Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer200011
      Cześć mam zamiar kupić  Prasę rolującą Deutz Fahr GP220  i chciałbym wiedzieć czy jest awaryjna , czy dobrze ubija bele i czy części są dostępne itp... wszystko co o niej wiecie  mam na oku tą : http://olx.pl/oferta...html#9dc771ea37 prasa będzie pracować przy zetorze 7245 więc myślę że powinna dobrze ubić a belę mam zamiar układać ursusem c330 ale nie wiem czy da radę proszę o odpisanie z góry dzięki   
      Odpowiedz Raportuj    
    • Przez restrukturyzacja2016
      Witam. Moje pytanie jest bardzo obszerne, dlatego proszę odpowiadać w więcej niż jednym zdaniu. Więc, chodzi dokładnie o wymieniony wyżej model prasy rolującej. Zamierzam właśnie taki sprzęt zakupić i w związku z tym, nasuwa mi się kilka istotnych pytań. Czy ogólnie POLECACIE tą prasę rolującą? Mam traktor c-360 i c-360 3P. Czy przy typowej "sześćdziesiątce" (ursus) ta prasa będzie swobodnie pracowała? Czy sprzęt będzie dobrze zbijał balot? Dodam, że prasa jest na SZNUREK. Czy właśnie bele owinięte sznurkiem z tej prasy się nie rozsypują, czyli nie są fatalnej jakości, np. pod względem ścisku i jednolitości balota? Czy nie wypadają "KLUSKI" zamiast porządnych zbitych bel? Czy to prawda o jakiejś blokadzie hydraulicznej (zamki, haki), że bela wyskakuje przedwcześnie? O co w ogóle z tym chodzi?Wady i zalety tej prasy.
       
      Pozdrawiam, w oczekiwaniu na odpowiedzi.
      PS. Wiem, że był już taki temat...
    • Przez kruczek14
      Witam
      Mam problem z przednim mostem w swoim zetorku, gdy zalacze naped to jadac do przodu na prostuch kolach jest ok, ale gdy skrece zaczyna szelescic, ciezko opisac ten dzwiek, i jest jeszcze jeden problem bo jak wrzuce wsteczny tez na wlaczonym napedzie to jak zaczne jechac do tylu to cos tak strzeli delikatnie, tak jak by chyba z przystawki od napedu co pod skrzynia jest, ale reki uciac nie dam, i nie wiem co sie z nim dzieje. Pomozcie problem tylko na zalaczonym napexzie
    • Przez wini
      Witam. Mam taki problem. Zaczęło się od dziwnego hałasu, prawdopodobnie z przedniego mostu. Postanowiłem sprawdzić działanie blokady przedniego mostu. W instrukcji napisane jest, aby podnieść przód do góry, włączyć napęd i bieg. Jedno koło zablokować i trzymając kręcić drugim do tyłu,i spróbować zakręcić nim do przodu.(powinno sie zablokowac). Po podniesieniu ciągnika, jednym kołem mogę nieprzerwanie kręcić do przodu,drugie w tym casie kręci się do tylu, a wal napędowy stoi w miejscu. I tu pytanie co mogło się stać, bo chyba tak nie powinno się dziać?
    • Przez Kamilc360pL
      Witam postanowiliśmy zmienić prasę w gospodarstwie tylko nie wiem jaką lepiej Polską czy zachodnią.Za polskimi przemawia dostęp do części a za zachodnimi trwałość. Zastanawiam się nad Unią df1.8d albo spipmą pz136 a z zachodnich nie wiem ważne aby prasa miała siatkę retor i noże Proszę o pomoc z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj