Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam . Mam taki problem pali mi bezpiecznik od kierunkowskazów. Prawy kierunek działa a włączę lewy i bum po bezpieczniku. Awaryjne też jak włączę to wypali. Miał ktoś może podobny problem. Ciągnik nh Ts 90. Wysztlo działało i nagle przestało. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186

zazwyczaj właśnie tak jest że działa aż się w końcu zepsuje i trafiamy wtedy tu z takim tematem ;) a poważnie to musisz mieć gdzieś przebicie na kablu od lewego kierunkowskazu jeśli się da to np odłączyłbym zasilanie do przedniego lub tylnego lewego kier. i już byś wiedział trochę więcej poprostu metodą wykluczenia odłączysz zasilanie na przednią lampę kier. przestanie palić to wiesz że gdzieś na tym dojściu masz zwarcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pWnedMTZ    68

Sprawdź żarówkę, na niej może być zwarcie. Teraz jest to bardzo częste patrząc na jakość nowych żarówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odlaczalem masę i prąd od lamp i pali. Może być wina przerywacza? Bo jak woze nowy bezpiecznik to tak dziwnie brzęczy prxerprzerywacz . A da się to może na spróbowania bo jakoś ominąć?
Odlaczalem masę i prąd od lamp i pali. Może być wina przerywacza? Bo jak woze nowy bezpiecznik to tak dziwnie brzęczy prxerprzerywacz . A da się to może na spróbowania bo jakoś ominąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektryk12    0

 powkładaj żarówki   i  masę      a późnej  podłączaj    wiązka  jednej  kostki  do lampy     lub  przełącznik  ma zwarcie   ..............?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


    • Przez Wojciech15
      Witam forumowiczów, czy ktoś z was orientuje się, czy jest możliwa regeneracja elektrozaworu do opryskiwacza? Elektrozawór marki TeeJet 460BEC Manifold (załączony na zdjęciu). Jeśli jest taka możliwość, to czy ktoś z was kojarzy może w obrębie województwa opolskiego / dolnośląskiego kogo zajmującego się takimi regeneracjami? Z góry dziękuję za odpowiedzi 

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam,
       
      Panowie powiedzcie mi ile placiliscie lub ile bierzecie za wymiane instalacji elektrycznej do np C360 i Bizon i ile wam to zajmuje? Mowimy oczywiscie o polozeniu nowej instalacji zrobionej z linek a nie o gotowym szmelcu. Cena oczywiscie robocizny bo mam do zrobienia troche sprzetu bo sam sie nie wyrobie a musze wykalkulowac ile szykowac $$$
       
      Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam.
      Obecnie rewers jest mechaniczny na linkę i pytanie czy da się jakoś przerobić żeby podłączyć elektryczny siłownik przy skrzyni biegów. Tak żeby zmieniał on kierunek jazdy oczywiście sprzęgło trzeba nacisnąć ale żeby nacisnąć guzik i się zmieni kierunek jazdy? Czy może jakieś inne rozwiązanie było by lepsze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj