FarmerzMalopolski

głośnik 3w do c360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Sprawa wygląda tak,mam kabinę naglaka ta bez blotnikow i nie ma tam miejsca Na radio,a cholernie nie podoba mi się tak wsadzić to radio żeby te kable zwisaly do tych głośników i miałem taki pomysł żeby po prostu kupić sobie głośnik bluetooth o mocy 3w i włączać muzykę położyć go w jakims miejscu wyciągać kiedy się chce pytanie czy ten glosniczek będzie dawał radę? czy raczej kupić coś mocniejszego? wiem że będziecie pisać że i tak mi ma sensu do tego ciągnika radio zakładać ale po prosty pracuje się w nim cały dzień idla rozgrywki posłuchać kilka piosenek z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest kombinowanie? zero kabli zero niczego mamm małą skrxynke wkładam do niej glosniczek włączam bluetooth w telefonie i wlaczacm muzyke tylko jaka moc tego glosnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hi , hi - dzisiaj (autentycznie) będąc w polu - usłyszałem muzykę , a później patrzę , a to gościo 30-stką jedzie . Ciekawe - Ja lepiej słyszałem co tam grało , czy On ? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

ja spotkałem się z przypadkiem takim że radio było zamontowane w skrzynce która znajdowała się na masce za kierownicą miejsca masz dużo a dojście do kabli marzenie można jakoś upiac fajnie a jak nie to zrób na górze skrzynkę na radio a kable daj słupkami ja tak zrobiłem światła halogeny w c-330 i włączanie koguta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Radia posłuchasz na postoju , podczas pracy zapomnij chyba że przy owijarce jak chodzi na wolnych obr i zwolnice nie wyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Sam ciągnik produkuje taki łomot że nie wyobrażam sobie w to wciskać jeszcze muzyki.  Osobiście to radzę ci pełne słuchawki na uszy i nuta z telefonu.  Oszczędzisz sobie słuch izolując uszy od wycia 60-ki i słuchania muzyki ciszej niż przez głośniki.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

3W w radyjku w 360 tam 300W nie zagluszy wycina dziecko zejdź na ziemię kup sobie słuchawki do telefonu i nie zasmiecaj forum bzdurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gosciu506 Nie wiem,nie znam CIę ale z kulturą chyba u Ciebie słabo. Wiadomo,internet,wolność słowa ale żeby nazywać mnie dzieckiem to przesada. Po to jest forum,zeby zapytać dowiedzieć się,a jeśli byłoby wiecej takich ludzi jak Ty to nawet bym nie wchodził,na szczęscie są tu ludzie z pomocną radą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Trzy waty to zdecydowanie za mało do zagłuszenia pracy tego ciągnika. Według badań prowadzonych nad hałasem wytwarzanym w warunkach polowych przez ciągniki  natężenie dźwięku wytwarzanego przez głośniki powinno być większe niż 90 db(A). Teraz należy znaleźć zespół głośnikowy emitujący dźwięki o odpowiednio większym natężeniu przy jakiejś tam mocy dostarczonej do tego zespołu (kolumny). Kolumny mają podawane natężenie dźwięku w odległości 1 m od nich.

Do tego jeszcze taka uwaga - ucho ludzkie ma największą czułość na dźwięki z zakresu 1-4 kHz. Według przytoczonych badań C330 hałasuje najbardziej w okolicy częstotliwości 63 Hz i 2 kHz.

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Miałem radio w swoim 360 ale ono było z założenia montowane do słuchania na postoju (czekanie na kombajn zbiór siana itp generalnie dawne czasy lata gdzieś wczesne 90te ) mialem moc na wyjściu 2x10W i takie głośniki i nie było szansy żeby to działało w czasie pracy Siła głosu musiała być na full a wtedy hałas był taki że łeb pękał po 10 minutach Także zapomnij o jakichkolwiek głośniczkach w tym ciągniku w czasie pracy bo ogłuchniesz jedynie to słuchawki można polecić takie duże z wyciszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Siła głosu na full, to duże zniekształcenia (ponad 10%) i tego nie da się słuchać nawet bez tła akustycznego. Im głośnik bliżej głowy, tym wyraźniej go słychać i może zastąpić słuchawki, byle nie był zakładany na głowę jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

@farmerzyMałopolski zakładasz temat na poziomie gimnazjum robisz bałagan na forum i jeszcze się rzucasz. już kilka podobnych tematów istnieje na forum a po za tym dałem Ci dobra radę kup sobie słuchawki i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    515

Ja też mam w 3P ponad 450w na glosnikach, to jedynie na postoju sobie słucham, albo przy lekkich pracach gdzie robi sie na niskich obrotach bo inaczej szkoda zdrowia, i nie denerwuj sie, bo jak nie masz pojęcia żeby zrobić sobie półkę z kompletną instalacją to o czym mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203

Miałem w zetorze zakładać, ale doszedłem do wniosku, że lepiej słuchawki pod tel czy empeczy i przynajmniej w jakiejś w miarę ludzkiej jakości ten dźwięk jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w 3P ponad 450w na glosnikach, to jedynie na postoju sobie słucham, albo przy lekkich pracach gdzie robi sie na niskich obrotach bo inaczej szkoda zdrowia, i nie denerwuj sie, bo jak nie masz pojęcia żeby zrobić sobie półkę z kompletną instalacją to o czym mowa...

nie chce jej robić,nie rozumiesz?chciałem coś przenośnego ale widocznie zakupię słuchawki nauszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    515

Jak przerabiać ?? zrobić podsufitke i dwoma śrubami przekręcić do ramy... próbuj ale przenośny to możesz sobie w szkole posłuchać...a nie w tego typu ciągniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj