Fond

Sprzęgło - zrywające się nity

Polecane posty

Fond    0

Witam,
Posiadam Ursus 5314, dwa razy do roku zrywa nity w sprzęgle drugiego stopnia. Nawet w trakcie koszenia rotacyjną. Jaka może być przyczyna?
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Sprzęgło masz dobrze wyregulowane? Wałek nie jest wyrobiony jak zakładasz tarczę na frez?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Wg. mnie to najprawdopodobniej coś za sprzęgłem. Nie masz innych niepokojących objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja nie twierdzę że nie jest tak jak mówisz, ale często winą ścinania się nitów jest właśnie owy luz. Dlatego od tego bym zaczął.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrekk1989
      Tak jak w temacie, jaki ciągnik polecacie? Oczywiście używany.dodamże ma to być ciągnik główny bo narazie mam tylko c-360
    • Przez DAMIAN8
      czy ma ktoś namiary na sklep z częściami do ursusa który wysyła części potrzebna mi jest obudowa podłogi jak w linku tylko jeszcze do tego drugom część http://archiwumallegro.pl/ursus_4512451453125314-1429042711.html
    • Przez masseyf12
      Witam wszystkich i prosze o diagnoze mojego problemu:
      ostatnio robilem remont generalny silnika ursusa 5314 4tys mtg (sytuacja mnie do tego zmusila,a dokladnie wypadek drogowy) po remoncie slychac lakkie stuki w silniku. Dalem nowy blok,tuleje,pierscienie, panweki zostaly stare- nie byly jesze zuzyte, wal ten sam, glowica zregenerowana, nowe wtryski. Z silnika dochodza lekkie stuki, co moze byc przyczyna zregenerowana glowica ? Wspomne ze ciagnik mi dwa razy zgasl podczas jazdy, a nastepnie odpalil bez problemu i dzialal dalej. Co moze byc przyczyna?Nie dotarty silnik?Prosze o odpowiedz.
    • Przez ursus-5314
      Witam. Poszukuje właśnie agregatu ścierniskowego. Ciągnik jest z turbiną i ma ok. 80km. Budżet jakim dysponuje to 4.5-5.5 tyś. Niewiem jaki wybrać, jaki szerki na gęsiostopach czy na prostych łapach. Prosze o pomoc.
    • Przez masseyf12
      Witam, mam w swoim ursusie 5314. Otóż po wciśnięciu pedału hamulca nie hamuje mi przyczepa. ( jak zaciągnę ręczny to nie ma problemu- przyczepa normalnie zahamuje). Wie ktoś co może być przyczyną?Proszę o szybką pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj