Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bioasekuracja

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Tomkon91

Tomkon91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 13:32

Bioasekuracja

Witam, zakładam nowy wątek związany bezpośrednio ze "świeżą aktualizacją" planu bioasekuracji na terenach zagrożonych ASF. Proszę o Wasze opinie, zapytania, sugestie etc. Pozwólcie że pierwszy zadam pytanie - co myślicie o "podwójnym płocie" budynków w systemie otwartym, i jak w ogóle ustawa widzi termin "wolny system" (jakieś konkretne wytyczne)?  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bioasekuracja Dzisiaj, 14:21
  •  

#2 Share deere2140

deere2140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 29 lipiec 2017 - 00:04

Bioasekuracja

Moim zdaniem , ta bioasekuracja ma na celu zniszczenie małych producentów trzody , dla których grodzenie czy jakieś inne bezsensowne wytyczne im się nie opłacają, po prostu lepiej skasowac tą maciore czy dwie niż ładować się w koszty. Wschód Polski , lubelszczyzna , podlasie  było w zasadzie jeszcze jest to zagłębie trzody chlewnej , lecz to już długo nie potrwa . Sytuacja jest tragiczna tyle powiem . Sam hoduję świnie więc wiem , ale co będzie dalej , za co spłacać kredyty ?, nóż się w kieszeni otwiera. 

Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share sadek9

sadek9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 29 lipiec 2017 - 02:05

Bioasekuracja a najlepsze jest to że np wywoziłem kontenery z wieprzowiną z całej Polski na eksport głównie Hongkong Wietnam i inni odbiorcy to na dokumentach często nawet jednej sztuki polskiej nie było tylko Czechy Słowacja, Niemcy, Holandia i inne ościenne