Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cenzura normy spalin

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Sadownikx2

Sadownikx2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 16 lipiec 2017 - 14:33

Cenzura normy spalin Lukasz222 i takie myślenie prowadzi do tego,że w polsce nie ma nic polskiego.
Sprzedajmy wszystko i kupujmy zachodnie traktory,niemiecką wieprzowinę,holenderskie mleko,francuską wołowine a sami płaczmy bo rolnictwo w polsce będzie nieopłacalne.

A propo rewersu EH to tak ciężko nacisnąć to sprżegło lenie.
To dlaczego stare urususy mają wiencej siłu od tego zachodniego złomu.
Mój landini staje tam gdzie urus 2812 przejedzie bez problemu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cenzura normy spalin Dzisiaj, 21:11
  •  

#22 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1944 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla bydła mięsnego

Napisany 16 lipiec 2017 - 15:03

Cenzura normy spalin

Zapędzasz się we własne ubzduranie, mnie tam mało interesuje gdzie jest coś wyprodukowane, ma spełniać moje wymagania przede wszystkim. A polskich maszyn, także nowych, mam u siebie więcej niż niejeden napominający na lewo i prawo o patriotyzmie gospodarczym.

Ile przepracowałeś na starych Ursusach? Nie licz tego MFa z naklejką Ursusa. Ile różnych modeli serwisowałeś? Ursusy były niedopracowane, na wymogi dzisiejszych maszyn są zwyczajnie niewystarczające, chcesz z tym walczyć to próbuj, ale to z narzędziami w ręku a nie klawiaturą pod palcami, bo tu trzeba fabrykę poprawiać. I nie, nie mają więcej siły tylko czasem lepszy uciąg jeśli porównywać ciągniki do +/- 100KM, ze względu na masę, ale przy wyższych mocach to Ursusy i Zetory prędzej chłodnicę roztopią niż dorównają nowym w efektywności. Co do tego twego osławionego Landini, patrząc już na samo zdjęcie to widać, że to typowy sadownik, którego chcesz porównywać do zwykłego ciągnika rolniczego. Różnica 16KM, ale pojemność silnika 2812 ma o 0,5l większą a masę z obciążnikami ponad tonę więcej, to czego Ty chcesz?

Co do rewersu - po jakim polu jeździsz w normalnej pracy 30km/h czy to do przodu czy do tyłu? I od kiedy do maszyny podjeżdża się z taką prędkością? Wymyślasz i udziwniasz żeby coś udowodnić. Jak mi sie rewers EH zepsuje, to się go naprawi, czy to przez serwis, czy przez prywatny zakład, za ten czas co dobrze skalibrowany rewers będzie zmieniał mi kierunek jazdy precyzyjnie zmieniając przełożenie i sterując sprzęgłem, to w mechanicznym sprzęgle kilka razy zmieniałbym tarcze sprzęgłowe i trafiłyby się pewnie ze 2 remonty kapitalne sprzęgła, plus grzebanie w skrzyni z przesuwkami biegu wstecznego i do przodu. Zamiast siedzieć na warsztacie i rozpoławiać ciągnik, robię robote za 3 ludzi na starych sprzętach, bez zgrzytów i szarpnięć.
Pytania czy ciężko jest nacisnąć sprzęgło zamiat użyć rewersu nawet nie skomentuję, bo ręce opadają

#23 Share Sadownikx2

Sadownikx2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 16 lipiec 2017 - 15:08

Cenzura normy spalin Po rżysku z przyczepą.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1944 postów

Napisany 16 lipiec 2017 - 15:12

Cenzura normy spalin

Oczywiście, z dwuosiową do tyłu :lol:

#25 Share Sadownikx2

Sadownikx2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 16 lipiec 2017 - 15:22

Cenzura normy spalin To przodu tyłem to sie podjeźdza.
W czym problem?
Skoro sadowniczy to powinno nim dać się wykosić trawe a kosząc nim trawe rozdrabniaczem można poćwiczyć wymowę słów niecenzuralnych.

Edytowany przez Sadownikx2, 16 lipiec 2017 - 15:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Sadownikx2

Sadownikx2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 16 lipiec 2017 - 16:07

Cenzura normy spalin A poco ty gospodarzysz skoro twoje produkty mogą nie spełniać wymagań większości lepsze przecierz z zachodu.

#27 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1944 postów

Napisany 16 lipiec 2017 - 17:44

Cenzura normy spalin

Chłopie ile ty masz lat? 12? Jak komuś nie będą moje produkty pasować to ich nie kupi, life is brutal, pogódź sie z tym.

Chciałeś jeździć do tyłu 30km/h, pytam po co to mówisz że z przyczepą. Więc po co teraz kręcisz?

2 miesiące temu ten Landini był przecież taki super jak go chwaliłeś. Jak twierdzisz że za słaby, to masz od czegoś gwarancję. Od skowytu na Internetach serwis cie nie znajdzie

#28 Share Sadownikx2

Sadownikx2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 16 lipiec 2017 - 18:02

Cenzura normy spalin Super jak rzadka trawa,już po gwarancji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Sadownikx2

Sadownikx2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 17 lipiec 2017 - 18:00

Cenzura normy spalin Jazda do tyłu na najszybszym biegu jest potrzebna do cofania w sadzie pod przyczepę,przyczepa w połowie sadu i z końca sadu należy cofać bo nie ma możliwości nawrotu.
Więc.

Dodaj odpowiedź