johniy861

Sprzedam wał gumowy 3m

Polecane posty

MarekUA    968

kolego sprzedałeś wał pozdrawiam

 


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MichalP
      witajcie.
      Biorę powoli się  do   remontu   mojej 3p, ale mam jeden dylemat. Wszystko ładni się  po zewnątrz po odkręcało a stanąłem na kole pasowym przykręconym do wału korbowego. Jaki tam jest  gwint?  Prawo czy lewo obrotowy ?
    • Przez aezakmi666
      Witam konstruował ktoś z was wał oponowy posiewny z opon ?  Mam pomysła wykorzystać kilka jednakowych felg z oponami skręcać od środka do zewnątrz śrubami utwardzanymi na końcu dać jakieś piasty samochodowe wspawać to w ramkę żeby można było to dociążyć wał miał by służyć do wałowania posiewnego konstrukcja pod c360 więc raczej ciągana nie podnoszona ,zdało by się powyżej 3 metrów ale trzeba kombinować z rozkładaniem czekam na wasze sugestie , 
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez ZSRCKP
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej stosowania kwalifikowanego materiału siewnego.
      Ankieta jest anonimowa, wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej.
      Dziękuję
       
      https://goo.gl/forms/vGFaEEHuVLP8gGzB3
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupiłem goły wał packera z myślą o montażu w talerzowce 3.15m. Potrzebuje jakieś ciekawe fotki jak sprytnie zamontować taki wał. Może ktoś samemu też coś takiego robił?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj