Krzychu814

Renault Ares 616 - od czego ten przycisk?

Polecane posty

Krzychu814    0

Witam!

Orientuje się ktoś od czego może być przycisk zaznaczony na zdjęciu?

za odpowiedź z góry dziękuję ;)

Pozdrawiam!

 

post-155660-0-73866800-1500198160_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Kurde, było już gdzieś o tym przycisku. Jak dobrze kojarze to jest do automatycznego zrzucania półbiegów, tzn jak jedziesz i ciągnik zaczyna spadać z obrotów, to sam redukuje półbiegi, tylko nie wiem czy to samo robi też w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

Włącznik umożliwia włączenie lub wyłączenie automatycznej funkcji QUADRISHIFT czyli  włącza bieg z momentem obrotowym, najbardziej odpowiedni dla prędkości jazdy podczas mechanicznej zmiany biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzychu814    0

ta funkcja trochę dziwnie działa ponieważ gdy jadę 1,2 lub innym biegiem oraz np.3 półbiegiem w momencie redukowania na wyższy bieg, automatycznie zrzuca na 2 półbieg ;/ więc kiedy można zastosować tę funkcję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

a powiedzcie mi, czy majac starszy model reni 640 moc 140KM. Majac ehr tce10 czy w razie jakby mi szwankowal moge zmiwnic na taki jak tutaj?


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186

nie wiem jak w renacie ale np w arionie z CIS tym przyciskiem włącza się automatyczną zmianę biegów a w komputerze programujesz przy jakich obrotach ma zrzucić bieg a przy jakich ma wrzucić wyższy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroTuning    7

a powiedzcie mi, czy majac starszy model reni 640 moc 140KM. Majac ehr tce10 czy w razie jakby mi szwankowal moge zmiwnic na taki jak tutaj?

 

Nie. To jest kompletny komputer ehr. Przy każdym uruchomieniu ciągnika ehr sprawdza wszystkie czujniki położenia i uciągu, przełączniki (na błotnikach, które są rezystorami). Jeśli coś się nie zgadza to łapie błąd. Musiałbyś mieć to samo, identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj