Piasek186

Brak temperatury oleju

Polecane posty

Piasek186    1

Witam. Poczytalem troche na forum jednak nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie i zakladam nowy temat.
Mianowicie w moim bizonie nie pokazuje w ogole temp oleju, co jest dla mnie dziwne, bo do konca zeszlego sezonu wszystko dzialalo. W tym od samego poczatku nie chodzi. Podmienialem czujniki ten gorny i dolny dla pewnosci i nie ma roznicy. Chociaz nie jestem na 100 pewny czy ten gornu jest od temp ?? Dolny ten mniejszy jest od zaniku cisnienia ? Zamowilem jeszcze wskaznik . Moze to sprobuje, ale nie widze duzych nadzieji . Ktos mial taki problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jeśli wskaźnik dobry i czujnik też to wina może leżeć już tylko po stronie kabli bądź braku masy/zasilania gdzieś. Innych opcji po prostu nie ma.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120    0

Hej 
Czujnik temperatury oleju znajduje się na dole w misce olejowej od strony zbiornika ziarna, sprawdź czy kabel się nie odłączył, albo czujnik nie rozleciał. Od strony alternatora masz czujnik zaniku ciśnienia- ten mniejszy oraz czujnik wskazania ciśnienia- ten większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piasek186
      Witam. Poczytalem troche na forum jednak nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie i zakladam nowy temat.
      Mianowicie w moim bizonie nie pokazuje w ogole temp oleju, co jest dla mnie dziwne, bo do konca zeszlego sezonu wszystko dzialalo. W tym od samego poczatku nie chodzi. Podmienialem czujniki ten gorny i dolny dla pewnosci i nie ma roznicy. Chociaz nie jestem na 100 pewny czy ten gornu jest od temp ?? Dolny ten mniejszy jest od zaniku cisnienia ? Zamowilem jeszcze wskaznik . Moze to sprobuje, ale nie widze duzych nadzieji . Ktos mial taki problem ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj