Robson11

Wymiana pasów Hesston 5670

Polecane posty

Robson11    4

Ostatnio zauważyłem, że powoli kończą mi się pasy dwa w najlepszym stanie przełożylem na boki w gorszym na środek ale nie jest to rozwiązanie  na dłuższą metę. Z czasem na pewno któryś z nich się zerwie i tutaj moje pytanie. Czy ktoś z forumowiczów praktykował wymianę pojedynczego pasa w całości bądz kompletu pasów ?

 

Z tego co się orientuję są różne rodzaje pasow ale nie mam pojecia jaki ewentualnie rodzaj byłby dobry do tej prasy ?

 

Jezeli ktoś ma takie doświadczenie prosiłbym tez o podanie przybliżonej kwoty takiego "interesu".

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robson11    4

Wiem wiem z tym, że jak juz ma się w wielu miejscach łatane pasy i ich grubość też jest juz nikła to wstawianie zapinek w nieskonczonosc mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Do New Holland 648 placilem 4 tys ze spinkami. Jezeli twoja robi bele do 180 cm to ok 5tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Znajomy handlarz co biorę od niego maszyny kupuje pasy kilometrami i zakuwa ludziom pasy. Zakucia tylko te zaciskane pneumatem a pasów ma zawsze kilka rodai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiapa    11

Panowie, 

czy przy wymianie pękniętego pasa lub jego ponownym zakucia w przypadku pęknięcia jak ktoś wcześniej proponował, wyjmujecie wszystkie żeby ustalić jednakową ich długość?

Wiadomo, żeby dobrze pracowały powinny być wszystkie tej samej długości. Czy też wystarczy skrócić pęknięty pas o długość zapinki? A jak postąpić przy wymianie pasa na nowy jeśli chodzi o ustalenie długości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Daoran23
      Siema może głupie pytanie ale jak wymienić olej w pompie bertolini opryskiwacz biardzki ciągany 1200l przygladam się i nie widze żadnej śruby czy to jest tak głupio zrobione ze muszę wymontować pompę
    • Przez HubertFarmer
      Witam serdecznie, Otóż sprawa jest następująca . Ciągnik miał bicie na prawą stronę ( jakby felga była krzywa ) po przełożeniu felg ( prawa , na lewą....) bicie nie ustępowało . Po rozkręceniu pochw , oraz zwolnic  okazało się , że  lewa półoś jest wygięta na banan ( na wysokości koła hamulca ). Po założeniu półosi  skręceniu , okazało się że duże koło zębate ( Zwolnicy)  nie chodzi , tak jakby te zęby na półosi były większe i nie daje rady obracać . Podobno wymienia się kompletami ( półoś + koło zębate Zwolnicy) czy to prawda  ? Pozdrawiam 
    • Przez kNalk
      Witam zamierzam wymienić filtr odśrodkowy na filtr puszkowy i tu pojawia się pytanie czy ten filtr będzie pasował do tej przystawki bo nie chce mi się bawić w odsyłanie
      http://www.czescidotraktorow.pl/korpus-podstawa-filtr-oleju-silnika-mtz-belarus-p-1785.html
      http://www.czescidotraktorow.pl/filtr-oleju-silnika-wkrecany-puszka-mtz-belarus-p-2270.html
    • Przez piotr2691
      Witam chłopaki i dziewczyny.
       
      Mam zamiar wymienić w stodole balek drewniany o grubosci 20x20 na dwuteownik balek jest teraz podparty w systemie poziomo:
      sciana 3metry słup 4metry słup 3metry sciana
       
      pionowo słupy  mają 3 metry do balka, a nad balkiem sa oczywiscie az do kleszczy więźby, czyli nastepne około 3m, ale chcę po prosu poprawić możliwość manewrowania w stodole
      Chciałbym ten balek wymienić i zastosować dwuteownik w systemie
      sciana 5metrów słup 5metrów sciana
      Słupy na dwuteowniku zostana nadal w takiej samej odległości jak są teraz
      Widziałem już gdzieś takie rozwiązanie ale nie wiem gdzie. Więc chcę sie poradzić Was, może macie cos takiego u kogoś lub u siebie
       
      Albo tez wiecie jaki dwuteownik zastosowac na takiej rozpiętości...
       
    • Przez kwiapa
      Napiszcie proszę jakie funkcje pełnią przełączniki na załączonym obrazie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj