Skocz do zawartości

Zdjęcie

power shift valtra 8550

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zyga100

zyga100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 sierpień 2017 - 20:49

power shift valtra 8550

Witam

Mam problem w valtraku 8550 hi tech, problem dotyczy półbiegów. Zdarzyło sie to podczas jazdy a mianowicie jechałem na biegach szosowych na czwórce i na trzecim powershifcie nagle zgasła lampka sygnalizująca półbieg, który był  załączony i ciągnik stanął po chwili lampka od pierwszego półbiegu zaczęła migać jakies 15 sekund i samo przełączyło na drugi półbieg i nie można teraz przełączyć na 1 ani 3. po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu miga lampka od 1 półbiegu i za około 15 sek załącza sie drugi bez mozliwości przełączenia i chodzi tylko na 2. po odpaleniu w czasie tych 15 sekund daje się przełaczać normalnie półbiegi lecz tylko kontrolki od półbiegów się przełaczają a i tak ciągle załączony jest drugi. Miał ktoś może podobny problem? pozdrawiam i czekam na odp

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
power shift valtra 8550 Dzisiaj, 23:15
  •  

#2 Share Kondzioo1234

Kondzioo1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 sierpień 2017 - 21:45

power shift valtra 8550 Ja miałem coś takiego w casie 5150 tylko mi wyskakiwal błąd i traktor nie jechał po paru sekundach kontrolka gasla i jechał od nowa o to robił czujnik polbiegu więc zobacz sobie może któryś z 4 czujników padł;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1600 postów

Napisany 06 sierpień 2017 - 22:04

power shift valtra 8550 Albo cewka od któregoś polbiefu. Mi padla od 3 xiego to jak się rozgrzala to wylaczala calkowicie jazde z tym ze u mnie jest rewers eh. Nowa cewka ok 350 zl