klauss

Unia DF 18 v Eco nie ucinany sznurek

Polecane posty

klauss    0

 Witam mam problem z owijaniem sznurkiem. co jakieś 6 bel sznurek owija bele 2 lub 3 cykle bo patrząc od przodu prasy sznurek na lewym ramieniu nie jest ucinany. Pewnie to kwestia regulacji ale nie wiem jak to zrobic.Był serwis i nic nie zdziałał. Prosze o pomoc bo zniwa za pasem. Pozdrawiam

Edytowano przez klauss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i najgorzej jest to że był serwis i nic nie zrobili no porażka jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Skoro serwis był i nic nie zrobił to oczekujesz od nas pomocy? Kijowy serwis niech przyjada jeszcze raz i tak do skutku Albo wezwij inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klauss    0

Dzięki za pomoc takie kszanienie mi nie potrzebne. jak nie macie nic interesującego do powiedzenia to usuncie konto na agrofoto.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pWnedMTZ    68

Kolego, jeśli problem nadal nie rozwiązany to spróbuj metodą prób i błędów sam wyregulować nóż, miałem podobny problem w 1.8 v, nóż jest bodajże przykręcony na 2 śruby (chyba) i musisz go lekko wysunąć (bo nie ucina więc za mało jest wysunięty i gdy nóż się zbliża to poprostu mija się ze sznurkiem ). Moze chociaż troszkę pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adamn999
      witam ostatnio podczas podnoszenia podbieracza po chwili podbieracz sam opada i jednocześnie delikatnie podnosi się klapa podejrzewam że zaciął się ten elektrozawór ewentualnie coś nie tak z cewką, rozbierał ktoś to?

    • Przez pawel9596
      Witam,
      Prośba o wysłanie zdjęcia mechanizmu wiązania siatką unia df.

    • Przez Gustawek
      Siemanko forumowicze, mam mały problem z prasą Unii, a w zasadzie pytanko. Od kilkunastu bel wstecz nóż ma problem z cięciem siatki. Na nim czysto, półksiężyc chodzi, siłownik również, ale sam mechanizm noża lekko przywieszony. Prasa u mnie od 5 lat. Czy możliwe by sprężyna naciągająca nóż sie rozciągnęła i należy ją napiąć? Ktoś już był na tym etapie?
       
    • Przez darkowe1
      Witam prasa nie odcina siatki . Siłownik i ten trapez pracuja prawidłowo jednak w momencie uderzenia noża siada lekko hamuje i znowu zaczyna owijać 
    • Przez johny
      Witam jakie są wasze opinie na temat tych pras - DF 120 1.5 i DF 120 1.8 i czy nadają sie do słomy ??
       
       
       
      dzis oglądałem to prase u dealera nawet mi sie spodobała konkretnie 120 1,5D nawet nawet
       
      Pozdrawiam Johny102
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj