xXPioter99Xx

Jaka ładowarka do 60 tysięcy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
xXPioter99Xx    20

Witam , planuję kupno ładowarki teleskopowej do 60 tysięcy złotych. Ładowarka pracowała by w gospodarstwie z bydłem opasowym (zbiór bel około 1000 rocznie ładowanie obornika, załadunek nawozów itp) Na co zwracać uwagę przy kupnie? Czy za te pieniądze da się kupić coś rozsądnego? Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

a ile masz dokładnie opasów ? bo sądząc po 1000 rocznie balotach to nie dużo ? Może lepszy był by dla ciebie ciągnik z turem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xXPioter99Xx    20

Wystąpił błąd , miało być 2 tysiące , 75 sztuk łącznie jest

Edytowano przez xXPioter99Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

Przedewszystkim :

-stan silnika jak pracuję na zimno i ciepło :D 

- przekładnia

-hydraulika ( słyszałem jak w miejscowosci obok kupili ładowarkę miała 2 lata tylko i na pusto podnosiła jak wbili widły w bele słomy to belki nie chciała podnieść a naprawa słono kosztuje  )

- czy są wycieki , nieszczelności i itp.

oraz ogólny stan techniczny  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

z clasem to cięzko mi powiedziec a z manitou to 730 jak się trafi to idealna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk11    8

ja mam Sanderson 624 mechaniczna.Dalem rok temu za nią z dostawą do domu 34 tyś zł. Szukałem tez droższej ale ladowarki do pewnej kwoty to są zmęczone złomy. W moją włożyłem 5tys zł śmiga aż miło(praca przy bydle, wozenie słomy, siana,siano kiszonki, kuku).Chociaż teraz przydałaby się klima.
W okolicy mają ladowarki hydrostaty za100tys.i więcej ale roboty nic szybciej nie robią. Ogólnie trzeba dużo pojeździć po handlarzach żeby za tę kasę kupić w db stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Hydrostat do gospodarstwa sie nie nadaje no chyba ze ktos kubi naprawe hydromotorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

gówno prawda. ja mam teleskopowego Atlasa z 97roku .kreci naprawdę tysiące godzin. i chodzi aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzio10541    0

Dołączę się do temat: ja też przymierzam się do zakupu ładowarki ale dopiero zimą lecz prawdopodobnie będzie to jcb gdyż rozmawiałem z gościem który ma trochę o tym pojęcia i proponuje mi tą markę ze względu na koszt części zamiennych i duży dostęp do części używanych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaseBizon    9

Jakoś ladowarki Bobcat robią tylko na hydrostacie i nie wygląda na to żeby mieli to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj