Gość

New Holland T7. 230

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam otóż podczepiłem swojego nh do ify i chciałem nia wykiprować była ona pusta.Po podniesieniu wszystko elegancko wyłaczylem traktor wysiadłem i patrze olej wylewa sie z tego zbiorniczka nawet sporo zleciało! wylalem z zbiornika olej i wsadzilem go i tam zleciało jeszcze trochę.Potem zeby zobaczyc to podlaczylem do innego szybkozłaczą i było to samo nawet jak sa wszystkie szybkozłacza te rurki co spływa olej to nieszczelnie zalozone byly tzn olej tez tam lecial powoli.W czym to jest problem?Wymienic szybkozłacze?A moze zle wajche zostawilem. Podłacząłem do górnych bo sa 2 na jeden kolor.1 kolor jest podlaczony wezem do przedniego tuza. 

Przepraszam za błedy i z góry dziekuje za pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A w jakiej pozycji powinna ona sie znajdować bo zostawiam na środku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek_L    0

dokladnie gniazda samce w przyczepie cos nie tak ,albo masz pecha i gniazda w ciągniku padły tez tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez Adriane77
      Czemu biegi w skrzyni electro command 7,11 tak mocno duszą silnik przy zmianie to normalne czy kalibracja pomoże new Holland t6010delta
    • Przez Dawid07
      Mam pytanie czy wiecie może jak skalibrowac skrzynie w new holland t6080 range command
    • Przez WiktorPoli20
      Szanowni Państwo,

      Jak uważacie dokładając poniżej przedstawioną klawiaturę do ciągnika, wymagane będzie podłączenie komputera i wgranie jej do systemu czy wystarczy podłączyć kostki i na tym mały wyświetlaczu na zegarach wyświetlać się już będą jakieś informacje np. ciśnienie oleju, poziom ładowania, wgranie szerokości roboczej maszyny i zrobiony areał itp. Ciągnik to New Holland T7.165S 2019r.
      Zdjęcie zapożyczone z strony: https://www.tractorpartsasap.com/new-holland-47130163-48140573-used-405639.html.

    • Przez mario989
      Czy ktoś mógłby podpowiedzieć do czego służą zaznaczone na zdjęciu przyciski w New Hollandzie tvt 155? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj