Skocz do zawartości

Zdjęcie

MTZ 82 pomocy,chcę się pozbyć regulatora siłowego(5 otworów) spod siedzenia

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KrzychuMTZ

KrzychuMTZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 lipiec 2017 - 19:29

Witam

Mam problem z regulatorem siłowym pod siedzeniem mtz 82 regulator na 5 otworów (ten z tym cyklem mieszanym coś takiego.

Bez owijania w bawełnę,mam już dość tego regulatora 2 razy uszczelniany i dalej leje, moje pytanie brzmi czy da się go wywalić,a jeśli tak to jak to potem połączyć wszystko  żeby wszystko działało.

Z góry dziękuję wszystkim z pomoc.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Belarus 572 MTZ 82 4x4 Prywatnie Stan Idealny Rejestracja PL/OC Pneumatyka

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki MTZ - Belarus
  • 28500.00 PLN
  • 13 lis 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MTZ 82 pomocy,chcę się pozbyć regulatora siłowego(5 otworów) spod siedzenia Dzisiaj, 16:37
  •  

#2 Share Landfarmer

Landfarmer

Pan Rolnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 1663 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 23 lipiec 2017 - 22:59

Pozbądź się obu regulatorów daj rozdzielacz z sekcją pływającą i już. Co do połączenia to z pompy zasilanie na zasilanie rozdzielacza powrót z rozdzielacza do zbiornika i gotowe, pozostaje jeszcze temat cienkiego przewodu do powrotu który wychodzi z rozdzielacza jego też wepnij w powrót

Szef wszystkich szefów  ;)

#3 Share KrzychuMTZ

KrzychuMTZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 19:42

Ja chcę się pozbyć tylko tego  regulatora spod siedzenia :D ten pod kierownicą rozdzielacz chce zostawić :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MTZ 82 pomocy,chcę się pozbyć regulatora siłowego(5 otworów) spod siedzenia Dzisiaj, 16:37
  •  

#4 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1062 postów
  • Zainteresowania:motocykle, alkohole domowe :) majsterkowanie, muzyka, film

Napisany 25 lipiec 2017 - 05:18

A pod kierownicą masz tylko rozdzielacz czy jeszcze wzmacniacz hydrauliczny? Wystaje z tapicerki takie czarne pokrętło? Jeśli masz to tego też musisz się tego pozbyć.

Wywalasz regulator spod siedzenia i wszystkie rurki co są podłączone do niego czyli te co idą do przodu pod kierownicę oraz do siłownika.

Ze skrajnych otworów po lewej stronie rozdzielacza (są tam podłączone dwie rurki idące do regulatora które wyrzucisz) dajesz węże do siłownika. Gdzieś na wężu z dolnego otworu załóż zawór dławiący zwrotny regulowany tak jak na zdjęciu w mojej galerii co Ci podesłałem w innym temacie. Nie musi to być w tym samym miejscu bo np znajomy ma wstawiony pod siedzeniem. 

Po odkręceniu rurki od pompy do regulatora musisz zaślepić otwór przy trójniku.

Po odkręceniu powrotu z regulatora też musisz przerobić powrót z rozdzielacza dołączając tam tą cienką rurkę wychodzącą z prawej strony rozdzielacza. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share KrzychuMTZ

KrzychuMTZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 25 lipiec 2017 - 13:47

MTZ 82 pomocy,chcę się pozbyć regulatora siłowego(5 otworów) spod siedzenia pod kierownica mam sam rozdzielacz tylko tyle bez tego wzmacniacza

Dodaj odpowiedź