

W Zbuczynie jadąc na Dziewule i w prawo jest duży wybór traktorów pow. 70KM, stan różny, niektóre odnowione, prasy rolujące, kombajny, sieczkarnie do kukurydzy, itp. Chyba największa składnica w okolicy, ceny przystępne

 

Niedaleko Pogonów, zależy jak sie trafi, sprzęt raczej średni, kombajny, sieczkarnie, mniejsze ciągniki, słaby wybór

 

W Walinnie jest fajna składnica maszyn, sieczkarnie, sprzęt do zielonek, ładowarki, inne, zależy jak sie trafi, czasem są pustki. Ceny nawet przystępne, warto sie targować

 

Borki Kosy już ktoś pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam ja troche dodam z kujawsko pomorskiego 1)ostrowite koło kowalewa pomorskiego same ursusy i zetory i pare johan derre 2)kełpiny koło kowalewa pomorskiego same ursusy i zetory 3 kamionki koło torunia same ursusy i zetory 4)lulkowo koło torunia rozny towar 5)konojady koło brobnicy sprzed wmiare nowy choc i trafia sie stary od wyboru do koloru 6)http://www.jadmar.pl/index.php


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja wiem o takich handlarzach:

1) miejscowość Piotrkówek (koło Płocka, Gąbina) są maszyny z Niemiec (kupiłem od niego sieczkarnie)

2) miejscowość Gąsewo (po drugiej stronie Wisły od pitrkówka) maszyny z z Francji (kupiłem przetrząsacz) (ogłasza się na allegro link)

3) miejscowość Chlebowo (koło Lipna) (ogłasza się na allegro link)

4) miejscowość Obręb (koło Tłuchowa) Maszyny ze skandynawi (jest drogi)

 

Jeszcze nie daleko Gąsewa jest chyba dwóch handlarzy ale podobno mają sam złom (często tylko odmalowany)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21
http://www.bauland.xt.pl/ Mieszkam 6 km od tego handlarza, tata troche go zna. Gościu sprowadza maszyny i ma kilka polskich maszyn. Pług 4- skibowy miał mój kolega i go mu sprzedał. Zwóz (tam mieszka) i Gosławice (tam ma wystawione te maszyny) znajduja sie w woj. opolskim zaraz przy granicy z śląskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba najwiecej komisow z uzywanymi maszynami rolniczymi to jest na podlasiu???te ktore znam Stawiski, Kupiski,Tafily, Rebiszewo, Janowo, Kolaki i jeszcze jest ich tam kilkanascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Woj. opolskie

-Głogówek (obok szkoły)-drogi ale konkretny sprzęt

-Biała (droga na Korfantów)-ładny tani sprzęt

-Mokra (nazwisko Wilczyński)-tam jest wszystko, sprzętu pełno, trochę gractwa tez tam jest

-Zwiastowice-same konkretne maszyny ale ceny niestety też

-Mochów (maszyny w takim ogrodzie) nic specjalnego ale dużo używanych opon do maszyn

-Rostkowice (jest dwóch: Szczoda i Tomala) powoli schodzą z handlowania ale jeszcze fajne sztuki mają

-Strzelce Opolskie "Claspol"-sprowadza kombajny i sieczkarnie claasa - www.claspol.pl

-Otmice (naprzeciw szkoły) trochę mało sprzętu ale konkretny

-Pogórze ( nazwisko Kołek i Wistuba) - fajne sprzęty i dużo

-Poręba (nazwisko Pisarski) sporo sprzętu w dobrym stanie

-Broieniec Polski (nazwisko Hoppe) ceni sobie ale sprzęt jest ok.

 

To tyle co pamiętam na szybkiego. Jak by ktoś chciał numer to służę pomocą.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obikey    0

Witam,

zastanawiam się, skąd statystyczny polski rolnik kupuje używane maszyny? Chodzi mi głównie o to, czy od :

1. innych rolników w Polsce;

2. sprzedawców importujących maszyny z zagranicy;

3. wyjeżdża sam po maszyny za granicę?

 

Zastanawiam się także , czy znacie adresy, bądź namiary jakichś ciekawych punktów/ sprzedawców/ giełd używanych maszyn za granicą? Np. w Niemczech, Francji, UK?

 

 

P. S . Przez pomyłkę wstawiłem post w niewłaściwej kategorii. Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu i przepraszam za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja w Niemczech kupilem:

-teraz NH TM175

-Lamborghini Racing 195

-Rauch opryskiwacz 2300 l

-dwa plugi

-Claas Dominator 76

-waly Cambella dwa.

Wedlug mnie to oplaca sie jechac np.do Niemiec. Tak jak widac te maszyny kupilem za granica. W Polsce tez oczywiscie kupowalem ale to wszystkie nowy i moze ze dwie lub trzy maszyny uzywane. Jak chcesz cos kupic to jedziesz z handlarzem i on cie wozi po punktach gdzie moze byc jakis ciekawy sprzet a ty pozniej wybierasz i kupujesz.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

My to najczęściej kupujemy od innych rolników w Polsce;

 

Za 18tys. dobry można kupić ciągnik z zagranicy???


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

18 tys to jest malo. Muszisz doliczyc za sam transport ile a to zalezy od kilometrow. Handlarz tez chce zarobic. Najczesciej chca od maszyny 1 tys euro. Mozna jechac ale trudno bedzie znalzc ciagnik za taka cene. Jakbys mial 40-50 tys to juz szybciej.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Ja bym z chęcią sobie podskoczył na zachód po jakieś maszyny niestety lokalizacja sprawia że mi się prawdę mówiąc nie opłaca, bo do samego Poznania mam prawie 500km a co za tym idzie koszt transportu dosyć dużo podnosi cenę ewentualnie tańszej maszyny zakupionej u sąsiadów zza granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

ja kupuje od rolników lub od znajomego handlarza... Bo od tych nie znajomych to mają szroty i ceny kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj